5

@Antimadridista_WR Tutaj MŚ Messiego nic nie zmienia.
Cris na boisku zawsze zachowywał się słabo.

0

@Krystian1588 Ło matko i córko, tolerancja na wysokim levelu.

0

@Who_you_mam Mefedron to szmata, suki nie chcę znać.

0

Piję kawę raz na jakiś czas, wypiłem przed chwilą i jakiś niespokojny jestem, a idź pan z tą kawą.

0

@JORD10 Szansa jest, ale mała.

0

@MesQueUnClub96 Paweł.

3

@Lionel_Messi10 Mam nadzieję że Atletico dopiszemy do listy niedługo.

0

@MateS Przyjęcie w tym stylu wprowadza dezorientację w szykach przeciwnika , nie może on przewidzieć co się stanie z piłką i ten element zaskoczenia bywa zbawienny :)

1

@Kengo Dlatego dobrze mieć pracę w której zdobywasz umiejętności, czyli coś cenniejszego od kasy.

0

@Damiain Ok. Skoro tak piszecie to pewnie macie rację.
Nie oglądałem powtórek, tylko akcję na żywo.

0

@LukaszFan Zawalił tego drugiego gola, wyjściem katastrofalnym.

0

@MysticCat Na to samo zwróciłem uwagę, cep jebany.

0

@pikass14 No właśnie tutaj jest lipa. Korytek żadnych i peszli nie ma zbytnio, jest to PRL-owska myśl techniczna, gdzie liczyła się sztuka :d

0

VeB! Jattamannn

5

Jak mnie wkurwia, tak dzisiaj oddaję szacunek dla Ferrana.

0

@pikass14 W mieszkaniu z wielkiej płyty zaczynają się zwarcia.
Trochę nie widzi mi się rycie w żelbetonie bruzd, a w dodatku dosyć niedawno był robiony remont i szkoda to teraz rozdupcać :D
Więc tak się zastanawiam, czy nie olać estetyki i nie zrobić właśnie zewnętrznej instalacji.

5

Ale żenada reakcja komentatora przy golu, myślałem że coś się tam wydarzyło i gol nie zostanie uznany, gościu jakby miał się rozpłakać.

0

@macio_944 Borussia tym tokiem rozumowania to także powinna mieć gola.

0

@pikass14 Tak.
Chodzi o instalację która jest na zewnątrz, całkowicie widoczna na gotowym tynku :)

0

@pikass14 Jak oceniasz?

0

Robił ktoś instalację elektryczną natynkowa u siebię?

0

Siemanko panowie.
Czy jest tutaj jakiś specjalista elektryk?
Jeśli tak, proszę o wiadomość priv.

1

@Stinger_ Oj byłoby pięknie.

2

@icon3520 Chyba mu chodzi, że poza skalą szpetności.

0

Mam jakieś przeczucie, że dziś nie wygramy, ale i tak siano poszło na Barcę. VeB :D

0

@Czajka90 Inter weźmie.

0

@MesQueUnClub_87 Olmo, ale z tego co koledzy piszą to gra za Christensena.

0

Jak to jest z tymi rejestracjami, gracz bez rejestracji w LaLiga gra w tych rozgrywkach, więc po co ta cała rejestracja :d

1

@Popitek12 Pozdrawiam z prakwazaru na krańcu wszechświata.

3

@betonito Haaland to drewno idealna kłoda pod PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?