LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no bez jaj, był tutaj już w lepszej formie niż obecnie i średnio wypadł, a teraz to już całkiem by nas oczarował. Barcy nie przystoi brać stamtąd zawodników.
0
No i mamy zagwostke bo ja też chcę.
2
@kubix05 Świetny piłkarz i charaktery człowiek, jako jeden z nielicznych mówił prawdę o MŚ 2022 i z tego co pamiętam to z własnej woli tam nie pojechał.
7
@Arden Placek z niego jak nie wiem co, tyle lat tutaj i ani jednego partidazo, oby jak najszybciej go sprzedać.
0
@Derean Jakby tak się zastanowić to pierwsze 5 wygrane dzięki złodziejstwu, a mianowicie Di Stefano, w 21 wieku kilka po skandalach sędziowskich :D
Pewnie 10 nieuczciwie tam stoi.
1
@Aragorn33 To sobię zobacz reakcje Austriaków jak szkopy tam wjechały.
4
@Sysia11 Chiny jak na potencjał którym dysponują to i tak bardzo dobrze się prowadzą, w porównaniu do ww. imperialistycznych pomiotów.
0
@FCBparasiempre Wszystko wskazywało na to, że Messi może nawet dobrnąć do 1000...
3
@kanver_ Ten Bruno to naprawdę Fenomen. Fajnie byłoby go zobaczyć w jakimś topowym zespole, duża szansa, że by pozamiatał.
0
Zawód: brat, mama, tata, ciocia, babcia Yamala...
0
@Encore Coś w tym jest i odzwierciedla moje postrzeganie owych produkcji, wiele razy próbowałem się przekonać do czarodzieja i chyba nigdy żadnej części od deski do deski nie obejrzałem, a LOTR-a cyklicznie atakuję i z zapartym tchem śledzę.
0
@kch Dopóki piłka w grze to się wierzy. VeB!
3
Dla mnie wystarczy, aby klub włożył kolejny puchar LM, stęskniony jestem.
1
@July_6_BcN Rozumiem Cię, dlatego lecę z moimi abstynentami wejść na górę :)
W tamtym roku byłem na Śnieżce i widok fajerwerków z góry naprawdę piękny.
1
@Gibbon_FCB Najlepszym klubem w Anglii historycznie jest Liverpool, chyba że mówisz o okresie właśnie za Sir Alexa, ale wtedy to też średnio, ponieważ właśnie on stworzył potęgę United i jeszcze uwydatnia bardziej grafikę wtedy :)
0
@Arden Już czeka aby spier... po raz setny jakiś mega ważny mecz w play offach LM.
Taki szrot choćby za darmo oddać, tylko nikt nie jest taki głupi żeby go wziąć.
10
O proszę, tak mi róbcie :D
1
@Safrani Nie ma szans.
1
@barcowy1899 Neymar i Ronaldinho to dla mnie top1 jeśli chodzi o satysfakcję z oglądania zawodnika, nawet Messi nie ma podjazdu, oczywiście mówię o czasach w prime.
Ney na pewno szybszy od R10, ale czy aż taka różnica to bym nie powiedział.
3
@misterio To był magiczny czas. Pamiętam jak zawsze u wujka oglądaliśmy, gdy przychodziłem do kuzyna, odchodziliśmy nawet od kompa, specjalnie żeby śledzić konkursy, a wtedy zajawka na komputer to było coś euforycznego.
Bodajże w 2000 roku ciocia i wujek musieli wziąć ten sprzęt w ratach na 3 lata :D
1
@Marusek Tutaj zejście nawet z 1/3 pensji ma sens, zawsze to parę baniek w kasie klubu, a wartość dodatnia tego zawodnika to okrągłe 0.
0
@Lionel_Messi10 Ale Ty jesteś mało bystry. Factos.
2
@Arkon Nie ten kaliber. Lisy dużo większa niespodzianka.
0
@Lionel_Messi10 Jak coś wrzucasz to zweryfikuj chociaż, bo to jest typowy fejk wrzucony pod narrację.
Al Nassr ma więcej niż 25 pucharów w swojej historii, a Ronaldo wygrał z nimi jeden arabski puchar mistrzów klubowych w 2023 roku.
22
Tak samo jak w sprawie całej historii tego złodziejskiego, nikczemnego, reżimowego tworu ze stolicy Hiszpanii.
0
Ja bym się nie pierdzielił. Ubiegałbym się o miliardowe odszkodowanie od tego reżimowego klubiku za lata ucisku Barcy i faworyzowanie tego zgniłego tworu za rządów franco, kradzież Di Stefano, porwanie Quiniego itd. itd...
0
@Konradowskyy Szkop to zawsze szkop. Jak się zmienili, żyją sobię w dobrobycie dzięki złodziejstwu którego dokonywali w pierwszej połowie 20 wieku i dlatego żadnej wojny nie wywołali w ostatnim czasie. Poczują nóż na gardle to znowu wyjdzie z nich wszystko co najgorsze, a po drugie, tam już etnicznych Niemców jest mniejszość, więc siłą rzeczy dwa różne światy, co mnie bardzo cieszy, wolę mieć ciapatych na zachodzie niż potomków twórców obozów śmierci.
0
@Konradowskyy A czego Ty się spodziewasz. Największe interesy mamy z krajem który wyrządził nam najwięcej krzywdy w całej historii. Cywilizacja kulturowo społeczna w żaden sposób nie opiera się na logice czy mądrości, tylko na teraźniejszych emocjach.
2
@Filipem Już sprawdzone czy to jej dzieci hahahaha
Od razu pojawiła się myśl, jak ona to ogarnęła.
1
@marcin62 Żeby to tylko na tym portalu odwalali taką szopkę, ale tak nie jest. Trend jest ogólnoświatowy i gdyby oni mięli takiego Erica to sprzedaliby go spokojnie za 80 mln.