LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukasz999 Lewy ma lepszą karierę od Suareza i ogólnie powinien być wyżej stawiany od Urugwajczyka to oczywiste.
Natomiast Luis>Lewy jeśli chodzi o ten totalny szczyt formy, a także patrząc na umiejętności, taki czysto piłkarski skill.
21
Wczoraj szczególną uwagę skupiłem na Casado, jaki to może być kocur to nie mam pytań.
16
Jak na razie to jestem w szoku co się tutaj dzieję, jaki to jest przeskok jakości względem poprzedniego sezonu i tego co oferował Xavi.
0
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
@Murazor Znam zarządzenie w klubie.
0
@Kubsoleon Tak mówią, żeby nie niszczyć morale naszego pierwszego.
0
@Mavcin1980 No i ten Lewy który by go dobrze wprowadził.
0
@Foton Tzw. dymanie bez mydła.
1
@Litman Czyli to co mówię, przedłużanie kontraktu i z automatu podwyżka.
3
@Jvstin09 Nie napisałem nigdzie, że kwota była nieadekwatna, tylko, że w ogólnym rozrachunku straciliśmy, w odpowiedzi na komentarz kolegi który zaczął konwersację, sugerując, że 180 mln za Yamalka to w miarę ok kwota.
1
@Ronad10 Dobra masz rację z klauzulą, mój błąd, ale przedłużanie kontraktu podczas ciężkiej kontuzji to już lekkomyślność.
21
@Jvstin09 Za Naymara dostaliśmy 222 mln i jak się okazało straciliśmy o wiele więcej w dłuższej perspektywie.
Taki Yamal jest teraz dla klubu bezcenny.
1
Chyba tylko w Barcy takie rzeczy.
Przedłużanie kontraktów i gigantyczne klauzulę podczas gdy nie wiadomo, czy ta kontuzja nie zastopuje jego rozwoju, a później zaskoczenie, że w klubie zawodnicy których nie można się pozbyc żaden sposób.
0
@messi33 Nie byłoby, po co rozdawać darmowe sianko.
Taki Elon Musk by wjechał z miliardem dolców na to i już 10 baniek tak o, w kieszeni.
1
@Reviven Chłop ma chyba dar odblokowywania pełnego potencjału u zawodników.
Widzę tutaj dużą analogię do okresu sprzed 15 lat, kiedy to wychowankowie zawojowali świat.
0
@tristan87 Nie skorzystałem, mimo, że jedna była naprawdę urodziwa.
1
@chosenone Nie, że mniej zależy od indywidualności, tylko po prostu brak cracków jak Ronaldinho, Messi, czy Neymar.
Teraz to największym kozakiem wydaję się być Yamal, który w sekundę może coś wyczarować, a tak to bieda straszna.
0
@Radioactive9705 Piękny to będzie stadion.
Na wakacjach po meczu z Bilbao poszedłem pod Camp Nou, jak tam ponuro było to szok.
Jedyne osoby które spotkałem to 3 prostytutki.
0
https://www.facebook.com/share/p/XMcMH9knktysePCs/?mibextid=WC7FNe
Jakaś kolejna pedofilska afera się szykuję.
Pewnie nikt nie poniesię kary jak zwykle, bo jak..?
Sędzia umoczony tak samo, prokurator też.
Karuzela kręci się dalej.
0
@vangoor A później co sezon wpier... W Europie z wybieganymi drużynami.
0
@vangoor W jakimś sensie był.
W dzisiejszej piłce nie ma miejsca na chodzenie przez większość meczu.
0
@Pedri16Future Wczoraj z nim gadałem i potwierdził.
0
@Terroriser Zdecydowanie.
0
@Pnog37 Popalało się, ale bez przesady, stawać się takim niewolnikiem niewidzialnego łańcucha, tak samo z alko.
Ludzie to piz.. i tyle.
0
@ToshyFCB Nie rozumiem tego nałogu, syf totalny.
Odnośnie palących piłkarzy to zawsze mam przed oczyma Di Stefano ze szlugiem oglądającego mecz na Bernabeu, a za nim cała trybuna ujęta.
0
@Salchent A właśnie, wiadomo co z nim?
0
@Terroriser To prawda, że gdyby przyszedł i wygrał z Barcą trofea to byłoby epickie, ale last dance Jordana to coś więcej dlatego, iż wracał do ukochanego Chicago, a Wojtek to już bardziej z tego co czytałem lubi Real.
Także no...
0
@Terroriser Poniosło Cię z tym MJ hahaha
0
Jedyną dobra opcją jest ściągnąć bramkarza już teraz.