LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde Wydaję mi się, że City przejdzie. Wcześniej gdy grali mecz to zawsze drużyna Pepa była faworytem, teraz każdy spisuję ich na porażkę i zagrają na luzie.
0
@capoN I to że słabszej nogi.
2
@reloaded Nie, już silniejszy nie będzie, 17 lat to szczyt :p
3
Dzięki temu dwumeczowi złodziei z Madrytu wygramy LaLige, zobaczycie.
0
@SkN Nic dziwnego, jesteśmy najbardziej chimerycznym zespołem na świecie. Golimy na luzie złodziei z Madrytu , strzelając im z palcem w D. 5 goli, a później gramy z Leganes jak byśmy byli ze środka tabeli ligi polskiej, także no.
1
Już 6 lat tutaj...
Wydaję mi się jakby był 2, a oglądam każdy mecz.
Jak narazie to jego pobyt można ocenić na takie 3/10.
0
@torondirn Wiem mordy, że i takiej sytuacji można znajdywać pewne plusy, ale Robert to rasowa 9 i większość czasu po prostu musi robić to co na tej pozycji się robi, a nie cudaka z siebię robić przed 40-stką.
0
@dzefrej234 Zagrał spoko mecz, lecz ciekawe dlaczego tak głęboko się cofa, dyrektywa trenera, czy sam spełnia jakieś swoję ambicję, jeśli to jego widzimisię to słabo, bo szybki nigdy nie był i przy kontrach zostaję za akcją, a najlepszy to on jest blisko bramki.
0
@MrJanKo Sporting to teraz miałby większe szansę pyknąć złodziei niż City.
1
@Litman Najpierw się doinformuj, a później komentuj. Za każdy wygrany mecz w LM jest grube siano, a w naszej sytuacji to się każdy grosz liczy.
0
@goldmetaxa No a jak inaczej.
Rządowi złodzieje od zawsze się tym pałają i większość przywykła.
0
Komentarz usunięty
5
@dejwidn Próbowałem.
Najlepsza faza była, gdy z kumplami zjedliśmy po 40 grzybków halucynków. Pogoda była piękna, ekipa od piaskownicy i kilka godzin śmiechawy non stop :D
Wszystko jest dla ludzi, ale jak ktoś źle wymierzy dawkę to może się skończyć jakimś bad tripem, ponieważ lekarstwo od trucizny dzieli właśnie dawka i stężenie.
0
@erwimkloss Węszysz paradoks w takim razie?
1
@Marian_Pazdzioch Szybciej się dowiesz wpisując w google :p
5
@MichalZZZ O realu nie można powiedzieć, że mają słabą formę, jest to co zwykle, grają gówno, ale nie było jak narazie wielkich błędów z których wiecznie korzystają, czego o lidze już powiedzieć nie można.
1
@macio_944 Mam dziwne przeczucie odnośnie tego haha
0
Czyli jak to z tą najlepszą ósemką dziś?
Ile procent szans na real?
Jeśli ma chociaż 2% to pewnie się uda xD
0
Jutro będzie co oglądać, bez dwóch zdań :D
0
@Culers Mam nadzieję, że Yamal się jeszcze mocno rozwinię i pokaże co nieco w tej dziedzinie :)
0
@FcPortoFan1999 Ahaa, no to dobre jest. Polacy zaczną się domagać braku sianka :D
0
@FcPortoFan1999 Haha
Chodzi, o brak 800+ dla niepracujących, a nie o 800+ dla niepracujących.
1
@Danny Gaucho Jedyny który dorównał Ronaldinho pod względem magii.
Kariera świetna, ale mimo wszystko tam był potencjał na genialną.
0
@FcPortoFan1999 Brak*
1
@Bocheno1 Żula jak najbardziej, czasem im kupuję chipsy, ale rodzinkę prezydencką to niby za co, że grzeją dupsko bo mąż na stołku i tylko się bujają za nasze pieniądze.pff...
2
@bartulek98 To jest taka liga, gdzie przez całą historię jest to samo, czyli pchanie tych siermiężnych kopaczy grających zazwyczaj totalne gówno, a wygrywających wiele pucharów. Dziwnym trafem zazwyczaj po wielkich kontrowersjach o których mało się mówi, jak na kaliber tego złodziejstwa.
Przecież zaczęło się to wszystko, a mianowicie od zajebania Di Stefano x Barcy, tak ich pierwsze ,,galaktyczne,, sukcesy się tworzyły.
Pluć na nich to jedyna słuszna opcja. VeB!
2
@Sysia11 Dobrze gadasz, Julek to świetny zawodnik, jeszcze młody i się rozwinię, a w Barcy pewnie pokazałby więcej niż w topornym Atleti.
16 goli już strzelił, mamy styczeń i pewnie dobiję do 30, co będzie świetnym wynikiem, jak na pierwszy sezon w ekipie o takiej charakterystyce.
1
@Axoon Cwelownia nie liga...
0
@Bykunn To się wyjaśniło :)
0
@Aragorn33 Jeżeli w ogóle jest tam opcja na to aby być nielegalnym imigrantem posiadający legalne zatrudnienie, nie mówiąc już o firmie :D
Jeśli tak, to jest to kolejny problem dla nich do rozwiązania.