LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ostatnio jak pisałem, żeby podejść do meczu z Atleti czysto treningowo to wielkie oburzenie powstało, że tak prawdziwy kibic nie może do sprawy podchodzić :D
Ten puchar króla to już niejednokrotnie nam się czkawką odbił. Zamiast wartościować na chłodno jakość i prestiż trofeów to lepiej udawać romantyka i później efekty w Europie są jakie są.
1
@agaFCB Dziękuję. Od razu poranek lepszy :D
0
@Azi Aha, rozumiem już :)
0
@LukaszFan Przecież to niemożliwe z matematycznego punktu widzenia.
Skoro nie zdobyli żadnego punktu, przecież tym drużynom nad nimi musiałoby się w tym czasie odjąć punkty, żeby taka sytuacja miała miejsce.
Czy tak się stało? :D
2
@Criss18Barca Brak De Jonga to wzmocnienie.
0
@prokofiew Ani jedno ani drugie.
Mundial był w trakcie sezonu w grudniu.
W tamtym sezonie zagrał w klubie 41 meczów, a więc do rozpoczęcia turnieju zagrał pewnie 10-18 meczów, a więc był w miarę świeży.
0
@Kacper1432 Haha usuń to :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@prokofiew 35, a 38 to duża różnica, taka sama jak porównując turniej MŚ, w którym można zagrać maksymalnie 7 meczy co 4 lata i dzięki czemu mógł wygrać ostatniego puzzla do układanki, a sezon w którym jest 60 meczów piłki klubowej, która jest bardziej wymagająca o tej reprezentacyjnej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 Taktykkatktytky.
50
@Criss18Barca Chodzi o styl, za Flicka w pierwszym sezonie praktycznie co mecz szkoda było mrugnąć, a za Xaviego często się usypiało.
1
@TR3YWAY Teraz to siki, tak samo jak cola, pepsi itp itd.
Kiedyś wszystko miało super smak.
Z rok temu kupiłem sobię tymbark jabłko mięta, mój ulubiony z dzieciństwa, jakie to jest teraz niedobre.
5
@kubix05 Jeśli byśmy wygrali wtedy LM to bym wracał do tego meczu raz w tygodniu, a tak to tylko jeden mecz.
0
@matador O widzisz, dzięki na trafne spostrzeżenie. Ney zdecydowanie.
Jak dla mnie top1, jeśli patrzymy na przyjemność z gry zawodnika, w prime miód dla oczu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eklerek W głównej mierze to można to powiedzieć o całej populacji. Banda kretynów niszczących środowisko naturalne i głosujących na bandę jeszcze większych ułomów.
1
@KrychaFCB Śmigło umieszczone z tyłu, to musi się udać :D
2
@Krystiansigma2734 Bayern też zaliczy słabszy okres w którymś dwumeczu i odpadną, Barca jako drużyna która dopiero wchodzi w najlepszy okres, wszystkich pogodzi w tym sezonie.
4
Wielu yhy...
W tym wieku to może być z 4 wymienił z całej historii piłki nożnej. Pele, Messi, Ronaldo Nazario, Cristiano.
Chyba, że chodzi mu ogólnie, bez porównywania wieku, wtedy trochę racji ma. Futbol kiedyś miał więcej talentu i zabawy, dzisiaj to bardziej taktyka.
3
@Krystiansigma2734 Arsenal nie podoła nie mają doświadczenia, aby zgarnąć wszystkie tytuły, LM, PL i jeszcze finał Pucharu Anglii. Grają od początku sezonu na wysokim poziomie i w kwietniu lub maju siądą. Wydaję mi się, że wezmą w końcu ligę angielską, ale na pozostałe puchary czegoś zabraknie.
1
@FCBparasiempre Bardzo dobrze pamiętam ten mecz i podcinki Leo.
0
@RomanGroza Czyli w momencie założenia klubu grali o wszystkie 3 puchary wchodzące w jego skład?
0
@AnalizaTV A co ma powiedzieć?
,,Mamy słabiaka i emeryta na napadzie,, :D
Przecież wiadomo, jedno myśli drugie mówi, wkraczamy w kluczowa fazę sezonu i trzeba dbać o morale każdego piłkarza.
1
@PatrykBarca A i tak niedosyt czuć jeśli idzie o ich erę :D
0
Cały dzień w pracy dziś, nareszcie można się położyć w łóżku i pochillować.
Lubię swoją pracę, ale wywalony czasem na maksa jestem, istnym piekłem na ziemi jest tkwienie w robocie której się nienawidzi swoją drogą.
Zaliczyłem kilka takich prac w swojej karierze Beduina i zawsze krótka piłka, jeden dzień, do śniadania, góra miesiąc tam spędziłem.
0
Statystki pokazują, że w tym meczu nawet ja mógłbym więcej zrobić. 64 minuty na boisku i 14 kontaktów z piłką hahahaha
Ludzie...
Można odnieść wrażenie, że od uciekał od niej, a tym bardziej w takim meczu gdzie gnietliśmy przeciwnika na jego połowie.
3
Od początku byłem sceptycznie nastawiony do tego meczu, w kontekście zbliżających się ważniejszych spotkań, ale to co pokazała wczoraj drużyna to wynagrodziło wszystko.
Najlepszy mecz w sezonie i dobry prognostyk na pozostałą fazę sezonu. VeB!
0
@Objectivo A gdzie jakieś konsekwencje w związku z tym?