5

@MysticCat Tego nie wytłumaczysz, bo albo się czuję takie rzeczy, albo nie..
Przecież to jakaś parodia jest.
Jeszcze zrozumiałym te fotki po jakimś remisie, ale dostali wpierdol, dymanie bez mydła, tutaj profesjonalizm narzuca wręcz jakaś refleksję i koncentrację na wyższym poziomie, a nie cieszenie japy do obiektywy na świeżo po tym blamażu.

1

@Lionel_Messi10 Nie ma takiej opcji, żeby Diego był top2.
W takich rankingach, bądź co bądź trzeba brać pod uwagę, całokształt kariery i statystyki.

1

@Herato Myślę, że nie.
Patrząc na to co ,,wygrali,,
Wiadomo jak, ale jednak w gablocie stoi, to nie można powiedzieć, że jakieś ruchy były źle wykonane.
Z Di Maria grali ładniej, to napewno.

4

@Kengo Na zdjęciu także sekwoja.

0

@Azazel_Pazuzu Zależy kto komu kibicuję :)

0

@pt9 Tak pytam.
Kiedyś jak potrafiłem polecieć kilka dni, to zdarzały się nocne niepokoje

1

@pt9 Pewnie alko leciało wtedy, co?

0

@MesQueUnClub_87 Hahaha
No ja nie czaję.
Przecież to inna czasoprzestrzeń samopoczucia.

0

@feZ Oj tak.
Ciało łatwo wyluzować, ale umysł czasami płata figle tuż przez spaniem.
Wczoraj np. czułem, że już usypiam, az tu nagle myśl:
Ciekawe czego budulcem była materia z której składa się moje ciało, 100 milionów lat temu :D

0

@DIPENSE Abstrakcja!

1

@MesQueUnClub_87 Myślisz, że ktoś go kupi :D

0

2

@4drian0 Polecam YouTube revanced.

1

Oho!
Poniżej wysyp specjalistów od finansów w piłce nożnej hahaha
Ludziska..
Założę się, że tego sam Laporta nie ogarnia :D

0

@xvcWinterSoldier Przestań.
Jakieś przebarwione na brązowo, zajechane jak dupa cwela, a do tego duże...

1

@jacobFCB Nie miałoby.

4

Komentarz usunięty

0

@Zoker Oczywiście. Lepiej mieć sztos karierę klubową przez lata niż jeden turniej w gablocie, nawet jeśli jest to MŚ.

0

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi Wojtek nieźle się ośmieszy jeśli nie wejdzie do bramki w ogóle.
Z gęby dupę to można zrobić dla czegoś poważnego, a nie po to żeby kisić ogóra na ławce.

8

Takiego wkurwa jak podczas wczorajszego gówna to nie miałem od dawna. Taka kradzież!
Szkoda, że jak zwykle nic z tym się nie zrobi.
Te zaje... Gnoje dalej będę brać łapówki i wypaczać jawnie wyniki meczów.

0

@tbas Absolutnie.
Ale przykro, że wiecznie kur.. nas przekręcają.

0

@messi33 Napisałem coś o realu??
Atletico to skąd jest, z Księżyca...

4

Mistrzostwo 2013/14, 16/17 sprzedane pod Madryt.
Wczorajszy mecz pokazał, że obecna kampania także.

0

@Rarenzio Gówno prawda.
Mecz został przegrany przez ten błąd.

0

@cules100pro Ja bym te kur.. za jaja w rynku powiesił za takie szwindle.

0

@fotohobby Oczywiście, że by poszło.
Taktyka Sociedad by nie wypaliło z autobusem, otworzyłoby to mecz i Barca pewnie jeszcze by coś wsadziła.

3

Pokażę mi ktoś podobną sytuację gdzie realek został wyruchany bez mydła?
Zawsze pod te faszystowskie kur.. wszystkie rozgrywki drukowane.
Barca to musi stanąć na chuju serio, żeby pokonać rywala, sędziów i inne skorumpowane dziadostwo.
Dlatego wygrywamy puchary tylko kiedy jesteśmy level wyżej od innych, a nie jak rządowi, spalony w finale i cyk do gablotki. Tfuu!!!

0

@Sapos93 Szmata je...

0

@Pedri16Future Że co?
Mecz został sprzedany.
Kurwa ludzie o czym Wy mówicie...
Ta bramka niesłusznie nieuznana by otworzyła spotkanie i nie byłoby taktyki murowania, pewnie byśmy wygrali 3:1 jakoś.
Okradziono nas jawnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?