LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nightwishygt Bo to rasowy Francuz jest.
1
@Sebastian7 Ooo Rafał ma już 20?!!
0
@Kozinho. Inaki boję się piłki Pena?
0
@maroon No właśnie.
Jakby wymiatał do 32 roku, to byłoby wyśmienicie.
1
@maroon Szopenhałer wie co mówi.
Programowanie umysłów od najmłodszych lat w celu bycia trybikiem systemu.
1
@insp1re No Casillas był jeden jedyny.
Bramkarz musi mieć zasięg.
0
Ale to jest niesamowite.
Jesteśmy najlepsi na świecie obecnie.
I nie, nie będę czekać do końca sezonu z takimi stwierdzeniami.
Napawam się chwilą, a w tej chwili jesteśmy po prostu najlepsi, a co w tym wszystkim najpiękniejsze, Barca zatacza koło, jakiego żaden inny klub nie powtórzy prawdopodobnie nigdy, a mianowicie bycie najlepszym klubem za sprawą wychowanków.
0
@Kamiloza91 129
1
@clyde To oczywiste.
Mameja straszna, usypia grę i nic więcej.
Sprzedać za przyzwoite pieniądze i zapomnieć.
3
Pena znowu rotuję sylwetkę w bok, zamiast zwiększać powierzchnię potencjalną w którą może piłka uderzyć, to się skręca łoś jeden.
Dawać tego Wojtka, bo to jest pół bramkarza.
0
@takisobiektos Ahahahahhaha
0
Komentarz usunięty
2
@Radioactive9705 Wymyślanie tych nazw dni ma mniejsze znaczenie niż zeszłoroczny śnieg którego nie było...
0
@Katalonik97 W obecnej piłce tylko Yamal może wskoczyć do porównań z powyższą dwójką.
Nie dość, że ma łatwość do robienia liczb to jest jeszcze bardzo widowiskowy.
1
@AlexDark00 Dobrze gadasz.
1
@Kuchar Na pewno to trzeba się wysrać...
1
Hahahaha ale zostawił nogę. Skandal a nie karny!!
2
Neymarem to on nigdy nie będzie.
3
@heniusss real Milan w czasie remisu i ewentualnego prowadzenia Milanu.
0
@Stinger_ Ej ej ej!
To że tego nie pojmuję, nie znaczy że tego nie akceptuję :p
No nie rozumiem i tyle, to wychodzi poza moje wyobrażenie haha
6
@SelloutCrowd Nigdy tego nie pojmę, ja może woleć taką pogodę od kochanego lata.
0
@elcaminodelsol A może Atleti by gładko wygrało 3:0...
W 1998 tez ,,wygrali,, finał po golu ze spalonego.
Słyszałeś gdzieś o tym?
1
@jacobFCB Jak to nie jego wina, a kto stał się miliarderem haha
20
Barca nie wypuściła mistrzostwa w ostatniej kolejce sezonu 2013/14 tylko partacz z gwizdkiem nie uznał prawidłowego gola Messiego na 2:1.
Dlaczego wiecznie powtarza się takie brednie zamiast mówić o faktach i dlaczego dana sytuacja zaistniała.
Tak samo jak lm realu.
Nigdy nie słyszałem w tv w żadnym studiu meczowym, w którym wspominane są ich ,, pucharki,, o tym że Ramos strzelił ze spalonego i tytuł został wygrany nielegalnie.
Jakieś pomijanie pierdolone wiecznie prawdy i godzenie się z tymi oszustwami sprawia, iż nic się nie zmienia na lepsze w tempie w jakim powinno, a już traktowanie pucharów po takich spalonych na równi z dominacja rywala i pokazaniem różnicy poziomów to istna schizofrenia.
0
@Michu94 W miarę cenowo to sobię wpisz w Googlach i wyskoczy milion stron z przystępnymi cenowo podróbkami.
2
@Safrani Ma już dwa bardzo ważne puchary.
Mistrzostwo Hiszpanii i Euro.
3
@tbas Talentu Leo nie ma bo talent Leo ma tylko Leo...
Yamal ma swój, drybling ma gorszy, strzał lepszy i lepszą głowę, w tym wieku to top1 w historii patrząc na mental.
0
@ArcziArtt Nie robiłby.
1
@Campeon87 Oglądałem większość meczy kiedy ta trójka czarowała i zdarzały się słabe mecze.
0
@Campeon87 aa rozumiem to była ironia.