2

Ostatnio jak pisałem, żeby podejść do meczu z Atleti czysto treningowo to wielkie oburzenie powstało, że tak prawdziwy kibic nie może do sprawy podchodzić :D
Ten puchar króla to już niejednokrotnie nam się czkawką odbił. Zamiast wartościować na chłodno jakość i prestiż trofeów to lepiej udawać romantyka i później efekty w Europie są jakie są.

1

@agaFCB Dziękuję. Od razu poranek lepszy :D

0

@Azi Aha, rozumiem już :)

0

@LukaszFan Przecież to niemożliwe z matematycznego punktu widzenia.
Skoro nie zdobyli żadnego punktu, przecież tym drużynom nad nimi musiałoby się w tym czasie odjąć punkty, żeby taka sytuacja miała miejsce.
Czy tak się stało? :D

2

@Criss18Barca Brak De Jonga to wzmocnienie.

0

@prokofiew Ani jedno ani drugie.
Mundial był w trakcie sezonu w grudniu.
W tamtym sezonie zagrał w klubie 41 meczów, a więc do rozpoczęcia turnieju zagrał pewnie 10-18 meczów, a więc był w miarę świeży.

0

@Kacper1432 Haha usuń to :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@prokofiew 35, a 38 to duża różnica, taka sama jak porównując turniej MŚ, w którym można zagrać maksymalnie 7 meczy co 4 lata i dzięki czemu mógł wygrać ostatniego puzzla do układanki, a sezon w którym jest 60 meczów piłki klubowej, która jest bardziej wymagająca o tej reprezentacyjnej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 Taktykkatktytky.

50

@Criss18Barca Chodzi o styl, za Flicka w pierwszym sezonie praktycznie co mecz szkoda było mrugnąć, a za Xaviego często się usypiało.

1

@TR3YWAY Teraz to siki, tak samo jak cola, pepsi itp itd.
Kiedyś wszystko miało super smak.
Z rok temu kupiłem sobię tymbark jabłko mięta, mój ulubiony z dzieciństwa, jakie to jest teraz niedobre.

5

@kubix05 Jeśli byśmy wygrali wtedy LM to bym wracał do tego meczu raz w tygodniu, a tak to tylko jeden mecz.

0

@matador O widzisz, dzięki na trafne spostrzeżenie. Ney zdecydowanie.
Jak dla mnie top1, jeśli patrzymy na przyjemność z gry zawodnika, w prime miód dla oczu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek W głównej mierze to można to powiedzieć o całej populacji. Banda kretynów niszczących środowisko naturalne i głosujących na bandę jeszcze większych ułomów.

1

@KrychaFCB Śmigło umieszczone z tyłu, to musi się udać :D

2

@Krystiansigma2734 Bayern też zaliczy słabszy okres w którymś dwumeczu i odpadną, Barca jako drużyna która dopiero wchodzi w najlepszy okres, wszystkich pogodzi w tym sezonie.

4

Wielu yhy...
W tym wieku to może być z 4 wymienił z całej historii piłki nożnej. Pele, Messi, Ronaldo Nazario, Cristiano.
Chyba, że chodzi mu ogólnie, bez porównywania wieku, wtedy trochę racji ma. Futbol kiedyś miał więcej talentu i zabawy, dzisiaj to bardziej taktyka.

3

@Krystiansigma2734 Arsenal nie podoła nie mają doświadczenia, aby zgarnąć wszystkie tytuły, LM, PL i jeszcze finał Pucharu Anglii. Grają od początku sezonu na wysokim poziomie i w kwietniu lub maju siądą. Wydaję mi się, że wezmą w końcu ligę angielską, ale na pozostałe puchary czegoś zabraknie.

1

@FCBparasiempre Bardzo dobrze pamiętam ten mecz i podcinki Leo.

0

@RomanGroza Czyli w momencie założenia klubu grali o wszystkie 3 puchary wchodzące w jego skład?

0

@AnalizaTV A co ma powiedzieć?
,,Mamy słabiaka i emeryta na napadzie,, :D
Przecież wiadomo, jedno myśli drugie mówi, wkraczamy w kluczowa fazę sezonu i trzeba dbać o morale każdego piłkarza.

1

@PatrykBarca A i tak niedosyt czuć jeśli idzie o ich erę :D

0

Cały dzień w pracy dziś, nareszcie można się położyć w łóżku i pochillować.
Lubię swoją pracę, ale wywalony czasem na maksa jestem, istnym piekłem na ziemi jest tkwienie w robocie której się nienawidzi swoją drogą.
Zaliczyłem kilka takich prac w swojej karierze Beduina i zawsze krótka piłka, jeden dzień, do śniadania, góra miesiąc tam spędziłem.

0

Statystki pokazują, że w tym meczu nawet ja mógłbym więcej zrobić. 64 minuty na boisku i 14 kontaktów z piłką hahahaha
Ludzie...
Można odnieść wrażenie, że od uciekał od niej, a tym bardziej w takim meczu gdzie gnietliśmy przeciwnika na jego połowie.

3

Od początku byłem sceptycznie nastawiony do tego meczu, w kontekście zbliżających się ważniejszych spotkań, ale to co pokazała wczoraj drużyna to wynagrodziło wszystko.
Najlepszy mecz w sezonie i dobry prognostyk na pozostałą fazę sezonu. VeB!

0

@Objectivo A gdzie jakieś konsekwencje w związku z tym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?