LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 Aaa to wszystko wyjaśnia :)
Jedna duża grupa, a z niej dla każdej drużyny zostało wylosowanych 8 drużyn.
2
Tak teraz wszedłem i patrzę z kim zagra Barca, później patrzę na hity, a tam Bayern z PSG i nastąpił dysonans poznawczy, jak to my mamy Bayern, a Bayern ma drużynę której Barca w grupie nie ma hehe
Muszę poznać nowe zasady bo mind fucka mam :d
1
@Who_you_mam Co ty piszesz..
Wygrał dla nich kilka ważnych pucharów, a te finały LM mimo, że przegrane to i tak na plus, tym bardziej, że w tym drugim ich przekręcono.
0
@Linnox Dr Niro w tym filmie 11/10
Ciary na samą myśl.
0
@El Plutoninho Taktyk. Będzie czytane i słuchane hehe
0
@Limaker Tak jakby jego powrót robił jakąś różnicę. Ten zawodnik w Barcy jest tak bezpłciowy, że już wolę grać w 10 niż na niego patrzeć.
0
@Ryoumen Koniec to nie, ale rzadko kto po tej kontuzji osiąga top. Choć najlepszy pomocnik w historii także to przeszedł, oczywiście mowa o Xavim, a i Wirtz z tego co kojarzę wrócił po więzadłach i rozwalił system.
1
@don'T.R.I.P.e Nie ma DNA.
0
Miejmy nadzieję, że to tylko naderwanie.
2
@PizzerMan Tak, a Ty wróżbita Maciej...
0
@Ronad10 Ilkay by to jeszcze 8 razy rozgrywał.
0
Co można powiedzieć po tych 3 kolejkach, Barca potrafi reagować.
1
@adi7adi8 Lubię tenisa, ale jakoś drogą naturalniej selekcji ten turniej mi zawsze umyka.
Najczęściej oglądam French open i Wimbledon.
0
US open zawsze na przełomie sierpnia i września jest?
Wydawało mi się, że zazwyczaj bliżej końca roku ten turniej się odbywa.
Jakoś tak dziwnie to upchane wszystko,
0
@fart Akurat w repce to się Lewemu nie dziwię, że tymi łapami macha, żeby zawodowcy nie potrafili kilku dobrych piłek w meczu dograć to hańba.
0
@Xaviball Szykuję się wojna dwóch cywilizacji, czy się to ludziom podoba czy nie, będzie krew przelewana jak miało to miejsce już niejednokrotnie w historii, a my jako Polacy doskonale tego przeciwnika znamy, gdyż już raz Europę przed nim ocaliliśmy.
0
@Morf94 Też o tym pomyślałem wcześniej, chyba rzadko się tak zdarza.
0
@Kengo Większość kobiet które mają hajs się oszpeca.
A już najohydniejsze są sztuczne pośladki yyyeee...
0
@Roobo Trochę Cię poniosło z tym top1.
Obrońca przede wszystkim musi umieć dobrze bronić, z Cancelo to by prędzej był klasowy skrzydłowy.
0
@FcPortoFan1999 Jak będzie wódka, wino, whisky czy tam piwo to może ogarnię.
0
@ViscaelBarca2007 Dzisiaj większość człowieków ma wyj.....
Ego w czosnek, a świadczy o tym fotografowanie swoich mord codziennie i wrzucanie tego do sieci.
1
@tristan87 Kozak kariera.
1
@Lola120 Właśnie za to duży szacun. Mógł jeszcze dużo melonów przytulić, ale widać Wojtek nie z tych, co mamona najważniejsza.
0
@Sulimo Mimo wszystko najbardziej pamiętam go z Arsenalu.
0
@Kgorecki2500 Powtórki z 1920 raczej nie będzie bo jest broń atomową, a gdy poczuję, że nie ma innego wyjścia to kto wie co może odwalić.
0
@MarFan Ojj!
I przypomniałeś :(
Jeżeli chodzi o Barcę to ten mecz jest u mnie top 1 zawodów jako kibica.
A tym bardziej, że w pierwszym meczu też nas oszukano, bodajże Milito strzelił ze spalonego.
1
@norbi77 Z Chelsea w 2009 to sędzia wcale na naszą korzyść się bardziej nie mylił. Największym babolem tamtego meczu było wyrzucenie Abidala z boiska za faul widmo, co zapoczątkowało reakcję łańcuchową.
Przyjęło się tak, iż na korzyść Barcy mocno było, dlatego że to my awansowaliśmy i w ostatnie akcji powinien być karny po ręce Pique.
0
@Linnox To prawda. 34 lata na bramkarza to mało jak na koniec kariery, mógł jeszcze spokojnie kilka sezonów rozegrać, ale szanuję za decyzję, bo widać, że pazerny na kasę nie jest.
0
@mleczkoo Współczuję, że kogoś kręci patrzenie jak ludzie się poniżają.
25
@Janas11224 Szczere wyrazy współczucia za bycie kiedyś tam fanem tego rynsztoku, naprawdę szczere.