0

@nightwishygt Bo to rasowy Francuz jest.

1

@Sebastian7 Ooo Rafał ma już 20?!!

0

@Kozinho. Inaki boję się piłki Pena?

0

@maroon No właśnie.
Jakby wymiatał do 32 roku, to byłoby wyśmienicie.

1

@maroon Szopenhałer wie co mówi.
Programowanie umysłów od najmłodszych lat w celu bycia trybikiem systemu.

1

@insp1re No Casillas był jeden jedyny.
Bramkarz musi mieć zasięg.

0

Ale to jest niesamowite.
Jesteśmy najlepsi na świecie obecnie.
I nie, nie będę czekać do końca sezonu z takimi stwierdzeniami.
Napawam się chwilą, a w tej chwili jesteśmy po prostu najlepsi, a co w tym wszystkim najpiękniejsze, Barca zatacza koło, jakiego żaden inny klub nie powtórzy prawdopodobnie nigdy, a mianowicie bycie najlepszym klubem za sprawą wychowanków.

0

1

@clyde To oczywiste.
Mameja straszna, usypia grę i nic więcej.
Sprzedać za przyzwoite pieniądze i zapomnieć.

3

Pena znowu rotuję sylwetkę w bok, zamiast zwiększać powierzchnię potencjalną w którą może piłka uderzyć, to się skręca łoś jeden.
Dawać tego Wojtka, bo to jest pół bramkarza.

0

@takisobiektos Ahahahahhaha

0

Komentarz usunięty

2

@Radioactive9705 Wymyślanie tych nazw dni ma mniejsze znaczenie niż zeszłoroczny śnieg którego nie było...

0

@Katalonik97 W obecnej piłce tylko Yamal może wskoczyć do porównań z powyższą dwójką.
Nie dość, że ma łatwość do robienia liczb to jest jeszcze bardzo widowiskowy.

1

@AlexDark00 Dobrze gadasz.

1

@Kuchar Na pewno to trzeba się wysrać...

1

Hahahaha ale zostawił nogę. Skandal a nie karny!!

2

Neymarem to on nigdy nie będzie.

3

@heniusss real Milan w czasie remisu i ewentualnego prowadzenia Milanu.

0

@Stinger_ Ej ej ej!
To że tego nie pojmuję, nie znaczy że tego nie akceptuję :p

No nie rozumiem i tyle, to wychodzi poza moje wyobrażenie haha

6

@SelloutCrowd Nigdy tego nie pojmę, ja może woleć taką pogodę od kochanego lata.

0

@elcaminodelsol A może Atleti by gładko wygrało 3:0...
W 1998 tez ,,wygrali,, finał po golu ze spalonego.
Słyszałeś gdzieś o tym?

1

@jacobFCB Jak to nie jego wina, a kto stał się miliarderem haha

20

Barca nie wypuściła mistrzostwa w ostatniej kolejce sezonu 2013/14 tylko partacz z gwizdkiem nie uznał prawidłowego gola Messiego na 2:1.
Dlaczego wiecznie powtarza się takie brednie zamiast mówić o faktach i dlaczego dana sytuacja zaistniała.
Tak samo jak lm realu.
Nigdy nie słyszałem w tv w żadnym studiu meczowym, w którym wspominane są ich ,, pucharki,, o tym że Ramos strzelił ze spalonego i tytuł został wygrany nielegalnie.
Jakieś pomijanie pierdolone wiecznie prawdy i godzenie się z tymi oszustwami sprawia, iż nic się nie zmienia na lepsze w tempie w jakim powinno, a już traktowanie pucharów po takich spalonych na równi z dominacja rywala i pokazaniem różnicy poziomów to istna schizofrenia.

0

@Michu94 W miarę cenowo to sobię wpisz w Googlach i wyskoczy milion stron z przystępnymi cenowo podróbkami.

2

@Safrani Ma już dwa bardzo ważne puchary.
Mistrzostwo Hiszpanii i Euro.

3

@tbas Talentu Leo nie ma bo talent Leo ma tylko Leo...
Yamal ma swój, drybling ma gorszy, strzał lepszy i lepszą głowę, w tym wieku to top1 w historii patrząc na mental.

0

@ArcziArtt Nie robiłby.

1

@Campeon87 Oglądałem większość meczy kiedy ta trójka czarowała i zdarzały się słabe mecze.

0

@Campeon87 aa rozumiem to była ironia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?