LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Macie czasem takie skomplikowane myśli, że odnoście wrażenie, że nie powstały jeszcze słowa, aby to opisać? :D
1
@kanver_ Sean Penn świetny, jakby stworzony do takich ról.
1
@kanver_ Ostatnio obejrzałem i właśnie początek taki specyficzny i oryginalny się wydaję, a im później w las tym gorzej.
2
@Filipem Skoro on tak robi to znaczy, że jakieś zastosowanie jest. Największy profesjonalista w świecie sportu.
0
@FCBparasiempre Radość Messiego większa niż ta w finale MŚ :D
2
@TR3YWAY Tak jak nie chciałem Dembusia i Griezmanna tak Coutinho mega mnie jarał kiedy przychodził, pierwsze pół roku miał świetne, a później zjazd.
3
@Stinger_ Pewnie chodzi o środowisko piłkarskie, a nie stricte la ramble, tam rzeczywiście bardzo mocno jest chłopak chwalony.
0
@Fog_W_1899 Drybling bardzo dobry?
Przecież to słabiak jeśli chodzi o ten aspekt, no chyba, że zaliczasz do dryblingu wypuszczenie piłki i próbę brania na biegu, to jest jedyne co on robi praktycznie.
0
@Stinger_ Pamiętam tamten czas Ronaldo, wydaję się, że strzelał więcej od żółwia ogólnie, a tu taka niespodzianka. Może przez różnicę jakośći zespołu takie wrażenie powstaję.
0
@Herato Ma 68 goli Żółw?
0
@Lionel_Messi10 Szkoda tylko, że były to krwawe igrzyska, okupione cierpieniem i wyzyskiem o którym chyba tylko jedynie Toni Kross głośniki powiedział z piłkarzyków.
2
@Encore Jeszcze 30 i ma nowy rekord.
0
@barcanawieki Bardzo dobre relacje. Ale to jest słabe, cały świat zbudowany na kolesiostwie.
38
Niech chłopina będzie szczęśliwy, życzę dużo sukcesów w życiu osobistym, ale na murawie w koszulce Barcy już go nie chcę widzieć. Sport rządzi się swoimi prawami i jak ktoś nie daję rady to niech się zajmuję czymś innym.
0
@malypuzon Cristiano w United pooglądaj, jakim świetnym dryblerem był, początki w realu też czarował.
0
@Robert_Kubica Jak odwali takie coś to nawet Araby nie kupią :D
16
Hahahaha tam jest jakaś wodna żyła negatywnej energii pod tym klubikiem. Niektórzy dają się lubić, pójdą tam i od razu jak jakieś ułomy, niech ten Xabi lepiej zgłębi historię obu klubów, wtedy spali się że wstydu.
1
@mientusek1407 Wybierają ich ze względu na gablotę, ale ta gablota to taki złodziejski grajdołek, że szok.
4
Później przeczytam, ale tak z grubsza zerkając zapowiada się ciekawie.
1
@damian16161212 Najlepszym będzie tryplecik trypletów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@beter2 Ogólnie Rash wygląda jakby tutaj nie pasował, ale liczby robi, 6 goli i 11 asyst, w ostatnim meczu ta asysta na głowę Ferrana palce lizać, szkoda że nieuznana bramka, za małą sumkę byłbym za tym aby go wykupić, kolejny sezon może być jeszcze lepszy dla niego, biorąc pod uwagę jaki przeskok musiał zrobić z angielskiej do hiszpańskiej i jak ciężko w tę stronę się piłkarzom aklimatyzuję.
1
@Bogan Tam cały skład tworzyły gwiazdy, ale ww. Trójka rzeczywiście top od the top.
0
@Fake69 Oczywiście, że brutto :D
1
@Gaucho Za jakieś 4 czy 5 baniek mógłby zostać, ale Lewy chyba na to nie pójdzie, a więc, jedno sensowne wyjście to odejście.
18
Obniżka kosmicznej pensji do 7 mln i niech zostaję.
2
@Eklerek Mundial 2002 Korea i Japonia, jak dla mnie numer 1. Pamiętam jakie emocje czułem jako dziecko oglądając finał.
4
@Katalończyk 99 Kurde, ale mi się marzy ta LM i Lewy z pucharem.
0
@tbas Te plecy to pewnie pokłosie tych wyjazdów na szparagi w przerwie po sezonie.
0
@Faro No tak, 100% jakby ze szkółki dało radę to istny raj :D