1

@Bernard777 Kolega trochę nie na temat :p

0

Czyli Arsenal w dalszym ciągu największym klubem bez LM, a miałem nadzieję, że ten tytuł przejmie Atletico po finale.

0

@Aequlibre Nikt nie kupi takiego słabiaka z PL

1

@macio_944 To się dopiero okaże, rok temu można byłoby tak w drugą stronę przedstawić

5

Skoro zawodnik chcę odejść to przetrzymać i zerwać rozmowy, sami zejdą z ceny, chyba, że chcą mieć niewolnika w składzie.

1

Dobrze, niech zostaną z piłkarzem, który nie chcę tam grać.

0

@Encore To co Djoko po 25 WS :D

0

@Filipem Dzięki

0

To ile w końcu ten Gordon kosztuję bo się doczytać nie mogę?

1

@LAMC_10 Ja w ogóle nie potrzebuję pieniędzy.

0

Zerwać teraz rozmowy z murarzami, sami zejdą z ceny.

0

@derus Ja mam duże emocje w lidze.

1

@derus Szkółka cały czas dostarcza super talenty, właśnie obroniliśmy mistrzostwo, według mnie jest dobrze :D

1

@Katalończyk 99 To nie jest ironia. Naprawdę dał dużo np. ładne 2 gole z Newcastle, bez niego pewnie byłby baraże, 2 mecze w nogach więcej, a wtedy to i w lidze nie wiadomo jakby się potoczyło.

0

@Katalończyk 99 W LM też dużo dał.

4

@Cyzix Ciekawe, czy przeanalizowali kradzież Di Stefano, porwanie Quiniego, metrowe spalone w półfinałach i finałach LM, a to tylko wierzchołek góry lodowej.

1

@Ilka Na igraszki po wygranym meczu w sam raz.

1

@MesQueUnClub_87 Fajnie merytorycznie wyjaśnione, że kij wiemy, ale w sumie to są argumenty za tym, iż w końcu możemy zaszaleć :D

0

@Roobo Banda idiotów w tym kraju chodzi na wybory. Trzeba nie mieć wstydu, aby głosować na jednego jak i na drugiego. Jedynym honorowym rozwiązaniem jest olewać do polityczne szambo.

0

@Fantastyczny Chłopiec Haaland jest poza zasięgiem, ten transfer byłby dwa razy droższy niż Alvareza, a City zaczyna nowy rozdział bez Pepa i pewnie będą chcieli na nim budować nowy projekt, jest to jeszcze młody zawodnik i top3 napastników na świecie, a jak wiemy klub z Manchesteru kasy nie potrzebuje, więc raczej niemożliwe, aby go ściągnąć.

1

@DragonxNF Panini i Topps to dwaj najwięksi gracze na rynku. Ostatnio w świecie wiedzy był super artykuł o tych kartach. Oryginalne, rzadkie karty to naprawdę super biznes, ale trzeba mieć duży wkład, aby na tym zarabiać. Najdroższa piłkarska karta Panini z Messim została sprzedana za ponad 5 mln dolarów :D

0

@Arczie Tak jak że wszystkim, te tanie uja warte i pełno podróbek, a te z certyfikatami to super biznes, zwłaszcza te super drogie :D

0

@Lionel_Messi10 Za 80 mln to świetna opcja, ale niestety pewnie rozbijemy bank i wydamy większość siana na jednego piłkarza.

0

@Szklaner Dobry grajek, ale nie jest więcej wart niż 80 mln.

0

@MichuZ44 640 dolarów bym dał

1

@qbsonFCBarca No kurde, widzę, że w końcu ktoś odkopał to arcydzieło :D
Pamiętam jak z 15 lat temu z kumplami płakaliśmy przy tym że śmiechu.

0

@Majczel97 Dzięki, interesowało mnie to z tego powodu, iż wczoraj ktoś pisał o ich odpoczynku na przyszły sezon w związku z brakiem zawodników powołanych do kadry Hiszpanii, a z tego wynika, że także wielu jedzie na mistrzostwa.

0

@LukaszFan Z tego co teraz właśnie czytam to nie :D

0

Ilu piłkarzy Barcy, a ilu realu jedzie na MŚ, ma ktoś takie dane?
Wpisuję w google, ale wyskakuję tylko non stop jedynie do reprezentacji Hiszpanii.

0

@Lionel_Messi10 Jak będzie w 1/3 tak dobry jak ojciec to zaistnieje na najwyższym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?