LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Za dobry hajs puścić :)
3
@Pedri16Future Po co tutaj w ogóle wrzucać jakiegoś dzbana?
0
@KiddI znowu pójdzie do Top5 i zniknie.
2
@KonopaaEagle Teraz z Barcą zgarnie tryplet i nie będzie potrzeba MŚ, aby taką rangę uzyskać, aczkolwiek, Hiszpania będzie głównym faworytem i może się przejechać po wszystkich tak jak na Euro.
0
@MESSIah16 To lepiej było dać Cannavaro za kilka meczy na MŚ, niż Roniemu, który cały sezon wymiatał w lidze i LM i wygrał te tytułu :D
1
@FcPortoFan1999 To była farsa, że wtedy Ronaldinho nie wziął.
3
@Rupert_Haubica On to bierze.
Tak samo jak z tym rekordem Mullera.
Lubi chłop takie challenge.
6
@MESSIah16 City na dobre weszło na sam Olimp.
Za kilkadziesiąt lat obecna ich era będzie przytaczana wśród tych najlepszych w historii.
5
@Jakchcesz Jedyny jeszcze aktywny z tej listy.
Ponad 100 goli ma mnie, warto przy tym zaznaczyć, że także ma ponad 100 występów mniej od Leo i ponad 150 mnie od Crisa.
Lewy to anomalia.
0
@MessiSuarezNeymar Powiedz, że była. Ktoś w Ciebie uderzył i należy się 5 tysięcy.
0
@ProMILs Może był tak samo wyrzutkiem jak założyciele realu byli wyrzutkami z Barcelony.
2
@MOLESTA Za rok bierze genialny dziadek z Polski.
1
@F3DO Myślę, że lecimy po wszystko w tym sezonie i Lewus ze swoją nadludzką motywacją osiągnie indywidualnie to z czego go ograbiono.
2
@Popitek12 Przecież podróże do przyszłości odbywają się od dawna.
Człowiek będący na międzynarodowej stacji kosmicznej przez kilka msc, podróżuje w czasie o setne sekundy do przyszłości, gdyż, masa i prędkość spowalniają czas jak wynika z teorii względności i jest to potwierdzone doświadczalnie.
Polecam zgłębić temat, ponieważ nie jestem dobry w tym, aby tutaj tak na szybko to wytłumaczyć, tak mniej więcej tylko :)
1
@Kgorecki2500 Też tak macie, że jak czytacie jego wypowiedzi to słyszycie jego głos :d
7
@Bolton Transfery ostatniej ,,wielkiej,, trójki niewypałów jasno pokazały jaka jest nasza filozofia.
Najlepsza drużyną w historii futbolu pochodziła ze szkółki Barcy, później chcieliśmy naśladować innych wielkich kupujących, nie wyszło.
Musieliśmy wpaść w długi, aby uświadomić sobię czy jest ten klub.
Historia zatacza właśnie koło, a Barcelona znów staję się wielką i wraca na szczyt. VeB!
7
Rodri to wielka klasa na boisku i poza nim.
Coraz mniej takich zawodników.
1
@Lionel_Messi10 A to sama liga :)
2
@Destroyer_of_Worlds Tam chyba był rok, że Nedved wygrał, co prawda był kozakiem tamtego roku, ale Henry go zjadał.
0
@Volk A po jaką cholerę porównywać, to żeś wyskoczył.
To jest nagroda za rok/sezon czy za dekadę?
Rodri zasłużył.
1
@Matheu12 Przecież to jest ściek od samego powstania, a tych wszystkich zgniłych zagrywek nie da się zliczyć.
0
@NoziX1 Pewnie chodzi Ci między innymi o 2010 i to, że nie wygrał pewnie Holender.
No jak miał wygrać ja się pytam, bo LM i finał MŚ haha
To jest nagroda dla piłkarza, a nie drużyny i wiele razy głosujący błąd w wybieraniu popełniają, kierując się właśnie tytułami drużynowymi.
Messi w tamtym roku rozjebał statystykami i magią na boisku i wygrał słusznie.
0
@NoziX1 Nie ośmieszaj się.
Miałby na luzie 12.
Od 2008 roku praktycznie do 2022 cały czas top1, ale Cris za wybitne statystyki mógłby dostać ze 2.
8
A pamiętacie jak ZP wygrał Modrić :D
Kiedy to Leo jeszcze w Europie grał i nastukał ponad 50 g+a
Gdyby serio przyznawać tak jak z założenia powinno być, czyli dla najlepszego piłkarza, to Messi miałby z 12.
0
@Pressinho O proszę.
O tej Kolumbii to za uja nie słyszałem.
0
Jeśli Rodri zgarnię dziś ZP, będzie trzecim Hiszpanem który tego dokona po Di Stefano i Luisie Suarezie, który zdobył tę nagrodę jako ostatni z tej nacji w 1960 roku.
Swoją drogą, myślałem że Alfredo był Argentyńczykiem, choć zapewne ma podwójną narodowość.
A Luis Suarez i jego nagroda w tamtym roku to oczywiście za sezon w naszych barwach.
0
@SkN Podziwiam tak idealnie ogolone glace.
0
@mekston Głosowanie odbywa się subiektywnie.
Taki Vini też szału nie zrobił.
24 gole...
A w repce zawiódł po całości.
4
Może w końcu świat obudzi się z tej złodziejskiej abstrakcji jaką jest real Madryt. Pozabierać jeszcze połowę tytułów i może będzie sprawiedliwie.
0
@Gibbon_FCB Zawsze będę powtarzać odnośnie tych ich LM
Tam to więcej po szwindlach niż sportowo uczciwie zdobyte.
Złodzieje.