LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juarez Pałka się w pewnym momencie się przegnie, obecni politycy mogą zostać obalenia, a nowe rządy mogą wprowadzić nowe plany.
0
Myślicie, że to co spotkało Żydów, może ponownie się powtórzyć w odniesieniu do przybyszów z południa i wschodu?
Sytuacja zaczyna wyglądać bardzo podobnie, a nawet teraz jest o wiele gorzej niż w momencie kiedy Niemcy zaczęlibich prześladować.
Mam nadzieję, że historia z tamtego okresu nigdy już się nie powtórzy, ale mam nadzieję na humanitarne rozwiązanie problemu.
Najlepszym wyjściem będzie wywózka ich spowrotem w regiony skąd przybyli, pomoc właśnie tam i przede wszystkim edukowanie.
0
@Transu96 Lecz w najważniejszych momentach potrafił przesądzać o losach spotkań.
Nie chodziło mi o całe sezony, ale o serię meczów i w tym tkwi sens mojej wypowiedzi, bo gdyby się prowadził to być może przejąłby pałeczkę w naturalny sposób.
0
@Murazor Bardzo możliwe, lecz to nie zmienia faktu, iż nie masz racji.
6
@FCBparasiempre Ośmieszyłeś się tym komentarzem.
1
@ImPolish_ Długo nie mogłem się do niego przekonać. Nastąpiło to w tamtym sezonie w meczu z psg na wyjeździe, gdzie zagrał świetny mecz.
Jak widać to nie była jedna jaskółka, a zapowiedź wchodzenia w szczyt formy, oby dalej się rozwijał i zachwycał fanów.
0
@SkN Przestańcie już z tym wychwalaniem Messiego pod niebiosa.
Najlepszy w historii, ale i największe blamaże w historii także z nim w składzie, a Barcy od 2017 roku nie dało się oglądać z małymi przebłyskami.
Trzeba się cieszyć, że na początku tego sezonu jest wielki optymizm po tym co zobaczyliśmy w tych 4 meczach LaLiga.
0
@Lucyfffer To prawda PB przez 3 sezony to świetny serial, a później brak pomysłu i w kółko to samo tylko w innym miejscu i z innymi aktorami.
Stał się mega przewidywalny i po prostu nudny
0
@Lucyfffer 1. Breaking Bad
2. Narcos
3. Gomorra
4. Czarnobyl
5. Prison Break
0
@mekston Niewyżyty jest chłopak. Wszyscy z topu grali na Euro lub Copa, a on oglądał w tv, teraz nadrabia
0
@Murazor Trzeba było oglądać mecze to byś teraz głupot nie wypisywał.
0
@Transu96 Już w Barcy jak był u szczytu formy to potrafił przyćmić Leo, a później w psg gdyby grał jak w swoim prime też miałby szansę.
1
@D10SLEO Dodałbym jeszcze Setiena i Valverde u którego też większość meczów to było slow motion.
0
@FcPortoFan1999 Wtedy jest kluczowa faza sezonu..? :p
O ile oczywiście daleko zachodzisz w rozgrywkach, a w lidze bijesz się o majstra.
1
@Rust_Cohle Ja ostatnio 60 k koło nosa o włosek.
Takiego tasiemca za 2 zł skleciłem.
32 zdarzeń, 30 wlazło, a pozostałe 2 to były bramki, zabrakło po jednej na obu zdarzeniach.
3
@Kozinho. Wtedy miałby już na koncie z 3 ZP.
1
@kryhaa Nie poleciałem, takie są fakty.
1
@Roobo Wcale nie mają lepszej kadry na papierze od nas.
Nazwiska bla bla, wycena przez jakieś witryny bla bla
A prawda jest taka, że technicznie mamy być może najlepszą kadrę na świecie, my albo City.
0
Brzydkie mega te stroje Atleti.
4
@jedrek7000 Kiedyś czytałem jakiś wywiad z nim i on najbardziej właśnie na Neymarze się wzoruję, nawet podobni sylwetkowo są.
1
@robsoNele Wszystko możliwe.
1
To co City już do końca ligi na czele?
1
@messiiiiik Dobrze, że poszedł w świat.
Prowadzanie na smyczy kota...
Unieszczęśliwianie zwierzaka w imię czego?
Jego natura to przede wszystkim wolność i niezależność.
5
@13th Hahaha
Myślałem, że ten komentarz będzie wyglądał tak*
Zgłodnieje to wróci. Mój stary tak zawsze robi :D
1
@Faro Rozumiem.
To zmienia postać rzeczy, myślałem, że bezpośrednią dostał.
1
@takisobiektos Xd o co tu chodzi haha
Gracz Arsenalu wyłapał czerwo za to?
:D
0
@TheNekro94 Zaglądać do portfela rzecz zła, ale jeszcze gorzej wspierać skur... Zamieszanych w pedofilskie akcje i całe to szambo, więc w tym aspekcie to pierwsze jest rozgrzeszone.
1
Klasyk z wyjazdem na Bernabeu i dniem odpoczynku mniej. Trzeba to ogarnąć i wygrać mimo trudności. VeB!
0
@Arden Czego nie rozumiesz?
Wiedzą co robią, aby przytulić do swojej kieszeni jak najwięcej.
0
@Rastafarnianin Ekino