2

@tristan87 Brałbym, za free plus mała pensja, do rotacji jak znalazł.

0

@Kubsoleon No dobra 3 lata to trochę zaniżone.
5 sezonów miał szczyt formy, 2 w Live, 2 w Barcy i jeden w Ajaxie.

0

Komentarz usunięty

8

@kanver_ Wczoraj bacznie obserwowałem Raphinhe i ten gość po tylu sprintach, w 90 minucie nie miał zadyszki. Ebany co formę przygotował.

0

@TheNekro94 Umierać nie, ale walczyć tak.

1

@MessiSuarezNeymar Czyli karma?
Nie lubię gościa, ale kontuzji nikomu nie życzę, jeśli chciał zasadzić kopa to niech teraz się pomęczy sam ze sobą i żałuję, może to go czegoś nauczyć w życiu.
Odnośnie Ramosa i wykluczenia Salaha w finale to było kur.. celowe do potęgi entej i nawet bandzior żółtej nie otrzymał z tego co pamiętam, tak właśnie te swoje pucharki kolekcjonują, jak nie spalone w finałach, to bandyckie faule bez kartek. Cała historia tego klubiku to rynsztok.

0

Komentarz usunięty

1

@Kubsoleon W którym miejscu przesadziłem?

9

@Herato No Suarez to miał peak przez naciągane 3 lata, a Robert z 10, tak na oko.
A patrząc na wyczyny w LM, to Luisito jest jak szczeniak przy Pitbullu.

0

@daniel32778 Wiem wiem.
Pisząc komentarz, miałem na myśli całokształt.

0

@daniel32778 No Lewy to fenomen jak ta lala.
Zdecydowanie najlepszy napastnik 21 wieku.
Marzenie, aby dołożył jeszcze mistrzostwo i LM do kariery.

4

@prokofiew Kto jak kto, ale Pena akurat potencjału nie ma.

0

@mientusek1407 Nie zapominajmy o Araujo.

0

@kanver_ A dzisiaj to niby co zrobił. Ścisły Top!

0

@KrwawiaceoczyVEB To może być najlepszy pomocnik na świecie w przyszłości.

3

@SawneyBean Weź chłopie ochłoń.
Od 15 lat handluję autami z Niemiec i wiem co można ściągnąć.
No chyba, że znalazł się internetowy napinacz, kozak przed monitorem, jedyne czym jeździ to rower hahaha
A będzie tu wyzywał dobre fury od gruzów.

0

@juarez Ale pocieszny mały Yamalek :D

2

@SawneyBean Wyłącz telewizor, internet i pojedź za granicę z językiem obcym, gwarantuję Ci, że za 20 k nożna wyciągnąć coś o wiele lepszego niż 20 letni gruz.
Znafco...

0

@JohnnySilverhand Za 50 lat będziesz wdzięczny temu komuś, że planeta nasza kochana dalej istnieję.

0

Komentarz usunięty

2

@Azazel_Pazuzu Trzeba im przyznać, iż dobre posunięcie, szkoda że u nas tego nie stosują.

0

@takisobiektos Wrócić wróci, ale już nie na ten poziom.

0

@Kgorecki2500 O kur..
Nawet ścięgna, ale lipa.

15

@joloskyy Współczuję mu kontuzji, dobry piłkarz, ale menda to on jest boiskowa.

0

@sevs To oczywiste :)
Ale spanie w domku lepsze kiedy jest chłodno.

0

Jedna z nielicznych rzeczy lepszych podczas zimy i jesieni to wbicie się pod kołderkę i spanko.

0

@LukaszFan City i zadyszka, wybierz jedno :D
Odkąd Pep przybył to tam jest rutyna totalna, a najlepsza wersja przychodzi na wiosnę, teraz też tak będzie i Pepula kolejny tytuł zgarnie.

0

@capricornusjrk Dokładnie to samo mam.
Tutaj w Barcelonie właśnie takie historie jak ta z Wojtkiem lubią mega pozytywnie zaskoczyć, a to co z założenia jest bombą to okazuję się niewypałem.
Nie zdziwię się jak zakończymy sezon z jakimś dubletem. VeB!

0

@Kgorecki2500 Na całym świecie powinno się odejść od bezwartościowych samych w sobię papierów, a wprowadzić gospodarkę wymiany zasobów.

8

@barcelonaLM Federer jak dla mnie to najlepszy tenisista w historii, nie patrzę na ilość pucharów tylko na przyjemność z oglądania zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?