0

@Criss18Barca Fajnie się śpi haha
I to chyba tyle z pozytywów :D

0

@pt9 Belfer pierwszy sezon był nawet spoko, trochę wiało kiczem to prawda, ale oglądało się fajnie.

0

Ciekawe czy Verstappen pobije rekord 7 MŚ. Właśnie zdobył czwarte, ale jak zaczęło się jego wygrywanie mistrzostw to każdy fan F1 wie. Okropnie wtedy Hamiltona wyebali bez mydła w ostatnim wyścigu sezonu :)

0

@gmdfk Mam tak samo. Ja wezmę to wszystko wchodzi, jak nie wezmę to plecy :D
Dziś np.

https://superbet.onelink.me/Tegf/wz2hw59c


0

Macie nosa do cash outów?
U mnie wygląda to tak, że zawszę spier...

0

@Martwy Tak!
Najlepsze co wyszło z napojów gazowanych.

0

@Szklaner Dać 60 mln, może się ogarnię.

0

@Criss18Barca Może jakie lipne info?

3

Teraz przez pół roku bite, taka pier... huśtawka pogodowa.
W poniedziałek -5 i 1020hpa
Wtorek 10 i 980hpa...
To nie sprzyja dobremu samopoczuciu :D

0

@pt9 To masz bardzo wyrafinowane kubki smakowe :p
A zdjęcie marketingowe właśnie powinno obchodzić każdego, obojętność na takie jawne ruchanie bez mydła, pokazuję tylko jak sobię korporację wytresowały owieczki.

0

@Borneo Tak jakby to obycie ww.
Coś dawało, już bez kitu lepiej dać kota w worku, a nóż zaskoczy.

0

@Sysia11 Co Ty Sysia majaczysz.
Oczywiście blamaże w ostatnich latavh się zdarzały, gen przegrywu się potrafił w najmniej spodziewanych momentach ujawnić, ale to przede wszystkim w Europie, w lidze hiszpańskiej w ostatniej dekadzie nadal mamy najwięcej mistrzostw i najwięcej spektakularnych wyników, także no..

0

@Krzysztof1987 To dzięki za info.
Tenisa lubię, oglądam wielkie szlemy, lecz nigdy nie widziałem takiego meczu jak ww.
NBA nie oglądam, ping ponga również, a w siatkówce hmm
Chyba też nie wiedziałem takiego zdarzenia haha
Pewnie dlatego, że oglądam tylko duże turnieje reprezentacji, albo finał lm polskich ekip.
Także nie skłamałem :p

2

@patrykzmc2000 Patrzysz na De Jonga i masz przed oczyma nasze blamaże, chłopak musi odejść, tak samo jak Ter Stegena. Ostatnie ogniwa genu przegrywu.

1

@bartekvisca Piłka nożna to tez chyba jedyny taki sport, gdzie może wygrać drużyna o kilka klas gorsza.

0

https://superbet.onelink.me/Tegf/g6v56dzl

Mamy punkt, a dodatkowy plus, że tasiemiec dalej w grze.

0

Mecz jak mecz. Przecież to LaLiga, standard.

0

Ciekawe czy Martin wyjdzie na drugą.

2

W końcu meczyk dzisiaj.
Stęskniony człowiek.

0

@Cvzx Śmieję się :p
Lecz, nie zdziwiłoby mnie to haha

1

@misterio Kazak.

0

@Cvzx Będzie będzie.
Cena tylko 500 euro :d

0

@tomek8756 haha fajnie zagrał.

0

Taki ma charakter, ale co nam z tego, że się deklaruję.
Sztuka w tym, żeby zagrać na jednej pozycji celująco, a nie jak Roberto, zagra wszędzie, szkoda że wszędzie słabo.

1

@Who_you_mam Tatra zbyt ekskluzywna :D
4 karpackie 9%
Czysty afrodyzjak.

0

@FcPortoFan1999 Na melodramat ach to tak.

2

@pikass14 Ja dodaję jeszcze pieprz i chilli, wtedy wymiot totalny dla zarazy.

0

Komentarz usunięty

0

@Awtameok_Klana Ta symulacja stworzona na kłamstwie i chciwości to ściek. Odskocznia to natura, rodzina i na tym się trzeba skupić , ograniczając media i manipulacje informacyjne, mające na celu tylko i wyłącznie tworzenie społeczeństwa strachu, a co za tym idzie łatwe sterowanie masami.

2

@Lola120 Jedno z największyvh klamst jakie usłyszałem. Miałem może 5 lat i wstawałem do przedszkola, wtedy mama mówi ,,przyzwyczaisz się,,
Dziś mam 33 lata i dalej się nie przyzwyczaiłem, może chodziło jej w jeszcze dłuższej perspektywie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?