LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ignareks Atletico jeszcze nie wygrało tego pucharu i na pewno zrobiłoby to dobrze dla całej ligi.
0
@maroon Zapomniałeś, że jedna strzelona Przy stanie takim jaki jest :D
1
@Ignareks Hahahaha to już 1000x bardziej wolę hiszpański zespół, każdy oprócz realu od Bayernu.
2
@Giwera Zaraz się okaże, że Dembuś obroni LM, a w Barcy najbardziej zapamiętany ze spieprzenia setki z Liverpoolem :)
0
Jeśli Atletico nas wyeliminuję to fajnie jakby wygrali w końcu LM, zawsze to puchar do ligi hiszpańskiej. Na pewno lepiej niż p$g czy Bayern.
2
Ta piłka nożna to jeszcze w ogóle ma coś wspólnego ze sportem..?
W każdym meczu wały, wały i jeszcze raz wały, wypaczające wyniki.
0
@Capitano5 Barca w PK to orzeł, a w LM kanarek.
0
@Ilka Nie wiem który puchar jest cięższy do zdobycia, ale wiem który jest dla nas najcenniejszy i jest to PK, skoro ryzykujemy sezon gryząc piach w rewanżu, gdzie trzeba odrobić 4 bramki, w kluczowej fazie sezonu :D
0
@Aequlibre Mówię o wyrzuceniu Cubarsiego.
0
Nie oglądałem powtórek, ale na żywo wydawało mi się, że żółta powinna być, jak uważacie?
0
@Aequlibre Dzięki wielkie. Odnośnie tych technik oddechowych to nie wydaję mi się, aby można było osiągnąć ten sam efekt co podczas oddychania tlenem 100% pod zwiększonym ciśnieniem, ale mogę się mylić :D
0
@La Pulgaa Trochę poczytałem i zastanawia mnie czy warto korzystać po intensywnych treningach.
Jakie to metody?
0
@Aequlibre Szybsza regeneracja organizmu po siłowni.
0
Korzysta ktoś z komory hiperbarycznej i mógłby podzielić się opinią, czy naprawdę robi robotę? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ilka Ona jest przystojną kobietą.
5
@LAMC_10 Oj będą jutro biegać za piłeczką.
0
@Aequlibre W sumie racja, 4 liderów swoich lig.
2
Większość dziś za Bayernem, a jak dla mnie to totalnie bez różnicy, oba kluby to moje top2 najbardziej nielubianych. Natomiast perspektywa pierwszego w historii El Clasico w finale LM kusząca :D
Ależ to byłby mecz.
3
@Danny Gaucho A dzisiaj z realem pewnie piach zaliczą :D
1
@Ilka U mnie na osiedlu z 40 dzieciaków zawsze na dworze w euforii biegało :D
3
@barcowy1899 W historii F1 to się zgodzę, ale w sporcie ogólnie mamy większe ciastka, w topce kilka miejsc dla rmcf zarezerwowanych.
4
@July_6_BcN Jak dla mnie to wystarczy jeden gol, aby odkupił swoje grzeszki, w finale LM :D
2
@norbi77 Hahahahaha :D
2
@LAMC_10 Messi w MLS, Cris w Arabii, a Ferrandinho Gaucho nadal w topowym klubie, jednak co GOAT to GOAT.
0
@pawello10 Można zobaczyć wstecz, widać jak ludzki organizm ewoluuje, w każdym sporcie są coraz bardziej wyśrubowane rekordy, sportowcy są coraz szybsi, silniejsi, skoczni, mają lepszy czas reakcji, tak już jest :D
0
To to za gra?
Hehe
0
@pawello10 Dlatego napisałem za 100 lat. Cofanie się o około dekadę jest bez sensu bo to praktycznie jedna era piłkarska.
0
@LukaszFan Dlaczego nie?
Wszystko idzie na przód, sport się rozwija i coraz lepsi zawodnicy przychodzą na świat. Za 100 lat pewnie ktoś pobije jego rekordy i będzie jeszcze lepszy z piłką przy nodze, oby znowu grał w Barcy :D
2
@Aragorn33 A w dodatku Messi grał w mocniejszej lidze niż obecnie, w Europie także ekipy były lepsze.