LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Antimadridista_WR Tutaj MŚ Messiego nic nie zmienia.
Cris na boisku zawsze zachowywał się słabo.
0
@Krystian1588 Ło matko i córko, tolerancja na wysokim levelu.
0
@Who_you_mam Mefedron to szmata, suki nie chcę znać.
0
Piję kawę raz na jakiś czas, wypiłem przed chwilą i jakiś niespokojny jestem, a idź pan z tą kawą.
0
@JORD10 Szansa jest, ale mała.
0
@MesQueUnClub96 Paweł.
3
@Lionel_Messi10 Mam nadzieję że Atletico dopiszemy do listy niedługo.
0
@MateS Przyjęcie w tym stylu wprowadza dezorientację w szykach przeciwnika , nie może on przewidzieć co się stanie z piłką i ten element zaskoczenia bywa zbawienny :)
1
@Kengo Dlatego dobrze mieć pracę w której zdobywasz umiejętności, czyli coś cenniejszego od kasy.
0
@Damiain Ok. Skoro tak piszecie to pewnie macie rację.
Nie oglądałem powtórek, tylko akcję na żywo.
0
@LukaszFan Zawalił tego drugiego gola, wyjściem katastrofalnym.
0
@MysticCat Na to samo zwróciłem uwagę, cep jebany.
0
@pikass14 No właśnie tutaj jest lipa. Korytek żadnych i peszli nie ma zbytnio, jest to PRL-owska myśl techniczna, gdzie liczyła się sztuka :d
0
VeB! Jattamannn
5
Jak mnie wkurwia, tak dzisiaj oddaję szacunek dla Ferrana.
0
@pikass14 W mieszkaniu z wielkiej płyty zaczynają się zwarcia.
Trochę nie widzi mi się rycie w żelbetonie bruzd, a w dodatku dosyć niedawno był robiony remont i szkoda to teraz rozdupcać :D
Więc tak się zastanawiam, czy nie olać estetyki i nie zrobić właśnie zewnętrznej instalacji.
5
Ale żenada reakcja komentatora przy golu, myślałem że coś się tam wydarzyło i gol nie zostanie uznany, gościu jakby miał się rozpłakać.
0
@macio_944 Borussia tym tokiem rozumowania to także powinna mieć gola.
0
@pikass14 Tak.
Chodzi o instalację która jest na zewnątrz, całkowicie widoczna na gotowym tynku :)
0
@pikass14 Jak oceniasz?
0
Robił ktoś instalację elektryczną natynkowa u siebię?
0
Siemanko panowie.
Czy jest tutaj jakiś specjalista elektryk?
Jeśli tak, proszę o wiadomość priv.
1
@Stinger_ Oj byłoby pięknie.
2
@icon3520 Chyba mu chodzi, że poza skalą szpetności.
0
Mam jakieś przeczucie, że dziś nie wygramy, ale i tak siano poszło na Barcę. VeB :D
0
@Czajka90 Inter weźmie.
0
@MesQueUnClub_87 Olmo, ale z tego co koledzy piszą to gra za Christensena.
0
Jak to jest z tymi rejestracjami, gracz bez rejestracji w LaLiga gra w tych rozgrywkach, więc po co ta cała rejestracja :d
1
@Popitek12 Pozdrawiam z prakwazaru na krańcu wszechświata.
3
@betonito Haaland to drewno idealna kłoda pod PL.