LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pin0chet Rzeczywiście śmieszne...
0
Kurka wodna, muszę początek wyścigu na telefonie oglądać.
0
To w końcu ile, już jakiś czas temu widziałem 47, dorzuca kolejne i dalej ta sama liczba :D
0
@Rastafarnianin Jak handlowa, przejeżdżałem Obok Dino i zamknięte.
4
@mekston W 2007 Tamudazo, ale zgodnie z duchem sportu nic nie wygrał, natomiast w 2014 zostaliśmy oszukani w ostatniej kolejce przez Lahoza, powinna Barca mieć mistrza, a w 2020 chyba po prostu byliśmy cieńcy.
3
@PatrychoO Valdes walił babole, ale kiedy przychodziło do najważniejszych spotkań to potrafił być kluczowy.
0
@Derean :D
Na poziomie Messiego hmm
Ale z jakiego okresu, chyba na poziomie Messiego obecnego.
0
@parpe Ale Cię poniosło.
1
Coś pięknego ten doping Betisu. Dostają ostre lanie, a kibicie coraz głośniejsi, tak to powinno wyglądać.
0
@JBgomeS Szczególnie po tej ustawce pod Holendra kiedy to wygrał pierwszy tytuł :D
Ale leżałem ze śmiechu wtedy, taki Żywiec poszedł, żeby przerwać dominację Lewisa hahaha
0
To płynie ten strumyk górski czy nie?
2
@Popitek12 Hamiltona w to nie mieszaj.
0
Jest gdzie obejrzeć F1 obecnie bez eleven, coś płynie?
0
@Arden Od razu 10 mln dać niech majo.
0
@barcelonaLM Pan maruda, aby awansować, dopiero w fazie pucharowej zaczyna się dobre granie, oczywiście czysto hipotetycznie, najpierw to trzeba tam na MŚ awansować.
1
@Lanosss Bardzo dobrze naśladuje ludzi, najinteligentniejsze istoty planety Ziemia.
3
A myślałem, że Barca przestała być nim zainteresowana po tym jak źle przyjął piłkę w 67 minucie.
2
@MesQueUnClub_87 Cypis to cwana bestia, zarobił pewnie niemałe siano na takim rynsztoku, wyczuł rynek i właśnie ww. ułomność potencjalnego odbiorcy.
3
Komentarz usunięty
0
@Foton Ja nic nie myślę odnośnie tej sprawy, większość tego co tam mówią to banialuki. Oni twierdzą, że dywersja, tak samo jak z tą szyną...
0
Nie no, znaleźli dzika w lesie i trąbią w wiadomościach o możliwości dywersji. Tego państwa nie można brać na poważnie :D
1
Pedri jest świetny, jeszcze nie osiągnął szczytu swoich możliwości, ale nawet gdy to się stanie to raczej poziomu Iniesty nie dorówna.
0
@July_6_BcN Nie nie, tak tylko filozofuje :D
0
@July_6_BcN Prawda jest taka, że wszystko jest połączone, a odrębność jest iluzją. Być może tworem wszechświata w celu doświadczenia samego siebię poprzez ego.
2
@Popitek12 Bramkarz.
3
@mordini123 Numer jeden polskich skoków w historii i top2 ogólnie.
0
@krycha2201 On jeszcze całego meczu nie zagra, niech stopniowo wchodzi na pełne obroty.
0
@Korsain Rash za Raphinhe i ustrzeli brameczke.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maroon Na pewno byśmy sobię pluli :D
Chyba nie sugerujesz, że nagle by zmutował w jakiegoś Haalanda ;)