0

@tomasthc Przestań pier...
Prawo podatkowe hahaha
Gdyby dwie strony chciały to by doszło do porozumienia i dałoby radę wszystko załatwić. Leo się obraził i poszedł do najbardziej znienawidzonego klubu po Madrycie :D

0

@Gekon To zobaczysz jaką zrobi formę przed MŚ. U niego wszystko jest kwestią, czy mu się chcę.

0

@fabio12 To co powiedzieć o Messim hahaha
Barca dała mu wszystko, to tak jakby ktoś wyrzekł się własnej rodziny i to jeszcze dla ciapatych :D
Neymar bądź co bądź to tylko najemnik.

0

@tomasthc Za niego chociaż wzięliśmy rekordową sumę. Jakoś do Messiego takiego plucia nie ma, a mimo wszystkich przeciwności to właśnie on powinien pokazać całkowitą lojalność.
Powrót Neymara jak najbardziej na tak, oczywiście na określonych warunkach, takich jak, małe wynagrodzenie i dobra formą.
Na jeden sezon na LS to byłoby super, a pewnie zrobi świetną formę bo ma ostatnią szansę na MŚ w 2026.

0

@WiernyKibic111 Trochę daleko jest stamtąd, taka specyfikacja tego stadionu, ale i tak będziesz się super bawić na bank.

2

Ja bym tam poleciał na grubo i wyciągnął takie brudy jak kradzież Di Stefano, porwanie Quiniego, te wszystkie ich ukradzione puchary wymienił, nie no w sumie, pewnie nie mieli całego dnia tam :D

0

@patrix211 To komplement, ponieważ małpy pięknie skaczą.

0

@bartulek98 Pewnie sam piłkarz zamieszany w ten cyrk.

0

@Mitch_Atleta Tylko, że oni nie potrafią grać autobusem, a przy naszej mocy ofensywnej zawsze ich ciachniemy.

1

@OskP Tam chodzi tylko o kasę.
Lepiej się sprzeda walka z Fizievem i tyle.

1

@WiernyKibic111 Gdzie masz miejsce?

0

25.5 plus 5 zmiennych :D
Mimo, że wydaliśmy więcej to coś mi tutaj śmierdzi. Stawiam dyszkę, że skończy się na jakiś 10 mln plus 2 zmiennych.
Jeśli natomiast będzie kwota jak w artykule to znaczy, że to było od razu ugadane pod pranko kaski.

0

@WiernyKibic111 Wyszło na to, że zawodnik ograł się w Europie i jeszcze dopłaciliśmy jakieś 10 mln. Kolejny złoty interes haha

1

@Batys Mam kumpla maniaka i zachwala operę.

1

@Pawlak1992 1. De Niro
2. Di Caprio
3. Matt Damon

0

@Filipem I o to właśnie chodzi :D
Jest zabawa wtedy.

0

@Filipem Ja marzę o finale LM w tym sezonie z realem i mocny oklep tam im sprawić. To pierwsza edycja nowej LM i trzeba ją wygrać, to będzie jak amulet na przyszłość do częstszego wygrywania.

1

@Huck Wyobraźnia jest nieskończona, ale i tak nie potrafię sobię wyobrazić jak może chłop na chłopa lecieć, zamiast na słodkie niunie :D

0

Kochana Barcelona wczoraj utopiła 2 kupony i to jeszcze w takim stylu.

0

Fajnie że akcje pokazali z ostatniego gola, czy był spalony.

1

@DragonxNF Jak 99% tej popowej szmiry.

0

@MessiForeverTheBest Powiem po sezonie.

0

@Pawlak1992 Breaking Bad, Gomorra, Dragon Ball.

7

@Pawlak1992 Przecież te wątki miłosne z pierwszego sezonu, kiedy to siedzieli wewnątrz mennicy, już zabiły ten serial. Klimat jak z taniej telenoweli argentyńskiej.

3

@Pawlak1992 Takie oceny świadczą tylko o bardzo niewymagających odbiorcach.
Serial ten odrzuca już w pierwszym sezonie, a jest to podobno najlepszy sezon, więc tak to wygląda.
Osobiście dotrwałem do trzeciego lub czwartego odcinka drugiego sezonu, to ,,dzieło,, jest nieoglądalne.

21

@wojopancer Wiem, że gusta są różne, ale dom z papieru to gniot jakich mało :p

1

Myślę, że mógłby na pełnej motywacji jeszcze pół sezonu u nas zagrać, tylko pytanie, czy jest jeszcze w stanie to poczuć.

0

@Konradowskyy Z uwielbieniem bym nie przesadzał :D
Raul i Casillas byli spoko.

1

@PatrykBarca Gdzie United do The Reds :p
Przecież ich historia to przede wszystkim PL.
A Juve za to co im udowodniono to straciło puchary, więc nie można tak całej ich historii oceniać.
Gdyby tak patrzeć to nie znalazłby się tutaj real, który największe sukcesy świecił dzięki podkradzionemu Do Stefano od nas.

0

5 największych klubów w historii to:
Barca, real, Juventus, Bayern, Liverpool.
Coś byście zmienili?
Myślałem nad Milanem zamiast Juve, ale jednak prawię 20 mistrzostw więcej Juve zadecydowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?