LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Starrk Za tyle to bym mu na klatę nie zrobił :D
0
@tbas Dawaj tutaj, czyli Lamine idzie pod młotek, transakcja sfinalizowana i tego samego dnia masz tysiaczka ;)
3
@Gaucho To już wolę te długi.
1
@Katalończyk 99 O widzisz!
Lecimy na grubo, rewolucja :D
1
@tbas Dobra, masz bonus haha
Jedna milionowa z miliarda trafia do twojej kieszeni, który?
1
@July_6_BcN Ostatnio też się nieźle zdziwiłem :D
Myślałem, że Anglik ma z 25 lat, taki bucowaty jest i wrażenie dziwne sprawia.
1
Miliard euro na stole i macie wybór Pedri albo Yamal, którego sprzedajecie? Odpowiedzi ,,żadnego,, nie będą uwzględniane :p
Osobiście wybrałbym Yamala, bo z nim i jego środowiskiem to czysta loteria i może za moment zgasnąć, a Pedri skromny, pracowity chłopak, pewnie będzie na topie przez kolejną dekadę.
5
Wczoraj ładnie ktoś pod narrację ścieme zapodał, że Pedri jest 3 lata starszy od Bellinghama i dlatego ich wyceny są podobne. Zerknąłem przed chwilą i tam jest około pół roku tylko różnicy :D
1
@Kinginiesta W defensywie jest lepszy to prawda, natomiast Iniesta był bardziej dynamiczny i motorycznie także sprawiał lepsze wrażenie, co miało przełożenie na jego bardziej jakościowe usposobienie ofensywne.
2
@Kinginiesta To jest jakiś argument. Ciekawe jakby w dzisiejszej dużo słabszej Barcy sobię nasze super legendy poradziły i jakby włożyć Pedriego do ekipy Pepa :D
Ależ to byłoby ciekawe.
0
@arasz1819 United ma takie szansę na majstra jak Girona, zdania nie zmienię :D
Tak samo z dużą dokładnością wiemy kto wygra PL, będzie to ktoś z trójki, City, Arsenal, Liverpool.
2
@Kinginiesta Na tym poziomie szczegóły można uznać za przepaść. Pedri robi wszystko to co Iniesta, ale jeszcze za wolno.
5
@Kinginiesta Nie jest jeszcze na ich poziomie z prime na pewno :D
Xavi i Iniesta wyglądali jak profesorowie przy ekipach że ścisłego szczytu, Pedri jest świetny, ale przeciwko tym najlepszym jeszcze nie jest tak kluczowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 To poleciałeś z tym United, równie dobrze można powiedzieć, w w Hiszpanii może Girona zostać mistrzem jeszcze.
2
@fotohobby Jest świetny, ale na trybunach był ktoś o wiele lepszy w swoim prime, mam nadzieję, że Pedri się do niego zbliży.
0
@Comentateiro Bardziej na zachód chyba :p
0
@Pedri16Future Co Ty gadasz, całkowicie niesprawiedliwe.
1
@LukaszFan Biorąc pod uwagę słabą formę Yamala to rzeczywiście dziwne :D
0
@MaziFCB Oessu...
Chyba trzeba odpalić gdzieś indziej.
0
@FLYP Zdobyliśmy Moskwę, a nasza husaria była najlepsza, był to okres gdzie naprawdę można było sprawić, aby Polska była imperium i fajnie o tym rozmawiać.
1
Właśnie obejrzałem sobię filmik odnośnie tego, że Polska jako jedyny kraj w historii zdobyła Moskwę. Był fundament około 400 lat temu, aby stać się największą potęgą na świecie, sprawy przybrały jednak bardzo negatywny dla nas obrót. Szczególnie nieszczęsny 20 wiek.
0
0
@Danny Gaucho Tak, podbijanie wartości piłkarza przez status klubu w którym gra jest idiotyzmem.
2
@Kgorecki2500 Mi wczoraj siadło 12/14, kurs >8000 i zabrakło w sumie 2 goli. Dzisiaj rewanż :D
0
@Danny Gaucho Tak to działa, ale jest to zwykły kretynizm.
3
@Frimpong Czyli typowy znak obecnych czasów, im coś jest bardziej nijakie tym lepiej się sprzedaję.
4
Piłka nożna jest super, ale oddawanie hołdu kopaczowi gumowego balona to przeginka :D
1
@Karol145 Co to system, który wychowuję sobię słabych niewolników robi z postrzeganiem. Masz 100% racji.
3
,,Nie będzie murzyn pluł nam w twarz,,
Karol Krawczyk.