0

@Ignareks Atletico jeszcze nie wygrało tego pucharu i na pewno zrobiłoby to dobrze dla całej ligi.

0

@maroon Zapomniałeś, że jedna strzelona Przy stanie takim jaki jest :D

1

@Ignareks Hahahaha to już 1000x bardziej wolę hiszpański zespół, każdy oprócz realu od Bayernu.

2

@Giwera Zaraz się okaże, że Dembuś obroni LM, a w Barcy najbardziej zapamiętany ze spieprzenia setki z Liverpoolem :)

0

Jeśli Atletico nas wyeliminuję to fajnie jakby wygrali w końcu LM, zawsze to puchar do ligi hiszpańskiej. Na pewno lepiej niż p$g czy Bayern.

2

Ta piłka nożna to jeszcze w ogóle ma coś wspólnego ze sportem..?
W każdym meczu wały, wały i jeszcze raz wały, wypaczające wyniki.

0

@Capitano5 Barca w PK to orzeł, a w LM kanarek.

0

@Ilka Nie wiem który puchar jest cięższy do zdobycia, ale wiem który jest dla nas najcenniejszy i jest to PK, skoro ryzykujemy sezon gryząc piach w rewanżu, gdzie trzeba odrobić 4 bramki, w kluczowej fazie sezonu :D

0

@Aequlibre Mówię o wyrzuceniu Cubarsiego.

0

Nie oglądałem powtórek, ale na żywo wydawało mi się, że żółta powinna być, jak uważacie?

0

@Aequlibre Dzięki wielkie. Odnośnie tych technik oddechowych to nie wydaję mi się, aby można było osiągnąć ten sam efekt co podczas oddychania tlenem 100% pod zwiększonym ciśnieniem, ale mogę się mylić :D

0

@La Pulgaa Trochę poczytałem i zastanawia mnie czy warto korzystać po intensywnych treningach.
Jakie to metody?

0

@Aequlibre Szybsza regeneracja organizmu po siłowni.

0

Korzysta ktoś z komory hiperbarycznej i mógłby podzielić się opinią, czy naprawdę robi robotę? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ilka Ona jest przystojną kobietą.

5

@LAMC_10 Oj będą jutro biegać za piłeczką.

0

@Aequlibre W sumie racja, 4 liderów swoich lig.

2

Większość dziś za Bayernem, a jak dla mnie to totalnie bez różnicy, oba kluby to moje top2 najbardziej nielubianych. Natomiast perspektywa pierwszego w historii El Clasico w finale LM kusząca :D
Ależ to byłby mecz.

3

@Danny Gaucho A dzisiaj z realem pewnie piach zaliczą :D

1

@Ilka U mnie na osiedlu z 40 dzieciaków zawsze na dworze w euforii biegało :D

3

@barcowy1899 W historii F1 to się zgodzę, ale w sporcie ogólnie mamy większe ciastka, w topce kilka miejsc dla rmcf zarezerwowanych.

4

@July_6_BcN Jak dla mnie to wystarczy jeden gol, aby odkupił swoje grzeszki, w finale LM :D

2

@norbi77 Hahahahaha :D

2

@LAMC_10 Messi w MLS, Cris w Arabii, a Ferrandinho Gaucho nadal w topowym klubie, jednak co GOAT to GOAT.

0

@pawello10 Można zobaczyć wstecz, widać jak ludzki organizm ewoluuje, w każdym sporcie są coraz bardziej wyśrubowane rekordy, sportowcy są coraz szybsi, silniejsi, skoczni, mają lepszy czas reakcji, tak już jest :D

0

To to za gra?
Hehe

0

@pawello10 Dlatego napisałem za 100 lat. Cofanie się o około dekadę jest bez sensu bo to praktycznie jedna era piłkarska.

0

@LukaszFan Dlaczego nie?
Wszystko idzie na przód, sport się rozwija i coraz lepsi zawodnicy przychodzą na świat. Za 100 lat pewnie ktoś pobije jego rekordy i będzie jeszcze lepszy z piłką przy nodze, oby znowu grał w Barcy :D

2

@Aragorn33 A w dodatku Messi grał w mocniejszej lidze niż obecnie, w Europie także ekipy były lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?