4

@michal26 Weź zapodaj jakieś źródło odnośnie tego o czym napisałeś, poczytam sobię.

2

@FcPortoFan1999 Widać, że bardzo się cieszy wewnętrznie, nie każdy musi skakać i się turlać, żeby to czuć.

0

@michal26 Aha, bo każdy musi okazywać w ten sam sposób.

1

@Croocers Jest wiele wspólnego, ale jeszcze nie ten poziom, aczkolwiek jeśli będzie się rozwijał ciągle, to w wieku 20-22 lat może być nawet ciut lepszy.
Na pewno szybkość i dynamika nieco słabsze, drybling także, co może się wydawać absurdem, ale Neymar to totalny magik w tym aspekcie.

0

@D10SLEO Dla mnie też top1, wartościowy serial który może wiele nauczyć.

0

@NeroTFP1 Taki mi się sentyment załączył odnośnie tego serialu, że sobię wykupie na miesiąc i pooglądam, dzięki :D

0

Jest gdzieś opcja obejrzeć rodzinę zastępczą?

3

@DariaFCB Większość kobiet, to trafne określenie owej sytuacji, aczkolwiek, tutaj jest taka dysproporcja, że uzyłbym innego, sam nie wiem jakiego :D
Przecież ona jest w jakimś totalnym ułamku procenta tak uprzywilejowanych kobiet z mega ogromnymi możliwościami, pewnie jakieś 1 na 100 000.

1

@kamyk_23 Idealny scenariusz :D

1

@MOLESTA Jak to nie miał znaczenia, gdyby wybronili wrzutkę i poszłaby kontra na którą czekał Mbappi i Vini to mieliby szansę na remis, który dawał awans do top8.

1

@mekston Jeśli będzie na 100% się dobrze czuł to raczej Novak nie ugra nawet seta, chyba, że będzie to taki cud sportowy :D

0

Alcaraz jest w pełni formy, czy ma jakiś dyskomfort?

0

@heniusss Dzięki, umknęło mi to jakoś :)

1

Mecze barażowe realu spowodują mega obciążenie, tym samym w lidze pogubią punkty, a co za tym idzie Barca ma super okazje aby obronić ligę krajową po dekadzie, kiedy to jako ostatnia drużyna tego właśnie dokonała.

1

@Stinger_ No dokładnie, jeśli chodzi o ambicje to nawet taki kozak jak Messi ustępuje Novakowi.

0

Djoko jest wielki!

1

@polcza No właśnie, topowym :D

1

@norbi77 Nudna jest ta sztuczna inteligencja.

1

@lukaszmatusiewicz Jakbym czytał komentarz 7 latka...

0

@kch Piłka nożna już nie takie wyczyny widziała, obrona może i dziurawa, ale atak jest w stanie strzelić o jednego gola więcej od każdej ekipy, a jest jeszcze aspekt szczęścia, które coraz częściej nam sprzyja. Ja tam wierzę w końcowy triumf.

0

@europejczyk Przecież filmik jest trochę podrasowany, od razy widać nienaturalne przyśpieszenia w pewnych momentach.

0

@kch A o co niby :D

0

@FCB24 Hahahaha gorzej niż Araujo :D

0

@marcin62 W tym momencie pomyślałem o jakimś mega ważnym meczu w późniejszych fazach, decydujący moment, przecież on już tutaj się nie nadaję, ile jeszcze musi spartolić.

2

Ta zmiana w LM to najlepsze co spotkało piłkę od wielu lat, ostatnia kolejka a emocje jak w finale MŚ, nieprawdopodobne! :ad

1

Hahahaha istny niesamowity ten format :D

3

Mam wrażenie, że strzelimy w drugiej połowie 2 bramki i wygramy to 2:1, aczkolwiek gra nie wygląda obiecująco :D
VeB!

0

@draxidox Byłem w Egipcie tylko i żadnych tego typu rzeczy nie stosują, jak narazie :D

1

Piękna kolejka dzisiaj się szykuję, 2 h oby dobrych emocji. VeB!

2

@DragonxNF Atlantyda zaginiony ląd, pamiętam jak w szkole podstawowej na to do kina pojechaliśmy, fajne wspomnienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?