1

@Bzyczekk Oni i tak nie zrobią szpaleru.

1

@FcPortoFan1999 Trochę się rozminęliśmy. Oczywiście mam na myśli co się stało następnie po tej dekadzie.

0

@mekston Dlatego mówię, w LM byliśmy najlepsi, oglądałem ten dwumecz z United, akurat w tym przypadku chociaż los oddał, te dwa finały to najpiękniejsza historia Barcy :D

0

@FcPortoFan1999 Jak nie potrafiliśmy, przecież w 2008, 2010, 2012, 2016 byliśmy najlepsi na świecie.
Cisnęliśmy rywali jak amatorów i aż nie do uwierzenia jak wszystkie okoliczności w każdym z tych sezonów układały się pod nasze odpadnięcie, małe niuanse, wszystkie kontrowersje na korzyść przeciwnika, brak szczęścia, czy też może typowe oszustwa. Wszystko złożyło się na to, że najlepsza drużyna w historii piłki nożnej nie dopiniała ostatniego guzika.

0

@Bykunn A weź mi nic nie mów :D
16 lat...
I nadal szkoda tego wałka.
Raz płakałem tylko po meczach Barcy i to był ten mecz.

1

@Starrk Pełna zgoda, 2010 i 2012 bardziej zabolały, szczególnie dwumecz z Interem, największy zawód w mojej kibicowskiej przygodzie i jak zwykle nie obyło się bez mega kontrowersji na naszą niekorzyść, czyli prawidłowy gol Bojana. Luis Enrique w 2016 powinien dorzucić, pachniało mega obroną tytułu, kto by wtedy pomyślał jak sytuacja się odwróci o 180 stopni.

0

2006-2015 piękna dekada 4:1 w LM na korzyść Barcy względem realu, co poszło nie tak poza wałkami na ich korzyść?

2

@ProMILs Stopa Lewego, teraz bary sharka, co oni nie wymyślą :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Andi18 To prawda, tam nawet przy 0:0 na koniec będzie można powiedzieć, że to ciekawy mecz, z resztą na tym etapie nawet takimi szachami piłkarskimi człowiek się może delektować :)

0

@Andi18 Toś panie odkrył Atlantydę z tym, iż Simeone postawi wszystko na jedną kartę hahahaha
Chyba, że uzna to jako przygotowanie do wakacji i presezonu :D

0



To już jest szczyt :)

0

City na mistrza, ale Armatki trochę przez sędziego okradzione, 2 faule taktyczne bez kartki.

1

@LukaszFan Nasi przy najmniejszym faulu to od razu żółta, albo wylatują z boiska, nie mają szansy nawet pograć.

0

@Ptasior Taka prawda.

0

@Szklaner Najlepszy polski serial komediowy. Czuć w nim taką rodzinną atmosferę.

3

@Kris_OK Mów o sobię kolego, ja jestem w niebo wzięty, iż prawdopodobnie obronimy ligę i mamy SPH :D

0

@Baros1990 Najważniejsze to porównywać się z sobą, jeśli kibice Atletico przymierzali się zawsze do Barcy i realu to wiecznie czuliby swoją niższość, porównując obecne Atleti do tego sprzed ery Simeone jest kontrast na plus i to im wystarcza, to jest prawidłowe podejście.

0

@Azazel_Pazuzu Przecież to klasyczek :D

1

Do boju Widzew!

0

@FCB24 W obronie to raczej ośmiokąt :D
Wszyscy obrońcy dali ciała podczas sezonu, nikt nie wybił się ponad średni poziom, mistrzostwo i superpuchar to i tak ponad stan, dlatego trzeba się cieszyć.

0

@LukaszFan I każdy był w prime, a z tyłu Iniesta, Busi, Rakitic, w defie świetny Alba, Pique, Alves, na bramce młody i jurny Ter Stegen. 4 lata to wystarczająco, aby mówić, że jedna LM jest słabym osiągnięcie, patrząc na to co ta drużyna powinna mieć w osiągnięciach.

3

@MisterGuardiola Tego już kolega chyba nie kojarzy. Przecież tam najbardziej sędzia się pomylił wyrzucając Abidala za faul widmo.

12

@Gaz Barca od zawsze w LM nie posiadała kluczowego aspektu, czyli szczęścia, te nasze 5 pucharów zdobyte wtedy kiedy byliśmy jak kosmici w porównaniu do innych klubów, nigdy nie zrobiliśmy niespodzianki. MSN tylko jedno trofeum, to jakaś abstrakcja, a tym bardziej, że pomoc i obronę też mieliśmy super, nie mówiąc już o braku obrony tytułu przez ekipę Pepa.
Praktycznie niewykonalne jest dla nas wygranie puchary kiedy nie jesteśmy najlepsi na świecie.

6

@Derean Nie mówię, że do nas pasuję, czy chcę aby go kupić, ale taką kompilację to i z Messim można zrobić.

1

@AduŚ07 Żarło przez tyle sezonów, mnóstwo pucharów ,,wygrali,, dzięki temu udawaniu i oszukiwaniu.
Ciekawe, czy im chociaż wstyd :D

0

@Czyhrynski 1000 letniej próbowałem, wyewoluowana kobieta z przyszłości o niesamowitej urodzie, silna duchem.

0

@Bzyczekk Sprawiedliwie byłoby zagarnąć całe ich terytorium, ale nawet to jest niczym patrząc co ten nikczemny naród wyprawiał.

0

@Bzyczekk A dlaczego 20 letnia szparka smakuję tak dobrze a 90 letnia już nie? :p

0

@Karol145 Coś w tym chyba jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?