LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica A ktoś temu zaprzecza w ogóle?
Są głosy, że legenda Barcy nie jest, ale Bayernu to się nie spotkałem :D
1
@July_6_BcN Wybaczone.
0
@July_6_BcN Nie wiesz czy napisał prawdę, a się angażujesz w kontrofensywę wyzywając, obniżasz tym samym swoje wibrację dobrostanu.
1
@July_6_BcN Nie daj się tak łatwo wciągać w grę nienawiści i przekierowania uwagi na negatywy.
2
@DTMisTheBest Oby tak było :)
0
@July_6_BcN Znasz ją, jego, sytuacje, że tak ciśniesz? :p
2
@DTMisTheBest Ona chcę uczestniczyć.
0
Prawie dwa razy więcej karnych od Barcy, biorąc pod uwagę, iż nasz styl jest bardziej dominujący i częściej gramy w polu karnym przeciwnika to obraz jest jeszcze bardziej rażący i przypadkiem bym tego nie nazwał :)
1
@wyrek Żałosne jest takie wrzucanie czegoś tylko na podstawie sztucznej inteligencji, to świadczy o tym, że komuś brak własnej.
Soryy za pocisk, ale serio to zmierza w kierunku ułomności społeczeństwa.
0
@wyrek Kamil nie ma złota w lotach.
1
@ZwyklyCuler48 Przecież na IO zawsze się takim miejscem ekscytowała Polska, szczególnie po pierwszej serii.
0
@damianex10 No wiesz, mają Amazonię...
0
https://www.neonet.pl/laptopy/hp-victus-15-ryzen-5-8645hs-16gb-512-win11x-rtx3050-144hz.html
Czy można znaleźć coś lepszego do 3 k?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@directedbyfcb I tak mają fory, co mają powiedzieć drużyny z PL :D
Tam każdy mecz jest na 100%
2
@kubix05 Najlepszy obecnie pomocnik, za nim Pedri i Bruno F.
3
@Ja124477yr4 Oraz zdobył 4 puchary młodzikami w klubie który jest bankrutem.
Nie wiem czego niektórzy oczekują w obecnej sytuacji, chyba trypletu co sezon :D
2
Jeśli naprawdę ten gol jest prawidłowy to ta banda idiotów, drukarzy powinna ostro za to zapłacić. Ile to już razy takie stykowe sytuację na naszą niekorzyść zostały zakwalifikowane, jawne wałki mają miejsce.
Ewidentny błąd, zawieszenie, a w pewnych sytuacjach należałoby po prostu wywalać z pracy.
0
@Ptasior To jest istny cud, iż jeszcze gramy o wszystko, naprawdę. Mamy najgorsza obronę w historii klubu, istne sito i tak każdy wjeżdża jak w masło wystawione na czerwcowe słońce.
W dodatku jesteśmy bankrutem bez możliwości robienia dużych i jakościowych transferów, a puchary wpadają. W tym sezonie będę w niebo wzięty jeśli obronimy ligę. VeB!
1
@Kz1234 De Jong fajnie jakby odszedł i jeszcze jakieś sianko mogłoby wpaść za niego, to jest taki nieudany transfer, że tylko Cou, Dembele i Griezmann to przebijają. Zero charyzmy i wieczny przeciętny poziom z małymi przebłyskami.
0
@Tuc Siądziemy na nich mega wysoko, jeszcze wyżej niż wczoraj. Będzie trzeba strzelić z 8 bramek, bo podania do ich atakujących będą jeszcze na ich własnej połowie, a jak pokazał wczorajszy mecz to chyba są szybsi od naszych, w takiej sytuacji na 99% coś ustrzelą, a więc, aby awansować, potrzebujemy odpalić fajerwerki w ataku, obronie i jeszcze musi nam sprzyjać ogrom szczęścia :D
0
@kanver_ Oczywiście, przecież na każdej decyzji tego typu jedna z drużyn korzysta.
1
@directedbyfcb Bardzo podoba mi się taka taktyka, ale obecnie nie mamy wykonawców, chociaż i tak wyniki chłopaki robią ponad stan.
Ten sezon to chyba będzie jakiś rekordowy jeśli idzie o straty bramkowe, takiej dziurawej obrony nie pamiętam, a oglądam Od 25 lat Barcę :D
1
Ale nas leją, ale nie ma co się poddawać negatywnym emocjom, taki jest sport. VeB!
0
@tbas De Jong także się zalicza do tego grona, a reszta daję radę, przecież Barca wróciła na salony i mały pełni młodzików, nowych zawodników, albo kilku którzy dają radę jak Lewy, czy Pedri.
0
@tbas On żeby dać radę to musiałby w tym sezonie wygrać tryplet i być wiodącym piłkarzem w tym sukcesie, a nie wejść na 20 minut i zaliczyć 4 dobre zagrania. Tutaj jest jeden z najlepszych klubów w historii i nie można się zadowalać takim czymś z całym szacunkiem. :)
0
@Fantastyczny Chłopiec Tylko zwycięstwo!
0
@Popitek12 Ciężko porównać, ale myślę, że duet z Barcy w prime jednak lepszy, wygrywali wszytko jak leci i grali na lepsze zespoły niż te dzisiejsze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi A ktoś tutaj się ich w ogóle boi :D