0

@Salchent A właśnie, wiadomo co z nim?

0

@Terroriser To prawda, że gdyby przyszedł i wygrał z Barcą trofea to byłoby epickie, ale last dance Jordana to coś więcej dlatego, iż wracał do ukochanego Chicago, a Wojtek to już bardziej z tego co czytałem lubi Real.
Także no...

0

@Terroriser Poniosło Cię z tym MJ hahaha

0

Jedyną dobra opcją jest ściągnąć bramkarza już teraz.

0

@AlphaNumeric Oglądałem tylko pierwszą połowę i dlatego się zdziwiłem, że taka przepaść.

0

Sprawdziłem statystyki wczorajszego meczu City-Arsenal.
78% posiadania City i 33 strzały
Arsenal tylko 5 strzałów.
A na stronie kanonierów narracja jakby należało im się zwycięstwo, też ładnie odklejeni w takim razie.

0

@mekston Mega rekord w takim razie. Ciekawe dlaczego nigdy o tym się nie mówi w kontekście 50 bramek Messiego, zawsze podaję się rekord Leo, a przecież powinno się Dixiego wymieniać jako top1 w takim razie.
No chyba, że dawno to się nie liczy :d

0

@mekston Pierwsze słyszę o kimś takim.
Przybliżysz?

1

@mekston Obstawiam, że zrobi takie 15:15

2

https://superbet.onelink.me/Tegf/r7sbabqn

Nie ma to jak wziąć cashout 30 zł po czerwonej dla Marsylii...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@betonito Straciliśmy najlepszych piłkarzy w Historii, mamy to w swoim mitycznym DNA.
Zaczęło się od Alfredo Do Stefano, ale wtedy to faszyści z Madrytu zrobili robotę, aby Real go zgarnął, fatalne to było w skutkach jak każdy pewnie wie, mnóstwo tytułów wygrał z tym klubem.
Ronaldo Nazario, Neymar, a na deser GOAT Messi...

2

@Szklaner Też nie rozumiem jakim trzeba być skończonym debilem, żeby nie rozumieć danej sytuacji, tym bardziej, że jest to tak skrajny przykład i nie jest trudno wyczuć co wypada, a co nie.

1

@Death_voice Bez kitu.
W tamtym sezonie to MSN i środek pola z Iniesta i Busim w formie trzymali większość czasu piłkę na połowie rywala, a i tak straciliśmy gole we wszystkich meczach fazy pucharowej oprócz meczu 3:0 z Bayernem bodajże.

0

@marcin62 Ja bym poszedł dalej.
Koniec pieprzenia o cywilizowanym państwie w którym kara śmierci nie ma racji bytu.
Za takie coś utylizacja śmiecia.

1

@Dankho94isback Szczerze, to bez kitu. Mam doskonałą pamięć i nie było odkąd nią sięgam.

0

No co mnie zagotował wczoraj bramkarz to brak pytań. Trzeba się go pozbyć po sezonie, bo to jest przegryw jakich mało.
W żadnym z naszych blamaży europejskich nie dał nic. Umiejętności ma duże, ale szkoda, że nie potrafi ich pokazać w najważniejszych momentach, tylko wiecznie gacie obsrane.
Tęsknię za Valdesem, który walił babole, ale w najważniejszych meczach jakiś dobry duch w niego wstępował i ratował nam dupsko.

0

@Beztroskii Czyli sezon przejściowy...

1

Trzeba się pozbyć Ter Stegena, umiejętności ma, ale jak widać gen przegrywu zakorzeniony totalnie.

0

Ter Stegen to flop w LM jak Suarez.

0

Fajnie, że pokazali powtórke odnośnie spalonego...

0

@MesQueUnClub96 Ja mam zawsze pomiędzy nogami swoją.

1

@pioz123 Czyli dreszczowiec i wygrywamy w karnych :d

0

@kamiVeB Ja mam.

2

@Mitch_Atleta Chyba także bym na Teslę postawił, on w przeciwieństwie do Einsteina, swoją wizję potwierdzał w praktyce.

2

@misterio Takie wstawki to ja szanuję.

5

@Heros11 Suarez to ogólnie największy flop LM w historii. Mając Messiego przez 7 sezonów, nastukał takie żarty.

1

@Kgorecki2500 Łączę się mordo.
U mnie poszła taśma przez Szachtar, 17-ste zdarzenie na kuponie.

0

No i Bologna utopiła kupon..

0

@Linghunter88 Właśnie to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?