LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemanko panowie.
Czy jest tutaj jakiś specjalista elektryk?
Jeśli tak, proszę o wiadomość priv.
1
@Stinger_ Oj byłoby pięknie.
2
@icon3520 Chyba mu chodzi, że poza skalą szpetności.
0
Mam jakieś przeczucie, że dziś nie wygramy, ale i tak siano poszło na Barcę. VeB :D
0
@Czajka90 Inter weźmie.
0
@MesQueUnClub_87 Olmo, ale z tego co koledzy piszą to gra za Christensena.
0
Jak to jest z tymi rejestracjami, gracz bez rejestracji w LaLiga gra w tych rozgrywkach, więc po co ta cała rejestracja :d
1
@Popitek12 Pozdrawiam z prakwazaru na krańcu wszechświata.
3
@betonito Haaland to drewno idealna kłoda pod PL.
1
@Comentateiro 18 miechów u schyłku kariery to jak wieczność.
Wydaję mi się, że nie zagra tam.
0
@Kapitan9 Salah to rasowy PS, a tam mamy Yamala.
0
@Bajson Ten transfer Roque to wgl kryminał. Ktoś powinien za ten przekręt grubo bekać.
0
@wlodek54 Siema Włodek.
Wszystkiego Najlepszego!
0
@KibicBarcy84 A to coś zmienia :d
6
Też bym był, zarabiając taką fortunę, a być całkowicie bezużytecznym.
0
@dawid4444 W psg?
0
@Kuczek No tak. Musiałby mieć 100% wygranych meczy w karierze, aby być nim uznawany haha
Barcę zostawiał z mega składem i wciąż na topie, Bayern to samo, a City wciąż trenuję, więc o jakich tonących okrętach mówisz? :p
0
@Kuczek Zwycięzców się nie sądzi.
3
Trzeba sprzedać tego konia trojańskiego z wyrazem twarzy zbitego psa.
0
@GigiAmoroso Pamiętam, że Miami dostało ostry wpierdol od bodajże Al Hilal, 7:1, czy 7:0.
2
@Criss18Barca Wybieram Adama Małąmyszke. 4 KK przeważają szalę zwycięstwa.
Moim zdaniem najważniejsze trofeum, które pokazuję rzeczywisty obraz tego kto jest najlepszy na świecie w danym sezonie i kto potrafi utrzymać najwyższą formę najdłużej.
5
@RomanGroza Top10?
Oni są w top3, na 2 i 3 miejscu za Nykanenem.
0
@BezglutenowyPedri Podobny potencjał ofensywny :)
Przecież Rapha w tej chwili ma największy potencjał ofensywny na świecie, Olmo nigdy czegoś takiego nie dawał i dawać nie będzie.
0
@Kengo To oni coś ten tego?
3
@Kapitan hawk To że Leo wygrał ww. Puchary i tak nic nie zmienia. W tym zestawieniu wystarczy spojrzeć indywidualnie na obu graczy, odstawiając na bok drużynowe triumfy.
0
@AlexDark00 Play.
Od wielu lat korzystam.
Kupuję taki pakiet za 35 zł, jest w tym 40 GB internetu i nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich.
Zasięg także w porządku.
1
@Pnog37 Piwnica to najlepsza miejscowa w czasach nastoletnich.
Jakaś kanapa, albo 2, znajomi i palenie blantów :D
1
@kubix05 Pewnych świat brat dostał kolejkę, a ja dostałem taki tor wyścigowy z samochodzikami elektrycznie sterowanymi, ale to były zacne prezenty, zabawy co nie miara.
0
@Stinger_ Kojarzę, fajna laska z niej.
83 zwycięstwo, to brzmi zacnie, ile ma nasza Dżasta?
1
@FanBarcYxD Też się zastanawiam.
Jest podobno jakiś Phillips co miażdży konkurencję, cena około 1000 zł