1

@Katalończyk 99 Chodzi o to, że zostawił go na placu z kontuzją.

0

@PietrasCoelho No dobra, ale gramy fatalnie ostatnimy czasy.

2

Ale viral. Super
To już lepiej babę z osłem wstawcie.

2

@Mitch_Atleta A daj spokój.
Kurwa mać!
Wkurwiony jestem jak nie wiem tą sytuacją. Klub mem.
W takiej drużynie na pierwszym miejscu powinna być brana pod uwagę jakość, a nie jakieś fanaberie.
Flick powoli zaczyna budować negatywną aurę wokół własnej osoby, a trzymanie ręcznika w pierwszym składzie się do tego przyczynia.

0

@Krzeczo No właśnie to jest najdziwniejsze.
W miesiąc od grania najlepszej piłki do najgorszej.

0

@tbas Co nie zmienia faktu, że mamy słabego bramkarza, który powinien czasem wyciągnąć coś ekstra, co strzał to rotuję sylwetkę zmniejszając powierzchnię obrony.
Słaby i tyle, jak cała drużyna teraz.

1

@mrboom No powiedz, że on krótki nie jest. Parę cm więcej i wyciąga to bramkarz.

1

Gol wczoraj na konto słabych warunków naszego bramkarza. Myślę, że Wojtek by to wyjął.

1

@jacobFCB I to takim późnym.

0

@BezglutenowyPedri Najlepsza baba wlasna graba.

0

@Pedri16Future A no tak. Pokićkało mi się. Pewnie dlatego, że przyszedł w połowie sezonu wcześniej.

0

@Chaoss No to czym?
Gra od miesiąca tak samo zjebana, a już lepiej na Xaviego patrzeć niż na szkoła przy linii, więc jeszcze na minus.

0

Jak się szybko Flick zaczął, tak szybko się skończył.
Trzeba jasno sobię to powiedzieć, typowy efekt nowej miotły, co innego gdybyśmy zaliczyli dwie, trzy wtopy, ale tutaj już można mówić o okresie słabizny równie długim co okres kozaczenia.
Żeby się nie okazało, że Xavi wyjdzie w tym pojedynku lepiej od Hansa, jakby nie patrzeć trofea w pierwszym sezonie włożył do gabloty.

0

Co za rynsztok...

0

@Tasde A pierwszą połowę oglądałeś?
Czy tylko pierdolisz jak wiatr zawieje...
Balde był jedynym zawodnikiem na plus i powinien skoczyć z asystą.

0

@TheNekro94 A idź z tym klocem

0

@marcin62 Od czegoś trzeba zacząć :p

0

@KrwawiaceoczyVEB O to to to.

0

Pepula największy kryzys w karierze kołcza.

3

Naszła mnie taka myśl, czy kolor strojów może wpływać na czas reakcji zawodnika przy podaniu w konkretnych sytuacjach.
Np. Kiedy przyjmujesz piłkę i robisz zwrot o 180 stopni, wtedy chyba o te tysięczne części sekundy szybciej, może zawodnik dostrzegać kompana w kolorach takich jak żółty, biały czy różowy, niż np. Zielony, czy też takie barwy jak ma Barca.

4

Ależ meczycho się zapowiada za tydzień o 6 pkt. Jestem dobrej myśli, akurat w lidze w ważnych meczach mamy sposób na Atleti.

0

Wszystko wskazuję na typową sytuację w lidze, gdzie dwóch się biję, a trzeci korzysta.
Mistrzostwo dla Atletico wcale mnie nie zdziwi.

0

@FCBparasiempre Ale słaby Messi.

0

@adamLeo66 Fajny prezent :)

0

@DiSBlaDE Tirowiec?

0

@GigiAmoroso To prawda.

1

@xvcWinterSoldier Weź te wysrywy stąd.

0

@GigiAmoroso Tony anabolików.

0

@Rewolucja123 Co to za słabizna?

1

@TR3YWAY To zależy czy jest dobrą lasencją, czy tylko zabijaczem samotności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?