LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bernard777 Kolega trochę nie na temat :p
0
Czyli Arsenal w dalszym ciągu największym klubem bez LM, a miałem nadzieję, że ten tytuł przejmie Atletico po finale.
0
@Aequlibre Nikt nie kupi takiego słabiaka z PL
1
@macio_944 To się dopiero okaże, rok temu można byłoby tak w drugą stronę przedstawić
5
Skoro zawodnik chcę odejść to przetrzymać i zerwać rozmowy, sami zejdą z ceny, chyba, że chcą mieć niewolnika w składzie.
1
Dobrze, niech zostaną z piłkarzem, który nie chcę tam grać.
0
@Encore To co Djoko po 25 WS :D
0
@Filipem Dzięki
0
To ile w końcu ten Gordon kosztuję bo się doczytać nie mogę?
1
@LAMC_10 Ja w ogóle nie potrzebuję pieniędzy.
0
Zerwać teraz rozmowy z murarzami, sami zejdą z ceny.
0
@derus Ja mam duże emocje w lidze.
1
@derus Szkółka cały czas dostarcza super talenty, właśnie obroniliśmy mistrzostwo, według mnie jest dobrze :D
1
@Katalończyk 99 To nie jest ironia. Naprawdę dał dużo np. ładne 2 gole z Newcastle, bez niego pewnie byłby baraże, 2 mecze w nogach więcej, a wtedy to i w lidze nie wiadomo jakby się potoczyło.
0
@Katalończyk 99 W LM też dużo dał.
4
@Cyzix Ciekawe, czy przeanalizowali kradzież Di Stefano, porwanie Quiniego, metrowe spalone w półfinałach i finałach LM, a to tylko wierzchołek góry lodowej.
1
@Ilka Na igraszki po wygranym meczu w sam raz.
1
@MesQueUnClub_87 Fajnie merytorycznie wyjaśnione, że kij wiemy, ale w sumie to są argumenty za tym, iż w końcu możemy zaszaleć :D
0
@Roobo Banda idiotów w tym kraju chodzi na wybory. Trzeba nie mieć wstydu, aby głosować na jednego jak i na drugiego. Jedynym honorowym rozwiązaniem jest olewać do polityczne szambo.
0
@Fantastyczny Chłopiec Haaland jest poza zasięgiem, ten transfer byłby dwa razy droższy niż Alvareza, a City zaczyna nowy rozdział bez Pepa i pewnie będą chcieli na nim budować nowy projekt, jest to jeszcze młody zawodnik i top3 napastników na świecie, a jak wiemy klub z Manchesteru kasy nie potrzebuje, więc raczej niemożliwe, aby go ściągnąć.
1
@DragonxNF Panini i Topps to dwaj najwięksi gracze na rynku. Ostatnio w świecie wiedzy był super artykuł o tych kartach. Oryginalne, rzadkie karty to naprawdę super biznes, ale trzeba mieć duży wkład, aby na tym zarabiać. Najdroższa piłkarska karta Panini z Messim została sprzedana za ponad 5 mln dolarów :D
0
@Arczie Tak jak że wszystkim, te tanie uja warte i pełno podróbek, a te z certyfikatami to super biznes, zwłaszcza te super drogie :D
0
@Lionel_Messi10 Za 80 mln to świetna opcja, ale niestety pewnie rozbijemy bank i wydamy większość siana na jednego piłkarza.
0
@Szklaner Dobry grajek, ale nie jest więcej wart niż 80 mln.
0
@MichuZ44 640 dolarów bym dał
1
@qbsonFCBarca No kurde, widzę, że w końcu ktoś odkopał to arcydzieło :D
Pamiętam jak z 15 lat temu z kumplami płakaliśmy przy tym że śmiechu.
0
@Majczel97 Dzięki, interesowało mnie to z tego powodu, iż wczoraj ktoś pisał o ich odpoczynku na przyszły sezon w związku z brakiem zawodników powołanych do kadry Hiszpanii, a z tego wynika, że także wielu jedzie na mistrzostwa.
0
@LukaszFan Z tego co teraz właśnie czytam to nie :D
0
Ilu piłkarzy Barcy, a ilu realu jedzie na MŚ, ma ktoś takie dane?
Wpisuję w google, ale wyskakuję tylko non stop jedynie do reprezentacji Hiszpanii.
0
@Lionel_Messi10 Jak będzie w 1/3 tak dobry jak ojciec to zaistnieje na najwyższym poziomie.