LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek Jest w tym pewna epickość, tak położyć całkowicie lage na system, jedyny minus, iż poprzez uzależnienie, a nie tak po prostu :D
1
Komentarz usunięty
0
@liberoFCB Trzeba być optymistą, na nich też mamy patent i pewnie będzie super widowisko.
0
@liberoFCB Finały są naszym atutem właśnie, a po drugie na pewno dwumecz z Atleti będzie nasz kosztował więcej sił niż mecze z pozostałymi drużynami.
2
@Czyhrynski Messi 27 lat ostatnia LM, wielki niedosyt, przecież on był w prime do 35 r.
Tym bardziej kiedy uświadomisz sobię, że taki Cristiano po 27 zdobył 4.
Barca w latach 2005-2020 miała potencjał na 8-10 pucharów.
1
@michaelson8 To pokaż mi innego koszykarza jego gabaryty w wieku 41 lat który tak zapakował ostatnio, czekam :)
Droga do kosza może łatwa, ale tutaj bardziej chodzi o dynamikę i świeżość jaką prezentuję w tym wieku, on niczym nie ustępuje 20-latkom z ligi, a większość nawet przerasta.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Aha, teraz z wiekiem wyskakujesz :)
Była mowa o czystym talencie i tutaj jeszcze to co pokazał w karierze Federer przewyższa to co pokazał Alcaraz, czyli jak narazie Hiszpan jest w swoim prime i porównujemy do prime Feda, a nie akurat z kiedy w tym samym w wieku.
Natomiast racja, jeśli porównamy obydwu z obecnego wieku Carlitosa, czyli 22 lata to wypada tutaj lepiej.
1
@Encore Do Federera nie ma podjazdu.
0
@michal26 Ten LeBron to istny kosmita, nawet Cristiano mu nie dorównuje, mają tyle samo lat, ale jeden dalej gra w najwyższej lidze, a drugi od 3 lat na peryferiach topki swojego sportu.
0
@NeroTFP1 W ogóle co to za określenie ,,kilkaset kilogramów,,
Co to węgiel jakiś..?
2
@heniusss W tych przegranych pewnie karnych nie było, poza tym jednym.
0
@clyde Tutejsze towarzystwo co najwyżej zjełczałą margaryną by poczęstowało :D
1
@escarabajo Salcefix jest dobry na wszystko :D
0
@Krzysztof1987 Głodnemu chleb na myśli haha
1
@PaulFCB Ciężko się śmiać :D
1
@Uukasz_93 Jakoś 2 lata temu ukradziono mi telefon, 2 tygodnie zajęło mi zebranie się i ogarnięcie innego, świetnie się czułem wtedy.
0
Ale mam wary popękane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@heniusss O kurde, nie widziałem tego.
0
@Johnnie_Walker Chelsea za Mourinho miała kozacka pakę.
2
@Laminedependencia No ciekawe, czy oni naprawdę mają coś na sumieniu, narazie wstrzymałbym z wydawaniem osądów, ale niestety nikt tego nie zrobi i nikt prawdy nam czyli zwykłym ludziom nie ukaże, tam pewnie większość jest umoczona, sędziowie, politycy itp.
Natomiast najbardziej mnie zdziwiła obecność Jima Carreya, Toma Hanksa i Mikela Artety.
1
@Chucky Aż sobię posłucham :)
Ostatnio miałem kilka takich dziwnych nostalgicznych dni, czułem się jakbym się cofnął w czasie do lat młodości mojej babci, mamy, taty, wujków, taki niewyjaśniony sentymentalny klimat odczuwałem, oglądałem zdjęcia, słuchałem muzyki z tamtego okresu i ogólnie to było takie jakby duchowe.
1
@AmigoBlancos Dzięki takim jak Ty, którzy robią mu zasięgi.
4
@BORO_12 Najlepsze, że jeszcze nie jesteśmy w top formie, gra jest szarpana, natomiast widać, iż coraz lepsza. Taki wariacki sezon, gdzie mnóstwo strzelamy i tracimy, oby wygrać wszystko i zaliczyć cudowny sezon.
1
@Chimera Im jest lepiej tym ludzie słabsi.
1
@novy1899 Benfica na 80% ich przejdzie, przecież real gra jak amatorzy, a atmosfera to już całkiem śmietnik.
0
@escarabajo To samo co w kibicowaniu realu Madryt, czysty masochizm.
0
@July_6_BcN Porównałabyś to np. do salcesonu z włosami?
1
@FCB24 Jaki dublet, w tym roku lecimy po 4 puchary.
*Sezonie.
5
@BARCA1899Messi Czyli rozgrywał z trybun, dobre to p$g, że taką strategię obrało xD