LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 On pewnie też, a przyspieszenie ma pewnie lepsze na pierwszych metrach.
0
@Popitek12 Dużo szybszy od Cristiano hahaha
Kolejny mitoman.
Ronaldo to jest światowy top jeśli idzie o predyspozycję do szybkości, a Ty pewnie jak Usain Bolt skoro dużo szybszy :d
1
@Krzysztof1987 I krzyczysz trzy razy rzeżucha.
0
@Wilku1305 A co w tym dziwnego, skoro dotyczy ich to w takim samym stopniu co kretynów żyjących polityką.
2
@blakkudium Lol xD
Na zszywki połapane :D
3
@don'T.R.I.P.e Jakby miała ładną buzię i tyłek, to może nawet myśleć, że Brożek jest lepszy od Messiego.
0
@Nieznajomy Usyk był świetny, a tłuścioch to w ogóle odrzuca ,,sztuką,,
Non stop klincz, klincz, a motoryka jak u żula spod sklepu, jedynie gabarytami potrafi zrobić robotę.
1
@Astad na ostatniej walce myślałem że zasnę, Fury w ringu to żadna frajda.
0
Hahahahhahahahahhahaha
0
@TR3YWAY Irena Pendrak.
0
@MesQueUnClub_87 Ja np. pracuję w wojsku. Na batalionie jest nas około 100 osób, budynek dwu piętrowy, na każdym piętrze 3 sracze, w każdym z nich 4 kible, co daję 36 sztuk tronów.
Na 36 muszli nie ma ani jednej nieużywanej, jedynie można wybrać tę najmniej zajechaną :)
Ale już na stołówce zdarzają się zakamarki z nieużywanym sedesem, gdzie bardzo lubię pójść.
1
@joloskyy To jest ważne, bo zazwyczaj świnie potrafią zostawić pas startowy na muszli, nie poczuwając się do wyczyszczenia.
1
Wiedziałem to już w sierpniu, kiedy byłem w Barcelonie i poszedłem obejrzeć budowę.
0
@626 W sporcie, jak nasz klub pokazuję, lepiej kierować się przeczuciem haha
Polityka to druga dziedzina, gdzie wykształcone kurwy podejmują jedną złą decyzję za drugą i zwykły Kowalski zrobiłby to lepiej na 100%
Tylko wiadomo, mafia...
0
Starym nie podołałem, podejmuję się nowych :d
0
@626 Nie rozumiesz czegoś tak prostego widocznie.
Taka prawda, można nie mieć profesjonalnej wiedzy, a dokonać dobrej decyzji, a mieć ogromną wiedzę, kierować się emocjami i zjebać sprawę .
0
@Roobo Iluzja szczęścia to nie szczęście.
0
Komentarz usunięty
0
@626 Czasem wiedza jest warta wielkie gówno i trzeba się kierować intuicją i logiką.
Co zrobili z Fatim czy Pedrim swego czasu, chłop wyglądał jakby miał zaraz odlecieć.
0
Jeszcze się okaże, że go zatrą. Chłopak jeszcze rośnie i trzeba rozsądnie dozować obciążenie.
0
@TheNekro94 To kwestia sporna, odnośnie która praca jest cięższa.
Pracowałem w gastro, tak jak mówisz czasami wiele godzin na nogach latając dosłownie i było przyjemnie, a na samą myśl pmi przesuwaniu towaru z prawej do lewej rzygać się chcę.
0
@BartqRKO Wiem, dla mnie też to było emocjonujące przeżycie, ale kibic Barcy który stawia to jako top1 to dziwactwo, albo nawet wyżej od naszego ćwierćfinału Euro.
2
@dv7wisnia To nie wiedziałeś, że tutaj spore grono ma większą sympatię do obcego kraju niż do Barcy :d
2
@VegetaPolska Tak przybywa i przybywa tego wszystkiego, aż masz 90 lat i wszystko rwie :D
Gnaty bolą kuźwa, jak tu się nie znieczulać.
1
@Munio Może tam jakieś złamanie było?
0
@xavi890 Bez kitu. Gdzie ten kapitalny mecz, ani jednego podania prostopadłego które by zrobiło zagrożenie.
0
@Damian11 Tutaj śmierdzi niestety czymś więcej niż zadyszką.
0
@Pawlak1992 No Valverde w lidze to maestro, stylu nie było, ale wyniki robił genialne.
1
@Pedri16Future Ostatnio nie jest i nawet gra powyżej oczekiwań, problem w tym, że mamy lepszego na ławce, a w takiej firmie na pierwszym miejscu powinna stawiana być jakość.
Rozumiem gdyby jeszcze był perspektywistyczny, ale tak nie jest, w wielu sytuacjach boi się piłki, a poza tym jest po prostu mały, a gabarytami robi się robotę na tej pozycji.
1
@Katalończyk 99 Chodzi o to, że zostawił go na placu z kontuzją.