LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ws7 Doznał tego urazu w meczu o pietruszkę, mistrz klepnięty, więc bez sensu jest katowanie piłkarzy którzy mają 50 meczy w nogach, tym bardziej, że mamy najlepszą szkółkę na świecie i można szukać nowych talentów.
5
@Marusek Tak, od razu rok :D
Pół roku to dla normalnego kopacza, oni go tam naprawią dużo szybciej.
1
@kubix05 A co nie został powołany?
1
@bartulek98 Też mam takie wrażenie.
0
@Rewolucja123 Mają 2 pkt przewagi.
17
@Borneo On ma 18 lat i gigantyczne już doświadczenie, absolutnie nie można się go pozbyć.
2
@marcin62 Hahahaha w spokoju pracować w Chelsea, przecież tam wymieniają trenerów po 10 słabych meczach :D
7
Kiedy tutaj przychodził nie spodziewałem się, że osiągnie to wiele. Zapamiętam go najbardziej z tych 3 mistrzostw w 4 sezony, oraz dlatego, że strzelił ponad 100 bramek. Prawdziwy crack jeśli patrzymy przez pryzmat pozycji numer 9, będzie mi go brakować i mam nadzieję, że jeszcze trochę postrzela na świecie. Powodzenia Lewy :D
0
@daver Dla mnie wyżej od Francji na pewno Hiszpania i Portugalia.
2
@pacior95 Co Ty gadasz :D
0
Mecz w środku tygodnia o 21:30, mimo, iż to istne partidazo to lecę spać. Pozdrowienia z poduszkowic wszystkim cules.
1
@directedbyfcb W sumie tego mogłem się domyślić. Ktoś dotarł do pytania za milion, telefon do przyjaciela, a ten sobię w domku na lajcie przy internecie oczekuję, zbyt piękne :)
0
@Matheu12 I się wyjaśniło haha
1
@gumaz Hahaha aa czyli inaczej to wygląda niż sobię to wyobrażałem :D
0
Milionerzy to też stan umysłu, koło ratunkowe telefon do przyjaciela...
Większość tych telefonów kończy się tym, że przyjaciel nie wie jaka jest odpowiedź :D
Gdyby mój przyjaciel miał nagranie to brałbym wolne i siedział na telefonie w razie potrzeby, aby w sekundę wstukać w internet odpowiednie pytanie. Chyba, że o czymś nie wiem odnośnie systemu działania tego teleturnieju :)
0
@elcaminodelsol Kilkanaście milionów euro dla niego to jak dla Ciebię kilka stówek pewnie. Majątek Polaka to około miliard złotych.
0
@kejdzi A gdzie indziej może pójść do dużego klubu w tym momencie? :D
Francja to tylko p$g, tam wiadomo, że nie pójdzie bo mają większych kozaków, Niemcy Bayern odpada, BVB to niezgodne z ich filozofią, Anglia jest zbyt wymagająca i też nie lubią dziadków, pozostają Włochy tylko, gdzie mógłby jeszcze coś znaczącego osiągnąć.
2
@elcaminodelsol Hahahahaha co Ty kolego bredzisz..? :D
Przecież Lewy jest ustawiony na spokojnie i jego kilka następnych pokoleń także.
0
@Maker0 A skąd wiesz co będzie od przyszłego sezonu, może Juve i Milan zrobią niespodziankę.
1
Nie ma szans, że tam pójdzie. Jest wiele bardziej atrakcyjnych kierunków wciąż dla Lewusa, chociażby Serie A, oni tam lubią dojrzałych piłkarzy i mógłby dołożyć kolejny puchar do gabloty z top5.
0
@liberoFCB Pierwsze 5 dzięki ukradzionemu piłkarzowi, ostatnie 5 dzięki wałkom i spalonym :D
0
@Prorokk Czekaj czekaj, co?
Według Ciebię wszystkie mecze są ustawione? :D
14
Tak tak, Negreira czy jak to się pisze :)
Oglądam LaLiga od ponad 20 lat i widziałem na własne oczy sezony 2011/12, 2016/17 gdzie działy się absurdalne jawne kradzieże na Barcy, pchając real na mistrza, sezon 2013/14 gdzie błąd sędziowski odebrał nam puchar w ostatniej kolejce i wiele innych. Skoro wygrali 7 za jego kadencji to i tak za dużo, sportowo może 4 wyjdzie.
4
@misterio Te ceny to się biorą z innego wymiaru rzeczywistości, tak samo jak ceny koszulek piłkarskich. Za tyle to lepiej na wakacje pojechać.
1
@4drian0 Coś cudownego.
0
@Hosh Ja tam jeszcze wierzę, że obniży mocno pensję i jeszcze LM dorzuci z Barcą w następnym sezonie :)
Drużyna coraz lepsza, super zgraną, trzon Reprezentacji Hiszpanii w końcu. VeB!
0
@Pin0chet Taki to świat, że zło największe narzuca i wyznacza co jest akceptowalne. Irracjonalne to wszystko na tej planecie.
0
@FcPortoFan1999 Za bardzo trzymasz się narzuconych ram, otwórz umysł, wyjdź z domu :p
1
@lukaszkili10 Tak, niesamowicie cieszy ta liga, szczególnie jeśli patrzymy przez pryzmat stronniczego sędziowania jakie tutaj nam serwują co kolejkę amatorzy z gwizdkiem. VeB!
Za rok liczę na 3 puchar z rzędu.
0
@FcPortoFan1999 2 lata?
W piłce czasem tydzień wywala świat do góry nogami.