LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym Ter Stegenem to już bym wolał postawić ultimatum zawodnikowi.
Obniżasz pensję i idziesz na wypożyczenie, albo zostajesz i kisisz się na ławce 3 lata.
Te 500 k to na waciki chyba wydamy, on zyskał wszystko co chciał, a Barca jedynie straciła resztki poważania na rynku transferowym.
Argument, że może ktoś go kupić jeśli pokaże się z dobrej strony w Gironie jest w praktyce niewykonalny, nawet jak będzie tam latał w bramce to z tą pensją nikt go nie weźmie nawet za free.
1
@tbas Z Sociedad ktoś mówi, że słaby mecz zagrał?
Z chęcią zobaczę screeny :p
To był jego najlepszy mecz w tym sezonie, w końcu pokazał dynamikę i pewność siebię.
3
@macio_944 Zdecydowanie najlepsza drużyna w historii piłki nożnej. W tym klasyku 5:0 najciekawsze jest to, że real grał dobry mecz, mieli dużą dynamikę, szybko doskakiwali i biegali jak szaleni.
Trafili po prostu na ekipę z innego wymiaru.
1
@Zoker Frankie, Ter Stegen, Araujo.
Poradnik, jak otrzymać wiele, nic nie dając w zamian :)
0
@tusieQ Chcę sobię kupić książkę, skoro lepsza to pewnie się nie można totalnie oderwać, nawet ciężko sobię to wyobrazić haha
3
Kompania braci to wybitny serial, dopiero skończyłem, a już mógłbym zacząć od nowa.
0
@Krzysztof1987 To jest ciekawa myśl :D
Skąd jesteś?
0
@AduŚ07 Ja nadal chcę :D
2
@Bernard777 Też bym chciał na ten mecz się wbić, ale bez szans.
1
@A4ron On zawsze są do przodu :D
2
@AduŚ07 Pierwszy filmik to 100% AI.
0
Komentarz usunięty
3
@Encore Ładnie ten Guler też, nie powiedziałbym.
1
Czasami mnie łapię taka nostalgia, że potrafię się skupić na jednym zdjęciu godzinami, wyobraźnia wtedy tworzy piękny film. Dziś jest właśnie taki nostalgiczny dzień. Myślę sobię wtedy, że przecież we wszechświecie wszystko jest możliwe i może jeszcze kiedyś będzie dane przeżyć te cudowne chwilę.
1
@kubix05 Pięknie :)
1
@Cygan BRC Dzisiaj wszystko jakieś takie nijakie wychodzi spod ręki człowieka, niby technologia do przodu, a jakby uwstecznianie następowało.
3
@ikar34 Cenzurę mają czelność robić, ale już reklamowanie trucizn jest ok. Absurd...
0
Z nimi jak z żadnym innym klubem nam deale nie wychodzą, Villa, Suarez, Griezmann, grube miliony w plecy, a w dodatku dzięki transferom od nas zdobywali mistrzostwa(2014 oczywiście po wałku Lahoza)
2
@Czajka90 I to jest serdeczność, kultura, po prostu miło tak wdzięczność za małe rzeczy uświadczyć.
0
@michaleu Fajne osiągnięcia, ale na spokojną przyszłość w dobrobycie jednak zbyt mało.
8
W tym przypadku to tak jakby powiedzieć, że 2+2=5 i iść z pełnym pokonaniem w zaparte, że ma się rację. Inteligencji od madryciakow nie ma co wymagać, ale to się ociera o psychozę.
0
@Ptasior O jaaa, to grubo!
0
@spyke Przestań mieć flash backi z zeszłego sezonu to może zaczniesz obiektywnie patrzeć na rzeczywistość.
1
Yamal bardzo przeciętny w tym sezonie, 90% podań czytelnych i przechwyconych, stracił na szybkości i dynamice. Dobrze, że chociaż robi liczby, ale tutaj to za mało, tak samo jak Rash, ale widzę podwójne standardy i jeden spoko, a drugi niewypał :D
Druga sprawa to brak szans dla Roonyego, który w półfinale z Bilbao robił wiatr jakiego Yamal w tym sezonie jeszcze nie pokazał, oby wszedł w drugiej. VeB!
2
@macio_944 To samo pomyślałem, mam nadzieję, że jest to tylko słabsza forma i w decydującej fazie sezonu odpali.
0
Ciekawe kiedy w tych jego dwóch szarych komórkach powstanie myśl, iż to nie jego wygląd jest powodem wyzwisk, a zachowanie typowej rozjuszonej małpy.
0
Dziś będzie 11, myślę że ta seria będzie miała liczbę 15-18 zwycięstw z rzędu.
0
@Laminedependencia Oo Vini po godzinach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Żadnego z jednego które jest w grze w tym sezonie :D