LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 USA jest w gigantycznym kryzysie.
Wielkie bezrobocie, liczba bezdomnych ludzi to tylko nieliczne z problemów z którymi muszą się mierzyć, ale chyba największy to Chiny i ich dominacja gospodarczą.
Kraj ten zbudował swoją potęgę na na czystym imperializmie do którego niezbędna jest ekspansja, punkty strategiczne na planecie(zakotwiczenie przyczółków, lub poszerzenie granic)
0
@maroon Ja np. to rozumiem, ale większość ludzi boi się stracić pracę, gdy nie wiadomo, czy jakaś od razu inna się znajdzie.
0
@urbipl Wszedłem w link i wszystko co jest do przeczytania to to co wyżej.
6
@urbipl Co to za szit?
Nie dość, że po kapackiemu to jeszcze obrazek z dupy.
1
@lithotripter To prawda jeśli praca jest w kołchozie to nawet 60% lepsze.
0
@Kondziubarca Oni zazwyczaj kupę grają. Oglądam ich od 20 lat i wiecznie lipa jeśli chodzi o styl.
Najlepiej wyglądało to za Mourinho i przez chwilę z Zidanem grali ładnie, bodajże w sezonie 17/18.
3
@Mixtape Też mnie to napawa optymizmem. Czepiają się Elona, a on jest typowym sarkastycznym cynikiem. Trzeba patrzeć w jego przypadku na to co robi, a nie co mówi, a jest wizjonerem który zamierza pchnąć świat ku lepszemu.
3
Yhy.
On za to się bardzo rozwinął i jest z niego pożytek buhaha
2
Wielka pacyficzna plama śmieci o powierzchni 5 krotnie większej od Polski, cały czas rośnie. Może Europa przez swój zielony ład i papierowe słomki naprawi katastrofę ekologiczną planety, oby...
0
@Kitibela Dzięki dzięki panowie. Oglądam od wielu lat i nie wiem hahaha
0
@WolfXpS Dogrywka, mniej odpoczynku, a więc większe szanse na puchar dla nas.
1
@Rastafarnianin Laporta wychodzi z założenia, że po nim, choćby potop.
0
@damian16161212 I to jeszcze wyższy niż tutaj :D
0
@FCB_dimiC jajorka!!!
Ic sisiju loko o o ooo
0
@Morf94
Kolejny z tym Vinim.
Lepiej mi powiedz, czy on potrafi zagrać 3 dobre mecze pod rząd, a ogólnie pół sezonu bez łamania się.
0
@tbas Sprzedaż bez dwóch zdań, w pierwszej drużynie i tak nic nie pokazują, wziąć chłopaków ze szkółki i pewnie dadzą o wiele więcej.
Lecz to byłoby zbyt piękne, gdyby się pożyć tej dwójki.
0
@Pawlusek Psycha w sporcie to połowa sukcesu
1
@Safrani Sam to wymyślił, a teraz piszę, że,, jeśli ktoś myśli,,
Odklejają niezła. A jak tak myślą Ci ww. To zapodaj screeny alteta.
1
@LOPEZ16 I dostępny przez 1/4 czasu...
0
@Robert_Kubica Sam w to nie wierzysz. Barca i zarobić dobra kasę. Skończy się na wypożyczeniu i płaceniu połowy pensji :p
0
@Gaucho XD
Ludzie z depresją nie są tak naładowani energią, w jego przypadku tą kurewsko negatywną.
0
Pany, miał ktoś robioną przegrodę w nosie?
0
@lucca87 On chcę wielkich pieniędzy, tutaj takich nie dostanie.
0
@VeB 1899 Kontrakty Fatiego i De Jonga to swoją drogą, ale z jakiej racji ma dostać podwyżkę szklanka, która zasłynęła jak narazie najbardziej zjebaniem nam awansu w poprzedniej LM..?
0
@ziomal88 Co Ty bredzisz.
Akurat w dwumeczu z psg Barca była w gazie, pierwszy mecz w Paryżu wygrany 3:2, w domu szybko objęliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy grę do momentu jego babola.
Araujo ma potencjał, ale tak chimerycznego piłkarza to ze świecą szukać, a w dodatku to szklanka.
0
Jakby odszedł to pamiętałbym go najbardziej poprzez spierdolenie meczu z psg, także jakimś crackiem to on nie jest.
0
Moja prawda, twoja prawda, gówno prawda.
0
@jacobFCB Co jak co, ale do Australii to bym bardzo chciał polecieć, lub popłynąć, chyba nawet lepiej jakimś wycieczkowcem mmm
2
@pero1983 Typ atakuję na żywca łapami przeciwnika, następnie zachowuję się jak niespełna rozumu i 2 mecze zawieszenia, a Lewy na palec przy ustach 3 bodaj Ahahahahhaha
Kur...!
0
Rozumiem, że typ zachowuję się jak małpa, ale gra z normalnymi ludzmi i trzeba go traktować w kategoriach społeczno cywilizacyjnych naszej rasy.