LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Z Chelsea w 2009 to sędzia wcale na naszą korzyść się bardziej nie mylił. Największym babolem tamtego meczu było wyrzucenie Abidala z boiska za faul widmo, co zapoczątkowało reakcję łańcuchową.
Przyjęło się tak, iż na korzyść Barcy mocno było, dlatego że to my awansowaliśmy i w ostatnie akcji powinien być karny po ręce Pique.
0
@Linnox To prawda. 34 lata na bramkarza to mało jak na koniec kariery, mógł jeszcze spokojnie kilka sezonów rozegrać, ale szanuję za decyzję, bo widać, że pazerny na kasę nie jest.
0
@mleczkoo Współczuję, że kogoś kręci patrzenie jak ludzie się poniżają.
25
@Janas11224 Szczere wyrazy współczucia za bycie kiedyś tam fanem tego rynsztoku, naprawdę szczere.
3
@Michael24 To wszystko, to musi być jakiś dziwaczny eksperyment, innego wytłumaczenia nie ma.
0
@Lucyfffer Tak na chłopski rozum, to pewnie takiego kocura z takimi liczbami, nie cofnęliby do defa.
0
@zadafcb Chodzi mi o to, co oni wymyślają z tym, się zagra dla obydwu drużyn podczas jednego meczu.
0
@partymaker Sami geniusze, a w papierach coraz większy kipisz.
0
@zadafcb Co to ma być za szit..?
8
Tak jest panie trenerze.
W pi... I na gaz!
Jak widzieliśmy co się działo w ostatnich latach i jak odstawaliśmy fizycznie od topowych zespołów to najlepsze co można zrobić.
Technicznie jesteśmy być może top1 na świecie, poprawić wyżej wymieniony aspekt i wracamy na szczyt. VeB!
0
@Smecik10 https://www.footballticketnet.com/spanish-la-liga/fc-barcelona-vs-atletico-madrid
1
@blakkudium W tv dobrze widać takie babole, a sędzia na pełnej koncentracji kilka metrów od zdarzenie nie... Haha
0
@adamek20151 O kurka!
No to masz zacięcie i wielką ciekawość w sobię do piłki nożnej.
Kiedyś oglądałem więcej, ale tak dokładnie od deski do deski to zdarzało mi się 3 lub 4 strzelić.
Dzisiaj oglądam już tylko każdy mecz Barcy w całości, od czasu do czasu Real lub Atletic wleci, zależy od sytuacji w tabeli, do tego klasyki PL, ligi włoskiej, czy Bundesligi także, ale te drużyny oglądam tak z przymrużeniem oka robiąc coś w międzyczasie.
W całości i z pasją natomiast oglądam ważne mecze reprezentacji naszej i nie tylko.
Duże turnieje dalej mnie jarają, bo wiadomo, że jak co 4 lata to człowiek się stęskni.
0
@mekston To prawda.
1
@barcelonaLM Najładniejszy tenis grał Fed.
1
@sergio5 Wszystko ma być na już i koniec. A do tego srik toki i inne badziewie robiące papkę z systemu dopaminowego w organiźmie.
0
@adamek20151 6 meczów tak dokładnie, czy po prostu lecą i zerkasz?
2
@Faro Dokładnie.
Świetnie to pokazuję jak piłka nożna schodzi na psy, gracz o tak ograniczonym repertuarze uważany za top1.
1
Żółw jak na razie nie ten sam co w p$g, w sumie już od miesięcy pod formą, a w Hiszpanii nie tak jak u żabojadów, hektar przestrzeni i branie na biegi tylko.
Francuz na małej przestrzeni nie istnieję.
0
Oj będzie się tam gryzło, tyle ego czuję się najlepiej w tym samym sektorze.
0
@bartekvisca Oczywiście, że to totalny kretynizm, ale społeczeństwo mamy jakie mamy, normalizacja alkoholu i takie tam.
Większość ludzi którzy mają problem z tą substancją, nie zdaję sobię z tego sprawy i tak się kręci ta smutna karuzela.
0
@kanver_ Uu to umknęło mi to.
2
@sevs No jak na razie, po tych dwóch kolejkach to szapoba.
0
@kanver_ Szkoda tej setki tylko.
2
@Azi Nawet śmiechem:R
Oby ta drużyna była lustrzanym odbiciem galacticos sprzed 20 lat.
0
@messi33 Ej serio pany.
Poszedłem tam pod stadion i na chłopski rozum to nie jest realne, żeby to ogarnąć w tym roku.
Na budowach pracowałem, nawet większych niż ta i wiem ile trwają takie projekty.
No chyba, że to tylko tak z zewnątrz, a tak od środka inaczej się prezentuję.
0
@pioz123 Na oficjalnej czytałem jakieś czas temu, że 29 listopada ma być dostępne 70 k miejsc i tym samym już się drużyna tam przeniesie.
0
No nie wiem, czy w listopadzie Barca wróci na Camp Nou, toż tam istny rozgardiasz..
1
Fajnie się oglądało mecz na stadionie.
Miejsca przy żylecie, coś tam pośpiewałem, podarłem ryja haha
No i najważniejsze, Lamine Yamal to może być gracz pokroju największych jakich mieliśmy w klubie w całej historii.
0
@BulaKG Odszedł bo chciał. Czuł się wypalony w tej toksycznej atmosferze i tyle.
Gdyby za wszelką cenę chciał zostać to by został.