LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA Za takie zachowania powinna być zabierana licencja idiotom.
0
@tarantino10 O znalazł się sztywniak,
bez poczucia humoru :d
0
No łał, za to wypuszczenie wyniku w poprzednim sezonie z Interem każdy powinien zejść z pensji o połowę.
0
@TR3YWAY Nawet u dorosłego z długą nogą taka lyda jest karykaturalna.
3
@TR3YWAY Jak dla mnie takie łydy wyglądają strasznie nieestetycznie.
1
@maroon Jak nie ma większej wagi, matematycznie jeszcze pucharu nie mamy.
8
@Dankho94isback W sumie racja, co ma płakać, że dwóch piłkarzy z jego drużyny się pobiło, bez jaj.
0
@Antimadridista_WR To jak tak to luz, myślałem, że sobię drwią z akcji madrycioków.
0
@draxidox Ale zenua.
0
Aż kur.. mać ale to Nottingham to placki, żeby jednego różnego nawet nie zrobić w godzinę gry, jak oni to Chelsea pokonali, no nie wiem, The Blues to chyba pół amatorzy już są jacyś.
4
Normalnie bym się spalił że wstydu, gdyby Barca miała zwyczaje realu.
2
W niedzielę trzeba się zabawić z rywalem największym :D
5
@LAMC_10 Vasquez :D
0
@Sysia11 Ja bym Obok Hiszpanii i Francji postawił jednak Portugalię, tam w środku Fernandes i Vitinha to mogą zdominować każdego.
0
@Encore Nie no śmiech na sali z tym Dembele, Kane powinien być top1, przecież staty ma dwa razy lepsze, albo i lepiej.
1
Wojna secesyjna w obozie realu, północ południe, ciekawe kto wyjdzie z tej wojny zwycięsko.
0
@Kamiloza91 Jeden mecz, jeśli Arsenal strzeli pierwszy gola to przejdzie do tego co w tym sezonie opanowali do perfekcji, czyli szczelna defensywa. Faworytem jest p$g to jasne, ale na pewno Londyńczycy będą ciężkim rywalem, trzyma za nich kciuki.
2
@Kamiloza91 Oczywiście, że tak. W erze Pepa, Barca z z najlepszymi zespołami najczęściej miała cały mecz pod kontrolą, w p$g, a tym bardziej w Bayernie tego nie ma.
0
@Michal1975 Suarez w LM to tylko w pierwszym sezonie się sprawdził, gol w finale na szczęście został strzelony, później to wielka kompromitacja tego napastnika.
0
@kocuur Oczywiście, mam na laptopie tapetę z Barcą, stoją obok siebię na niej, sezon bodajże 98/99.
21
@NeroTFP1 Kto by pomyślał w styczniu 2015, że to będzie taki kozak :D
1
@VamoSBarca88 Oni kochają grać na otwarte ofensywne zespoły, Arsenal w tym sezonie to potwór defensywy, nie zdziwi mnie triumf Kanonierów i to za nich będę trzymać kciuki, aby wygrali swój pierwszy puchar.
1
@Demazo Niby tak, ale Arsenal będzie w rytmie, o ile oczywiście nie przytrafi się jakaś absencja kluczowych piłkarzy na finał to będą w gazie.
2
@NeroTFP1 Już teraz jest w top 10 trenerów wszechczasów moim skromnym zdaniem.
0
@mate92 Z tej pary tak jak napisałem, wolę p$g, a w finale trzymać kciuki za Arsenal :D
0
Ja pierdziele, do czego to doszło, że wolę aby to p$g weszło do finału. Bayernu po prostu nie trawie ciut mniej od realu, a tam chociaż jest Lucho, no i Bawarczycy nie zdobędą trzeciego trypletu.
0
@Starrk Wtedy zaczęłoby się nabijanie
0
@Aequlibre Wydaję mi się, że tutaj chodziło tylko o kasę :p
1
@Mario96w Lucho to jest jakiś argument :)
2
Czyli co, w finale trzeba kibicować Arsenalowi, innego wyjścia nie ma :D