LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Starrk O widzisz, prawię trafiłem:D
0
@Fc112 Mam na myśli to, że jest to tak głupie, ale ludzie lubią żyć nadzieją i marzeniami, więc tego typu kurewskie organizacje hazardowe grają tą kartą.
A po drugie skoro hazard jest szkodliwy, uzależnia i w ogóle jest syfem to nie powinno się tego reklamować.
2
Reklama euro jack pot ,, szczęście jest na wyciągnięcie ręki,, xD
Szansa 1:10 000 000 kur... Rzeczywiście, normalnie postaraj się i masz to :Do
Większa szansa jest na to, że się na Księżyc poleci.
0
@Kamiloza91 KMŚ też nie zdobyli.
0
@Batys U mnie w Lubuskim złoto, kocham taką zimę, w nocy -18,5
W dzień niebieskie niebo, białe chmurki, słoneczko świeci, opadów brak, to co kilka dni temu napadało to się uleżało, aura niesamowita.
No i wczoraj manita, także 10/10 :D
1
@ZwyklyCuler48 Gdy chcę że mam to w sumie grałbym Neya na LS.
0
@RonMes10 Od początku tego superpucharu nie ma klasycznej dogrywki, czy od tego sezonu?
0
@kulek22 Ajj :D
0
Ale by dzisiaj dogryweczka siadła w drugim półfinale, jutro wolne i można się długo delektować :)
1
@urbipl No dobra, ale ten wałek i tak jest łatwy do wykrycia, przecież koniec końców i tak jeśli oszust dopnie swego to przelew idzie na jego numer i jakieś konto z którym w jakiś sposób jest powiązany, chyba, że wszystko jest na jakiegoś żula słupa, ale w takim przypadku po cholerę bawić się w jakieś komplikacje.
0
@tbas Zagrał niewiele, ale możemy na tej podstawie ocenić co nieco, dynamika i motoryka wyśmienite, szybki jest i ma dobry kąśliwy strzał, podanie także bardzo dobre. Szwed sprawia wrażenie jakby miał potencjał na cracka.
1
@Marusek Wygrywanie to nie tylko gablota, ale i większe wartości, takie jak fair play, przyzwoitość której w realu po prostu nie ma. Napakowali pucharów po faszystowskich kradzieżach i wałkach które każdy widział i podniecają się jakby grali piękny futbol.
3
@Patinka353 W dodatku całą drugą połowę graliśmy na luzie i odpoczywaliśmy, dzisiaj derby Madrytu na pewno wypompują obie ekipy. Wszystko wskazuję na to, że wygramy puchar. VeB!
0
@PatrykBarca Chlebek pełnoziarnisty, jajka swojskie bardzo smaczne i dające potężnego kopa energii, cebulka i czosnek także z działeczki.
Podsumowując mega smaczny i wartościowy posiłek.
4
Zrobiłem sobię chleb w jajku, dobrze podrasowany czarnym pieprzem i chilli, do tego 2 ząbki czosnku, cała cebula i chrzan, niezłe combo haha
0
@Janas11224 Pamiętam, dobrze grał, setkę Lewego sam na sam wyciągnął, ale tak jak mówię MSN i w dalszym ciągu świetny środek robili robotę.
0
@Janas11224 Takiego meczu jak ten ostatni z Espanyolem to Ter Stegen nigdy nie zagrał, a w 2015 to mecze wygrywało MSN i świetna pomoc, bramkarz w tamtym czasie miał niewiele do roboty w Barcy, a poza tym on do połowy roku grał jedynie w LM i PK, w lidze bronił Bravo, a od sezonu 2015/16 pierwszym bramkarzem był Ter Stegen właśnie, ale jakiś wybitny nie był, po prostu poprawny
0
@Gall Tak trochę z przymrużeniem oka to pisałem, osobiście uwielbiam ten sport, ogólnie sport sam w sobię to coś pięknego, tak jak wspomniałeś, droga pełna wyrzeczeń, dbanie o siebię w celu jak najlepszych wyników to są duże wartości, aczkolwiek te absurdalne zarobki to już przeginka i niech mi nikt z prawami rynku nie wyskakuję, bo jak coś jest idiotyczne to takie po prostu jest.
