LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalończyk 99 Chodzi o to, że zostawił go na placu z kontuzją.
0
@PietrasCoelho No dobra, ale gramy fatalnie ostatnimy czasy.
2
Ale viral. Super
To już lepiej babę z osłem wstawcie.
2
@Mitch_Atleta A daj spokój.
Kurwa mać!
Wkurwiony jestem jak nie wiem tą sytuacją. Klub mem.
W takiej drużynie na pierwszym miejscu powinna być brana pod uwagę jakość, a nie jakieś fanaberie.
Flick powoli zaczyna budować negatywną aurę wokół własnej osoby, a trzymanie ręcznika w pierwszym składzie się do tego przyczynia.
0
@Krzeczo No właśnie to jest najdziwniejsze.
W miesiąc od grania najlepszej piłki do najgorszej.
0
@tbas Co nie zmienia faktu, że mamy słabego bramkarza, który powinien czasem wyciągnąć coś ekstra, co strzał to rotuję sylwetkę zmniejszając powierzchnię obrony.
Słaby i tyle, jak cała drużyna teraz.
1
@mrboom No powiedz, że on krótki nie jest. Parę cm więcej i wyciąga to bramkarz.
1
Gol wczoraj na konto słabych warunków naszego bramkarza. Myślę, że Wojtek by to wyjął.
1
@jacobFCB I to takim późnym.
0
@BezglutenowyPedri Najlepsza baba wlasna graba.
0
@Pedri16Future A no tak. Pokićkało mi się. Pewnie dlatego, że przyszedł w połowie sezonu wcześniej.
0
@Chaoss No to czym?
Gra od miesiąca tak samo zjebana, a już lepiej na Xaviego patrzeć niż na szkoła przy linii, więc jeszcze na minus.
0
Jak się szybko Flick zaczął, tak szybko się skończył.
Trzeba jasno sobię to powiedzieć, typowy efekt nowej miotły, co innego gdybyśmy zaliczyli dwie, trzy wtopy, ale tutaj już można mówić o okresie słabizny równie długim co okres kozaczenia.
Żeby się nie okazało, że Xavi wyjdzie w tym pojedynku lepiej od Hansa, jakby nie patrzeć trofea w pierwszym sezonie włożył do gabloty.
0
Co za rynsztok...
0
@Tasde A pierwszą połowę oglądałeś?
Czy tylko pierdolisz jak wiatr zawieje...
Balde był jedynym zawodnikiem na plus i powinien skoczyć z asystą.
0
@TheNekro94 A idź z tym klocem
0
@marcin62 Od czegoś trzeba zacząć :p
0
@KrwawiaceoczyVEB O to to to.
0
Pepula największy kryzys w karierze kołcza.
3
Naszła mnie taka myśl, czy kolor strojów może wpływać na czas reakcji zawodnika przy podaniu w konkretnych sytuacjach.
Np. Kiedy przyjmujesz piłkę i robisz zwrot o 180 stopni, wtedy chyba o te tysięczne części sekundy szybciej, może zawodnik dostrzegać kompana w kolorach takich jak żółty, biały czy różowy, niż np. Zielony, czy też takie barwy jak ma Barca.
4
Ależ meczycho się zapowiada za tydzień o 6 pkt. Jestem dobrej myśli, akurat w lidze w ważnych meczach mamy sposób na Atleti.
0
Wszystko wskazuję na typową sytuację w lidze, gdzie dwóch się biję, a trzeci korzysta.
Mistrzostwo dla Atletico wcale mnie nie zdziwi.
0
@FCBparasiempre Ale słaby Messi.
0
@adamLeo66 Fajny prezent :)
0
@DiSBlaDE Tirowiec?
0
@GigiAmoroso To prawda.
1
@xvcWinterSoldier Weź te wysrywy stąd.
0
@GigiAmoroso Tony anabolików.
0
@Rewolucja123 Co to za słabizna?
1
@TR3YWAY To zależy czy jest dobrą lasencją, czy tylko zabijaczem samotności.