LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czemu nie ma czarnoskórych sędziów w piłce nożnej.
6
Oglądałem mecz od 60 minuty, a z tego artykułu dowiedziałem się, że real grał w 10. Wyglądało to wyrównanie. Super, natłok meczy mają, teraz godzina gry w osłabieniu i strata punktów. Mam nadzieję, że City się pokażę z dobrej strony i będzie dogrywka po której awansują :D
0
@ziomal88 To jesteś ładnie odklejony, skoro myślisz, że Neymar jakością odstawał od R10.
Pod względem efektowności Ronaldinho i Neymar to top1 w historii, nawet Messi się chowa.
1
@partymaker Ja się spodziewam.
0
@Bartas1998 A i tak pozostawił po sobię niedosyt.
15 lat w klubie, cały czas utrzymywał szczyt formy, a jednak ,,tylko,, 4 LM
Dodając do tego najlepsze pokolenie w historii piłki to jednak ten niedosyt jest. Dobrze, że chociaż lige zdominowaliśmy, a byłoby jeszcze więcej pucharów gdyby nie złodziejstwa pod faszystowski klubik z Madrytu.
0
@ziomal88 Ależ śmieszek się znalazł :D
Neymar w sumie równa się Roniemu pod względem jakości także pudło.
De Jong zarabia jak najlepsi na świecie a jest zwykłym przeciętniakiem.
3
@jakub1906 No kac gigant to jest prawdziwy sprawdzian :D
3
@Azazel_Pazuzu Czyli tak jak z każdym sportem zazwyczaj bywa w każdym kraju świata. Sukcesy rodaków popularyzują dana dyscyplinę i ludzie dlatego śledzą poczynania, Amerykę odkryleś :D
Oczywiście z wyjątkami jak np. piłka nożna, która jest popularna wszędzie, ale mówię tutaj o Bardziej niszowych dyscyplinach.
1
Oczywiście, że pozbyć się jak najszybciej. Za to co zarabia to powinien tutaj jakość Neymara w peaku formy pokazywać.
1
@Cule2013 Tak, dobrze to ująłeś. Uczucie odrealnienia.
0
@Encore 48 h z tego co pamiętam, zacząłem mieć omamy wzrokowe, chciało mi się mega spać, a najśmieszniejsze, że jak już dotarłem do domu i się położyłem to nie mogłem zasnąć, taki natrętny natłok myśli wystąpił.
0
Mogliby ich tak wkręcić i na całym posiedzeniu puścić ważne mecze w których było drukowanie pod nich.
Spalone w finałach LM, w półfinałach, katastrofalne błędy na ich korzyść w lidze. Tylko te duże mecze, w przeciwnym razie trwałoby to z miesiąc :D
Oni zawsze w nich korzystają i wsadzają później dumnie do gablotki trofea.
0
@Hasszz On w moment by wskoczył do pierwszego garnituru, jeśli by się szybko nie rozklekotał oczywiście.
7
@barcanawieki Tylko, że ten ich budżet to 2/3 jest w kieszeni oligarchów poprzez korupcję i inne machlojki.
1
@MichuZ44 No z Liverpoolem jesteśmy obecnie najlepsi.
0
@Matt_i1992 Osasuna im urwie punkty. Ten wczorajszy mecz kosztował ich wiele sił, dmumecz jeszcze nierozstrzygnięty i myślami będą przy rewanżu.
0
@Barceloniarz987 To trzeba było oglądać ostatnie ich mecze w lidze i pucharach krajowych, dzisiaj to dobre City.
0
@Who_you_mam Chyba tylko na papierze, albo akurat mecze które oglądam to gra wyżej.
1
@TheBigShow Piszę się jak otworzą Camp Nou i będzie już pełna pojemność dostępna.
2
@Gacek5 Fajnie byłoby być taką szkodą i przykrością co ma życie jak w Barcelonie.
1
@Fenelon Jak nie wiesz?
Tak niektórym pasuję po prostu, aby podeprzeć swoją tezę.
0
@szela1899 real mi zamyka kupon na 1600 zł, ale jak przejebią to też będzie dobrze :D
Czyli pewnie będzie remis haha
0
Komentarz usunięty
0
@Toretto Dwumecz w półfinale już?
0
@SelloutCrowd Dobre rżnięcie zawsze na propsie.
7
Kurs na real wyższy niż na City.
Obie ekipy grają piach, ale City ma problem dosłownie z każdym i real to weźmie, trzeba postawić.
0
@MrPGG Coś podobnego mi wyskakuję.
0
@Eklerek Dobra. To jak o cały okres to nie kłamałeś :D
Zwracam honor.
7
@Eklerek I po co klamiesz?
Suarez w prime to sezon 2015/16, gdzie w samej lidze strzelił 40 goli, a w sezonie bodajże 59 do czego dorzucił 24 asysty.
0
@BarcaFan20048989 10*
Przecież dwa razy po 5 goli im wbiliśmy.
Co mi się uroiło :D