0

@Pin0chet Rzeczywiście śmieszne...

0

Kurka wodna, muszę początek wyścigu na telefonie oglądać.

0

To w końcu ile, już jakiś czas temu widziałem 47, dorzuca kolejne i dalej ta sama liczba :D

0

@Rastafarnianin Jak handlowa, przejeżdżałem Obok Dino i zamknięte.

4

@mekston W 2007 Tamudazo, ale zgodnie z duchem sportu nic nie wygrał, natomiast w 2014 zostaliśmy oszukani w ostatniej kolejce przez Lahoza, powinna Barca mieć mistrza, a w 2020 chyba po prostu byliśmy cieńcy.

3

@PatrychoO Valdes walił babole, ale kiedy przychodziło do najważniejszych spotkań to potrafił być kluczowy.

0

@Derean :D
Na poziomie Messiego hmm
Ale z jakiego okresu, chyba na poziomie Messiego obecnego.

0

@parpe Ale Cię poniosło.

1

Coś pięknego ten doping Betisu. Dostają ostre lanie, a kibicie coraz głośniejsi, tak to powinno wyglądać.

0

@JBgomeS Szczególnie po tej ustawce pod Holendra kiedy to wygrał pierwszy tytuł :D
Ale leżałem ze śmiechu wtedy, taki Żywiec poszedł, żeby przerwać dominację Lewisa hahaha

0

To płynie ten strumyk górski czy nie?

2

@Popitek12 Hamiltona w to nie mieszaj.

0

Jest gdzie obejrzeć F1 obecnie bez eleven, coś płynie?

0

@Arden Od razu 10 mln dać niech majo.

0

@barcelonaLM Pan maruda, aby awansować, dopiero w fazie pucharowej zaczyna się dobre granie, oczywiście czysto hipotetycznie, najpierw to trzeba tam na MŚ awansować.

1

@Lanosss Bardzo dobrze naśladuje ludzi, najinteligentniejsze istoty planety Ziemia.

3

A myślałem, że Barca przestała być nim zainteresowana po tym jak źle przyjął piłkę w 67 minucie.

2

@MesQueUnClub_87 Cypis to cwana bestia, zarobił pewnie niemałe siano na takim rynsztoku, wyczuł rynek i właśnie ww. ułomność potencjalnego odbiorcy.

3

Komentarz usunięty

0

@Foton Ja nic nie myślę odnośnie tej sprawy, większość tego co tam mówią to banialuki. Oni twierdzą, że dywersja, tak samo jak z tą szyną...

0

Nie no, znaleźli dzika w lesie i trąbią w wiadomościach o możliwości dywersji. Tego państwa nie można brać na poważnie :D

1

Pedri jest świetny, jeszcze nie osiągnął szczytu swoich możliwości, ale nawet gdy to się stanie to raczej poziomu Iniesty nie dorówna.

0

@July_6_BcN Nie nie, tak tylko filozofuje :D

0

@July_6_BcN Prawda jest taka, że wszystko jest połączone, a odrębność jest iluzją. Być może tworem wszechświata w celu doświadczenia samego siebię poprzez ego.

2

@Popitek12 Bramkarz.

3

@mordini123 Numer jeden polskich skoków w historii i top2 ogólnie.

0

@krycha2201 On jeszcze całego meczu nie zagra, niech stopniowo wchodzi na pełne obroty.

0

@Korsain Rash za Raphinhe i ustrzeli brameczke.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@maroon Na pewno byśmy sobię pluli :D
Chyba nie sugerujesz, że nagle by zmutował w jakiegoś Haalanda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?