LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie czytam artykułu, bo od razu wiadomo, że błąd na korzyść realu :D
0
Lepiej żeby real dzisiaj przeszedł dalej, najlepiej po dogrywce.
Każdy mecz więcej w ich nogach to nasza większa szansa na odrobienie pkt w tabeli, a i finałowym klasykiem bym nie pogardził.
2
@Encore Grealish miał udział przy tryplecie City, więc się jakoś spłacił.
0
@marcin62 On się tak wyróżnia, że nawet jakby został Dembele to i tak prędzej czy później grzalby ławę.
0
@Stinger_ Właśnie to nie jest żadną sensacja. Grali i rywalizowali w jednym okresie, top2 w historii, a więc bardzo łatwo było o to, aby jeden z tej dwójki zgarnął króla jednych rozgrywek, uniemożliwiając tym samym sięgnięcie po te trzy tytuły drugiemu.
0
@CLS63AMG Remontada super, ale później i tak się zbłaźnilismy, więc tak o.
1
@Pedri16Future Jedno jest pewne, że świat jeszcze takiego 17 latka nie widział.
1
@Filipem Dlatego młody nie powinien grać w tym meczu, razem z Pedrim.
0
@Mitch_Atleta Lewy na jest tak efektowny jak np.Suarez, ale za to jest bardziej efektywny. Lewy top1 napastników w w 21 wieku, a po zakończeniu kariery być może będzie stawiany jako najlepszy w historii.
0
@zenoowity Większych niż klub, chyba dla Ciebię.
0
@Hosh To prawię jedno na minutę :D
2
Hahahaha przecież tak to można cały mecz cofać XDD
0
@bicik Od tamtego sędziowskiego babola zaczął się nasz dołek.
10
@Criss18Barca Śmiało można to obronić, że Lewy to najlepsza 9 w historii.
Na tej pozycji najważniejsze to umieć się znaleźć i wykończyć, a w tym jest najlepszy.
2
@BORO_12 Głupota :D
Nico to jest idealny transfer co pokazało ostatnie Euro.
2
@D10SLEO
I tak i nie. Fizycznie być może wyglądałoby się nieco inaczej w zależności który plemnik osiągnie cel, a świadomość być może ta sama.
0
@Danny Gaucho Ma tyle bramek z karnych, co piłkarze z topu, którzy grają w ofensywie przez całą karierę i jest to uznawane za dobry wynik :)
3
@paweldunajecfcb Jak naprawdę chcesz to przestaniesz dzięki własnej woli. Ludzie to banda mięczaków, ojejku ale ciężko rzucić nałóg, jaki jestem słabiutki...
0
@michal26 Cofniemy się w rozwoju o 100 lat i po kłopocie. Kury i świnie się będzie trzymało aby przetrwać hehw
3
@heniusss Liga jest odrębna pod tym względem od pucharów.
0
@reloaded Tylko, że on ma kontrakt do czerwca 2026 i jeśli nie przedłuży to z każdym miesiącem dostaniemy za niego mniej kapusty.
2
@Beztroskii No robi robotę. Nigdy bym nie pomyślał podczas jego początków, że to będzie taki kot.
0
@DonCarletto W sumie teza do obrony, mnóstwo nagród drużynowych i indywidualnych, a do tego nieziemskie statystyki.
1
@Tabaluga37 Też jestem tego zdania. Myślę, że nawet byśmy ich powieźli grając najlepszą piłkę z tego sezonu.
0
@GigiAmoroso Ponad 100 wielkich szlemów na jednym zdjęciu.
0
@MessiSuarezNeymar Wojtek wkurzył wczoraj. Była szansa nawet na jakiś rekord.
0
@lithotripter Jest nas coraz więcej, widzę świetlaną przyszłość.
0
@lithotripter Zaczniemy w pewnej piwiarni na Mazowszu i krok po kroku na stolicę.
0
@lithotripter Myślałem, że lepiej to wygląda , czas się wziąć za nich chłopaki!
0
@HypeR Coś zaczyna śmierdzieć klątwą znowu. W lidze zaczyna ich dochodzić bayer.