LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Faro Nie no, takie klasyki jak Mario, Contra, Tank, Flinstones i wiele innych były trudne, ale sprawiały częściej pozytywne wrażenia, a ten cyrk to istny cyrk haha :D
3
@Faro Grało się, mega irytowała ta gierka :D
0
@July_6_BcN Skoro łysiczki nie smakują, widocznie słabo przyrządzone zjadłaś :)
0
@July_6_BcN I bardzo dobrze, już lepiej łysiczki lancetowatej kosztować.
0
@kinioo Jak to finał bez różnicy, ja liczę na pierwszy w historii klasyk :D
1
@D10SLEO 700 zł hahahaha
Za kawałek plastiku, żeby to jeszcze był jakiś naturalny przyjazny dla środowiska materiał.
Wciskają ludziom gówno i wmawiają, że to miód.
Koszulki Barcy też nigdy nowej nie kupiłem, mam kilka z drugiej ręki i jestem z tego dumny. Zbyt mocno szanuję swoją pracę by dawać się okradać.
3
@Ghandi Mówienie o przypadku w tej kwestii to spore nadużycie :)
2
@MesQueUnClub_87 Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
@Blantozaur Pewnie nie jest to gorsze widowisko o średniaków z ligi angielskiej :D
0
@BezglutenowyPedri Gówno prawda, ja tam lubię sobię obejrzeć jakąś Celtę vs Velencia i czerpie z tego większą frajdę niż z większości klasyków angielskiej ligi, technicznie ta liga zjada PL, a i w LM drużyny z Hiszpanii pokazały miejsce w szeregu angielskim.
0
@maroon To też ciekawe.
Ciekawe w takim razie po co takie odbiorniki powstały, być może ku doświadczeniu separacji :D
0
@Filipem To taka hipoteza ala matrix, mi chodzi o coś innego.
0
@kanver_ Tak, a daj jakiś dowód na to?
Może już tutaj byłeś 100 razy w innych wcieleniach.
0
@Filipem Nie wiem co to jest soulkiller, możesz objaśnić :D
1
Myśleliście kiedyś o świecie materialnymi jako więzieniu dla naszych dusz?
0
@kanver_ Ferrandinho Legend! :D
0
@Szklaner No i to się szanuję.
1
@tbas A w dodatku oni grali w czwartek do 23 :D
Spodziewałem się goleqdy i ich mega wypompowania, a tu tyle pary.
0
Strumyk płynie górską doliną?
0
@TR3YWAY Takie wygadane, elokwentne, dowcipne, a jak prawdziwy mężczyzna pojawi się z okolicy to znikają. Jak tutaj w tym państwie ma być raj..?
0
@TR3YWAY Biereeeee :D
0
Pojadł, popił!
Jest jakaś chętna niewiasta, aby rozmasować umęczone ciało?
0
@Czarny_ck Troszeczkę Cię oderwało :ad
1
@Who_you_mam Na pewno Oddadzą takiego piłkarza, to nie BVB.
6
@Szczygiel06 Ciekawie będzie, kiedy wyprzedane zostaną zapasy, a zacznie się handel paliwem kupionym po nowych cenach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fantastyczny Chłopiec A no tak, jest przerwa teraz, ale i tak będą grać na lajcie.
0
Jutrzejszy kurs na real to istna promocja.
Znając Simeone to rozłożą nogi na 180°, oni na Bernabeu mają kisiel, a w dodatku będą się oszczędzać na LM. W LaLiga i tak załapią się do top4, a o mistrzostwie to już w listopadzie zapomnieli marzyć.
2
@konajoncek Jego odejście po sezonie byłoby marzeniem, ale nikt się nie nabierze na tego słabiaka, jeszcze z takim kontraktem.
2
@michaleu 6 meczy w sezonie z tymi murarzami to za dużo, oby ich zlać w tych 3 meczach.