0

@Rarenzio Gówno prawda.
Mecz został przegrany przez ten błąd.

0

@cules100pro Ja bym te kur.. za jaja w rynku powiesił za takie szwindle.

0

@fotohobby Oczywiście, że by poszło.
Taktyka Sociedad by nie wypaliło z autobusem, otworzyłoby to mecz i Barca pewnie jeszcze by coś wsadziła.

3

Pokażę mi ktoś podobną sytuację gdzie realek został wyruchany bez mydła?
Zawsze pod te faszystowskie kur.. wszystkie rozgrywki drukowane.
Barca to musi stanąć na chuju serio, żeby pokonać rywala, sędziów i inne skorumpowane dziadostwo.
Dlatego wygrywamy puchary tylko kiedy jesteśmy level wyżej od innych, a nie jak rządowi, spalony w finale i cyk do gablotki. Tfuu!!!

0

@Sapos93 Szmata je...

0

@Pedri16Future Że co?
Mecz został sprzedany.
Kurwa ludzie o czym Wy mówicie...
Ta bramka niesłusznie nieuznana by otworzyła spotkanie i nie byłoby taktyki murowania, pewnie byśmy wygrali 3:1 jakoś.
Okradziono nas jawnie.

0

@partymaker Korupcja*

0

@Azi Tak?
Niby co mu zrobią, pewnie to samo co w poprzednich podobnych szwindlach, czyli nic.
Szmaciarze zwykłe bez honoru i tyle.

0

@miladi Tutaj nie chodzi o grę kolego, a o jawny przekręt na varze. Banda skur... Wydrukowała spalonego który ułożył mecz

2

Skorumpowane szmaty zrobiły drukowano.

1

@Sysia11 Reprymendę?!
Tutaj powinien pójść wyrok za jawny przekręt.
Prawdopodobnie poszła łapówka i trzeba to mówić gdzie się da!

0

@Azazel_Pazuzu Tamta akcja ustawiła ten mecz.

0

@kamiVeB Drukują.

0

@Maoao to chyba jakieś piksele na szybko wklejone...

0

@ali3gator Jawny wałek po raz kolejny.
Ten sport coraz bardziej cofa.

2

Przecież tam nie ma spalonego. Jak zwykle, ktoś wziął w łapę kur... Je...!!!

1

Ja pier... Kradzież znowu!!!

0

@FCB_dimiC Ojejku.
To idź łezki powycieraj.
Pod ładnym kloszem tam w pokoju zamknięty musisz większość czasu spędzać, że takie coś uznajesz za agresję :D hahaha

0

@tbas Nie ma szans.
1:3 dziś.

1

@Bulbulator To współczuję.

0

@FCB_dimiC Weź się nie ośmieszaj chłopie.
Co tam innego można wywnioskować, jak nie satysfakcję z kontuzji rywala.

1

@Bulbulator Czyli radość z twojej strony, bo tam połamani..?

0

@Krzywy95 W ostatnich latach to właśnie go odczarowaliśmy.

0

@Pnog37 Z chęcią bym postawił, ale buk nie przyjmuję w nieruchomościach. Jak pech to pech.

0

@Gaucho Bayern.

0

@Sulimo Nie tylko Ty.
Raz jadłem ten szajs za namową ziomka XDDD
Jakie to jest gówno hahaha
Jeszcze jakby kosztowało z 6 zł to bym zrozumiał.
Szit za grosze i tyle w temacie, ale tak, z taką ceną, to dziwota, że się ludzie dają tak dymać :)

0

1

@norbi77 To jest piękne.
Ale spawać się chcę tą całą internetową otoczką z łzawą muzyczką feee

0

Dziwna ta bukmacherka.
Człowiek gdy zaczynał to często siadały kuponiki, często dobre cash outy to brania, a im dłużej się gra, tym trudniej coś wygrać, chyba za dużo kombinowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?