Odnośnie patusow i tego jakie pieniądze potrafią zdobyć na czymś obrzydliwym to już zakrawa o upadek cywilizacyjny.
1
@Lanosss Za tysiąc lat, kiedy cywilizacja zrobi krok naprzód, jakiś chłopiec zobaczy archiwalne fotki dzisiejszych piłkarzy i nie wiedząc czym się zajmowali zapyta mamy z pełną ekscytacją kim byli te kozaki, pomyśli sobię w międzyczasie, że na pewno jakimiś geniuszami, wizjonerami, kimś kto napędził ten postęp w niepowtarzalny sposób, skoro takie zasoby zgromadził, odpowiedź będzie szokująca, synku oni biegali za gumowym balonem i go kopali :D
Uwielbiam ten absurd haha
1
@MesQueUnClub_87 Witaj w klubie. Położyłem się spać o 21 z nadzieją na długi i owocny sen, a tu psikus, pobudka przed 23, wiercenie się do około 2, udało się jeszcze 2 h pospać i przed 5 pobudka.
Jedyna pozycja w której ostatnio mam odetkany nos to ta w której nie potrafię spać czyli na plecach, tylko się na bok ułoże, albo na brzuchu i od razu mi się zatyka... :D
1
@NeroTFP1 I na końcu Janusz wtrącił 3 grosze :D
3
@hasan 7 Najlepsze czasy i nie mówię tutaj przez pryzmat nostalgii. Pamiętam jak ojciec sobię jechał z towarem, spirytus, skóry, krasnale, fajki, rozkładał stanowisko przy autostradzie i eldorado.
Każdy kto wykazał odrobinę kreatywności i chęci miał kasy jak lodu, a dzisiaj niewolnictwo biurokratyczne, administracja i papierologia, aby ludziom utrudniać.
0
@Who_you_mam Za nimi był jeszcze Iniesta, Busi, pewnie z taki Garcia w bramce chociaż jedną więcej byśmy wygrali. Ter Stegen w LM to był zawsze przeciętniak, no i warto wspomnieć także o tym co wyprawiał Suarez w tych rozgrywkach.
8
@Who_you_mam I tylko jedna LM zdobyta z najlepszym atakiem w historii tego sportu, niesamowite.
2
@DragonxNF Jak to jest z tym Doomsdayem, jest w uniwersach DC i Marvel jednocześnie?
Chyba rozumiem, w Marvelu jest to po prostu tytuł filmu, a nie nazwa antagonisty.
1
@Lionel_Messi10 Pff, na pewno pójdzie trenować polamatorski klub ze względu na Messiego, a po drugie to jakie zakończenie kariery, Pep to jeszcze młody chłop i urodzony zwycięzca uzależniony od bycia na topie.
1
@AREK1234 Mam nadzieję, że to zrobi, ale czuja mam do zawodników i w tym przypadku jest mocne przeczucie flopa.
1
Amorim zwolniony, tam to się bawią.
7
@ali3gator Prawda, jemu do Garcii w tym momencie brakuję tyle co mi do niego haha
Z Wojtkiem też nie może rywalizować, bo Polak siedzi tutaj za drobne na chillu totalnym i nie jest żadną negatywną energię dla klubu, także kierunek jeden słuszny mu pozostał.
0
@Roobo W poprzednim sezonie do tego momentu dałbyś 8 lub 9, no spoko spoko, biorąc pod uwagę fakt, że listopad i grudzień graliśmy większą padakę niż teraz. Masz wypaczony wzgląd na tamten sezon, oceniasz przez pryzmat nie okresu, a całego sezonu :)