LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Fajnie się śpi haha
I to chyba tyle z pozytywów :D
0
@pt9 Belfer pierwszy sezon był nawet spoko, trochę wiało kiczem to prawda, ale oglądało się fajnie.
0
Ciekawe czy Verstappen pobije rekord 7 MŚ. Właśnie zdobył czwarte, ale jak zaczęło się jego wygrywanie mistrzostw to każdy fan F1 wie. Okropnie wtedy Hamiltona wyebali bez mydła w ostatnim wyścigu sezonu :)
0
@gmdfk Mam tak samo. Ja wezmę to wszystko wchodzi, jak nie wezmę to plecy :D
Dziś np.
https://superbet.onelink.me/Tegf/wz2hw59c
0
Macie nosa do cash outów?
U mnie wygląda to tak, że zawszę spier...
0
@Martwy Tak!
Najlepsze co wyszło z napojów gazowanych.
0
@Szklaner Dać 60 mln, może się ogarnię.
0
@Criss18Barca Może jakie lipne info?
3
Teraz przez pół roku bite, taka pier... huśtawka pogodowa.
W poniedziałek -5 i 1020hpa
Wtorek 10 i 980hpa...
To nie sprzyja dobremu samopoczuciu :D
0
@pt9 To masz bardzo wyrafinowane kubki smakowe :p
A zdjęcie marketingowe właśnie powinno obchodzić każdego, obojętność na takie jawne ruchanie bez mydła, pokazuję tylko jak sobię korporację wytresowały owieczki.
0
@Borneo Tak jakby to obycie ww.
Coś dawało, już bez kitu lepiej dać kota w worku, a nóż zaskoczy.
0
@Sysia11 Co Ty Sysia majaczysz.
Oczywiście blamaże w ostatnich latavh się zdarzały, gen przegrywu się potrafił w najmniej spodziewanych momentach ujawnić, ale to przede wszystkim w Europie, w lidze hiszpańskiej w ostatniej dekadzie nadal mamy najwięcej mistrzostw i najwięcej spektakularnych wyników, także no..
0
@Krzysztof1987 To dzięki za info.
Tenisa lubię, oglądam wielkie szlemy, lecz nigdy nie widziałem takiego meczu jak ww.
NBA nie oglądam, ping ponga również, a w siatkówce hmm
Chyba też nie wiedziałem takiego zdarzenia haha
Pewnie dlatego, że oglądam tylko duże turnieje reprezentacji, albo finał lm polskich ekip.
Także nie skłamałem :p
2
@patrykzmc2000 Patrzysz na De Jonga i masz przed oczyma nasze blamaże, chłopak musi odejść, tak samo jak Ter Stegena. Ostatnie ogniwa genu przegrywu.
1
@bartekvisca Piłka nożna to tez chyba jedyny taki sport, gdzie może wygrać drużyna o kilka klas gorsza.
0
https://superbet.onelink.me/Tegf/g6v56dzl
Mamy punkt, a dodatkowy plus, że tasiemiec dalej w grze.
0
Mecz jak mecz. Przecież to LaLiga, standard.
0
Ciekawe czy Martin wyjdzie na drugą.
2
W końcu meczyk dzisiaj.
Stęskniony człowiek.
0
@Cvzx Śmieję się :p
Lecz, nie zdziwiłoby mnie to haha
1
@misterio Kazak.
0
@Cvzx Będzie będzie.
Cena tylko 500 euro :d
0
@tomek8756 haha fajnie zagrał.
0
Taki ma charakter, ale co nam z tego, że się deklaruję.
Sztuka w tym, żeby zagrać na jednej pozycji celująco, a nie jak Roberto, zagra wszędzie, szkoda że wszędzie słabo.
1
@Who_you_mam Tatra zbyt ekskluzywna :D
4 karpackie 9%
Czysty afrodyzjak.
0
@FcPortoFan1999 Na melodramat ach to tak.
2
@pikass14 Ja dodaję jeszcze pieprz i chilli, wtedy wymiot totalny dla zarazy.
0
Komentarz usunięty
0
@Awtameok_Klana Ta symulacja stworzona na kłamstwie i chciwości to ściek. Odskocznia to natura, rodzina i na tym się trzeba skupić , ograniczając media i manipulacje informacyjne, mające na celu tylko i wyłącznie tworzenie społeczeństwa strachu, a co za tym idzie łatwe sterowanie masami.
2
@Lola120 Jedno z największyvh klamst jakie usłyszałem. Miałem może 5 lat i wstawałem do przedszkola, wtedy mama mówi ,,przyzwyczaisz się,,
Dziś mam 33 lata i dalej się nie przyzwyczaiłem, może chodziło jej w jeszcze dłuższej perspektywie haha