0

@Stinger_ Za dobry hajs puścić :)

3

@Pedri16Future Po co tutaj w ogóle wrzucać jakiegoś dzbana?

0

@KiddI znowu pójdzie do Top5 i zniknie.

2

@KonopaaEagle Teraz z Barcą zgarnie tryplet i nie będzie potrzeba MŚ, aby taką rangę uzyskać, aczkolwiek, Hiszpania będzie głównym faworytem i może się przejechać po wszystkich tak jak na Euro.

0

@MESSIah16 To lepiej było dać Cannavaro za kilka meczy na MŚ, niż Roniemu, który cały sezon wymiatał w lidze i LM i wygrał te tytułu :D

1

@FcPortoFan1999 To była farsa, że wtedy Ronaldinho nie wziął.

3

@Rupert_Haubica On to bierze.
Tak samo jak z tym rekordem Mullera.
Lubi chłop takie challenge.

6

@MESSIah16 City na dobre weszło na sam Olimp.
Za kilkadziesiąt lat obecna ich era będzie przytaczana wśród tych najlepszych w historii.

5

@Jakchcesz Jedyny jeszcze aktywny z tej listy.
Ponad 100 goli ma mnie, warto przy tym zaznaczyć, że także ma ponad 100 występów mniej od Leo i ponad 150 mnie od Crisa.
Lewy to anomalia.

0

@MessiSuarezNeymar Powiedz, że była. Ktoś w Ciebie uderzył i należy się 5 tysięcy.

0

@ProMILs Może był tak samo wyrzutkiem jak założyciele realu byli wyrzutkami z Barcelony.

2

@MOLESTA Za rok bierze genialny dziadek z Polski.

1

@F3DO Myślę, że lecimy po wszystko w tym sezonie i Lewus ze swoją nadludzką motywacją osiągnie indywidualnie to z czego go ograbiono.

2

@Popitek12 Przecież podróże do przyszłości odbywają się od dawna.
Człowiek będący na międzynarodowej stacji kosmicznej przez kilka msc, podróżuje w czasie o setne sekundy do przyszłości, gdyż, masa i prędkość spowalniają czas jak wynika z teorii względności i jest to potwierdzone doświadczalnie.
Polecam zgłębić temat, ponieważ nie jestem dobry w tym, aby tutaj tak na szybko to wytłumaczyć, tak mniej więcej tylko :)

1

@Kgorecki2500 Też tak macie, że jak czytacie jego wypowiedzi to słyszycie jego głos :d

7

@Bolton Transfery ostatniej ,,wielkiej,, trójki niewypałów jasno pokazały jaka jest nasza filozofia.
Najlepsza drużyną w historii futbolu pochodziła ze szkółki Barcy, później chcieliśmy naśladować innych wielkich kupujących, nie wyszło.
Musieliśmy wpaść w długi, aby uświadomić sobię czy jest ten klub.
Historia zatacza właśnie koło, a Barcelona znów staję się wielką i wraca na szczyt. VeB!

7

Rodri to wielka klasa na boisku i poza nim.
Coraz mniej takich zawodników.

1

@Lionel_Messi10 A to sama liga :)

2

@Destroyer_of_Worlds Tam chyba był rok, że Nedved wygrał, co prawda był kozakiem tamtego roku, ale Henry go zjadał.

0

@Volk A po jaką cholerę porównywać, to żeś wyskoczył.
To jest nagroda za rok/sezon czy za dekadę?
Rodri zasłużył.

1

@Matheu12 Przecież to jest ściek od samego powstania, a tych wszystkich zgniłych zagrywek nie da się zliczyć.

0

@NoziX1 Pewnie chodzi Ci między innymi o 2010 i to, że nie wygrał pewnie Holender.
No jak miał wygrać ja się pytam, bo LM i finał MŚ haha
To jest nagroda dla piłkarza, a nie drużyny i wiele razy głosujący błąd w wybieraniu popełniają, kierując się właśnie tytułami drużynowymi.
Messi w tamtym roku rozjebał statystykami i magią na boisku i wygrał słusznie.

0

@NoziX1 Nie ośmieszaj się.
Miałby na luzie 12.
Od 2008 roku praktycznie do 2022 cały czas top1, ale Cris za wybitne statystyki mógłby dostać ze 2.

8

A pamiętacie jak ZP wygrał Modrić :D
Kiedy to Leo jeszcze w Europie grał i nastukał ponad 50 g+a
Gdyby serio przyznawać tak jak z założenia powinno być, czyli dla najlepszego piłkarza, to Messi miałby z 12.

0

@Pressinho O proszę.
O tej Kolumbii to za uja nie słyszałem.

0

Jeśli Rodri zgarnię dziś ZP, będzie trzecim Hiszpanem który tego dokona po Di Stefano i Luisie Suarezie, który zdobył tę nagrodę jako ostatni z tej nacji w 1960 roku.
Swoją drogą, myślałem że Alfredo był Argentyńczykiem, choć zapewne ma podwójną narodowość.
A Luis Suarez i jego nagroda w tamtym roku to oczywiście za sezon w naszych barwach.

0

@SkN Podziwiam tak idealnie ogolone glace.

0

@mekston Głosowanie odbywa się subiektywnie.
Taki Vini też szału nie zrobił.
24 gole...
A w repce zawiódł po całości.

4

Może w końcu świat obudzi się z tej złodziejskiej abstrakcji jaką jest real Madryt. Pozabierać jeszcze połowę tytułów i może będzie sprawiedliwie.

0

@Gibbon_FCB Zawsze będę powtarzać odnośnie tych ich LM
Tam to więcej po szwindlach niż sportowo uczciwie zdobyte.
Złodzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?