5

Nie rozumiem sensu wstawiania tutaj tego typu artykułów. Trener największego rywala zwolniony i tyle, a nie codziennie kilka rozpisek na ten temat.

1

@Zoker Aha...
Skoro tak to polecam Wielki Kanion Kolorado hahahaha

0

@karolszymek Z imprezami u mnie było odwrotnie, najlepsze były te na które byłem mega najarany, a te na które miałem wątpliwości to zazwyczaj żałowałem, że się skusiłem.

2

@Zoker Co Ty w ogóle gadasz xD
Tibidabo jeśli chodzi o te atrakcje zbudowane ręką człowieka to może jest typowo pod dzieci, ale jeśli ktoś kocha krajobrazy podziwiać to lepszego miejsca w Barcelonie nie znajdzie, jest to najwyższy punkt w mieście, widoki cudowne, a przy odrobinie fantazji można zejść sobię szlakiem na którym nie ma ludzi, a po za tym jest tam też piękna budowla, jakiś kościół, a po drugie jest to dobra aktywność, wejść sobię tam :)
Montjuic także jest bardzo fajnym miejsce żeby spędzić dzionek, stamtąd niedaleko do muzeum Katalonii i tej kolorowej fontanny.

1

@heniusss W sumie prawda, przypomniałeś mi :D

0

@Derean Oby Bóg dał Ligę Mistrzów w tym sezonie :D

2

@The Game 10 No ciekawe, oryginalna sytuacja, jeśli wygwizdają takiego goleadora, chyba jeszcze tego nie grali :D

5

@FCB_dimiC Kiedyś się udawało, największe kradzieże do gablotki to właśnie po takim szwindlu szły :D

1

0

@JanuszKorwinMikke Od zawsze płakał, taki już jest.

12

@Consigliere Naprawdę daję do myślenia, wspaniała kariera, nawet chyba sam Lewy z czasów gry w Lechu się nie spodziewał takiej. Jedna z najlepszych w historii.
A jeszcze ostatniego słowa nie powiedział :)

2

@Gaucho Oby mu się wszystko poukładało, ale nie w tym klubie, tak samo jak De Jongowi.

1

@Pawlak1992 Z tego mema wynika, że da radę :D

0

Komentarz usunięty

2

@Hawajczyk Wielkie sukcesy i to w jeszcze większym kryzysie.

0

@tomek8756 Kolejny który śmieci powtarza, nie sprawdzając autentyczności informacji. Cristiano wygrał jeden puchar z Al Nassr.

0

@Zoker Nawet Messi tego nie potrafi.

4

@Safrani Trochę Cię ponosi z tymi szkopskimi zapędami. Flick to jedno, ale jakieś pro niemieckie hasła, pf...
O tym narodzie zawsze i wszędzie trzeba powtarzać jak się zapisali w historii, nikczemnicy.

6

@TR3YWAY Wszystko udawane pod publiczkę dzisiaj, takie filmiki wywołują odruch wymiotny.

0

@TR3YWAY Co tam dzisiaj tyrane było?

0

@Prorokk Z większymi sukcesami?
Tylko jak to zmierzyć, przecież Polska w historii miała lub ma wciąż aktywnych sportowców z różnych dziedzin, w sportach zespołowej do Lewego nikt podjazdu nie ma, chyba że siatkarze ze swoimi medalami, w sportach indywidualnych np. taki Małysz, Kowalczyk, Włodarczyk, czy Korzeniowski, no właśnie, tylko nie ma żadnego narzędzia przy pomocy którego możemy stwierdzić, iż np. złoty medal olimpijski jest większym osiągnięciem niż strzelenie 41 bramek w sezonie, a więc bardzo subiektywnie to się odbiera, zazwyczaj na podstawie sympatii do danego sportu i emocji jakie dany sukces wywołuje :)

0

@Roobo oh tak, coś pięknego, to z sezonu 2015/16 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@fcbarcafan19 To chyba staniemy się imperium obfitości i dobrobytu w takim razie :)

0

@FcPortoFan1999 Jutro też 3 wyłapią. VeB! :D

1

@FcPortoFan1999 O kurka wodna, oglądałem ten mecz, ale nie pamiętam tej kartki :D
Natomiast mam już teraz przebłyski jakieś.

0

@July_6_BcN W której on wtedy dostał, pamiętasz?

2

@ViscaelBarca2007 Za sukcesy trzeba płacić :D

0

@Fc112 No właśnie. Wychodzi na to, że koncerny alkoholowe mają większą władzę od tych tytoniowych.

0

@Starrk O widzisz, prawię trafiłem:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?