1

@fcbarcafan19 USA jest w gigantycznym kryzysie.
Wielkie bezrobocie, liczba bezdomnych ludzi to tylko nieliczne z problemów z którymi muszą się mierzyć, ale chyba największy to Chiny i ich dominacja gospodarczą.
Kraj ten zbudował swoją potęgę na na czystym imperializmie do którego niezbędna jest ekspansja, punkty strategiczne na planecie(zakotwiczenie przyczółków, lub poszerzenie granic)

0

@maroon Ja np. to rozumiem, ale większość ludzi boi się stracić pracę, gdy nie wiadomo, czy jakaś od razu inna się znajdzie.

0

@urbipl Wszedłem w link i wszystko co jest do przeczytania to to co wyżej.

6

@urbipl Co to za szit?
Nie dość, że po kapackiemu to jeszcze obrazek z dupy.

1

@lithotripter To prawda jeśli praca jest w kołchozie to nawet 60% lepsze.

0

@Kondziubarca Oni zazwyczaj kupę grają. Oglądam ich od 20 lat i wiecznie lipa jeśli chodzi o styl.
Najlepiej wyglądało to za Mourinho i przez chwilę z Zidanem grali ładnie, bodajże w sezonie 17/18.

3

@Mixtape Też mnie to napawa optymizmem. Czepiają się Elona, a on jest typowym sarkastycznym cynikiem. Trzeba patrzeć w jego przypadku na to co robi, a nie co mówi, a jest wizjonerem który zamierza pchnąć świat ku lepszemu.

3

Yhy.
On za to się bardzo rozwinął i jest z niego pożytek buhaha

2

Wielka pacyficzna plama śmieci o powierzchni 5 krotnie większej od Polski, cały czas rośnie. Może Europa przez swój zielony ład i papierowe słomki naprawi katastrofę ekologiczną planety, oby...

0

@Kitibela Dzięki dzięki panowie. Oglądam od wielu lat i nie wiem hahaha

0

@WolfXpS Dogrywka, mniej odpoczynku, a więc większe szanse na puchar dla nas.

1

@Rastafarnianin Laporta wychodzi z założenia, że po nim, choćby potop.

0

@damian16161212 I to jeszcze wyższy niż tutaj :D

0

@FCB_dimiC jajorka!!!
Ic sisiju loko o o ooo

0

@Morf94
Kolejny z tym Vinim.
Lepiej mi powiedz, czy on potrafi zagrać 3 dobre mecze pod rząd, a ogólnie pół sezonu bez łamania się.

0

@tbas Sprzedaż bez dwóch zdań, w pierwszej drużynie i tak nic nie pokazują, wziąć chłopaków ze szkółki i pewnie dadzą o wiele więcej.
Lecz to byłoby zbyt piękne, gdyby się pożyć tej dwójki.

0

@Pawlusek Psycha w sporcie to połowa sukcesu

1

@Safrani Sam to wymyślił, a teraz piszę, że,, jeśli ktoś myśli,,
Odklejają niezła. A jak tak myślą Ci ww. To zapodaj screeny alteta.

1

@LOPEZ16 I dostępny przez 1/4 czasu...

0

@Robert_Kubica Sam w to nie wierzysz. Barca i zarobić dobra kasę. Skończy się na wypożyczeniu i płaceniu połowy pensji :p

0

@Gaucho XD
Ludzie z depresją nie są tak naładowani energią, w jego przypadku tą kurewsko negatywną.

0

Pany, miał ktoś robioną przegrodę w nosie?

0

@lucca87 On chcę wielkich pieniędzy, tutaj takich nie dostanie.

0

@VeB 1899 Kontrakty Fatiego i De Jonga to swoją drogą, ale z jakiej racji ma dostać podwyżkę szklanka, która zasłynęła jak narazie najbardziej zjebaniem nam awansu w poprzedniej LM..?

0

@ziomal88 Co Ty bredzisz.
Akurat w dwumeczu z psg Barca była w gazie, pierwszy mecz w Paryżu wygrany 3:2, w domu szybko objęliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy grę do momentu jego babola.
Araujo ma potencjał, ale tak chimerycznego piłkarza to ze świecą szukać, a w dodatku to szklanka.

0

Jakby odszedł to pamiętałbym go najbardziej poprzez spierdolenie meczu z psg, także jakimś crackiem to on nie jest.

0

Moja prawda, twoja prawda, gówno prawda.

0

@jacobFCB Co jak co, ale do Australii to bym bardzo chciał polecieć, lub popłynąć, chyba nawet lepiej jakimś wycieczkowcem mmm

2

@pero1983 Typ atakuję na żywca łapami przeciwnika, następnie zachowuję się jak niespełna rozumu i 2 mecze zawieszenia, a Lewy na palec przy ustach 3 bodaj Ahahahahhaha
Kur...!

0

Rozumiem, że typ zachowuję się jak małpa, ale gra z normalnymi ludzmi i trzeba go traktować w kategoriach społeczno cywilizacyjnych naszej rasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?