1

@Starrk Za tyle to bym mu na klatę nie zrobił :D

0

@tbas Dawaj tutaj, czyli Lamine idzie pod młotek, transakcja sfinalizowana i tego samego dnia masz tysiaczka ;)

3

@Gaucho To już wolę te długi.

1

@Katalończyk 99 O widzisz!
Lecimy na grubo, rewolucja :D

1

@tbas Dobra, masz bonus haha
Jedna milionowa z miliarda trafia do twojej kieszeni, który?

1

@July_6_BcN Ostatnio też się nieźle zdziwiłem :D
Myślałem, że Anglik ma z 25 lat, taki bucowaty jest i wrażenie dziwne sprawia.

1

Miliard euro na stole i macie wybór Pedri albo Yamal, którego sprzedajecie? Odpowiedzi ,,żadnego,, nie będą uwzględniane :p
Osobiście wybrałbym Yamala, bo z nim i jego środowiskiem to czysta loteria i może za moment zgasnąć, a Pedri skromny, pracowity chłopak, pewnie będzie na topie przez kolejną dekadę.

5

Wczoraj ładnie ktoś pod narrację ścieme zapodał, że Pedri jest 3 lata starszy od Bellinghama i dlatego ich wyceny są podobne. Zerknąłem przed chwilą i tam jest około pół roku tylko różnicy :D

1

@Kinginiesta W defensywie jest lepszy to prawda, natomiast Iniesta był bardziej dynamiczny i motorycznie także sprawiał lepsze wrażenie, co miało przełożenie na jego bardziej jakościowe usposobienie ofensywne.

2

@Kinginiesta To jest jakiś argument. Ciekawe jakby w dzisiejszej dużo słabszej Barcy sobię nasze super legendy poradziły i jakby włożyć Pedriego do ekipy Pepa :D
Ależ to byłoby ciekawe.

0

@arasz1819 United ma takie szansę na majstra jak Girona, zdania nie zmienię :D
Tak samo z dużą dokładnością wiemy kto wygra PL, będzie to ktoś z trójki, City, Arsenal, Liverpool.

2

@Kinginiesta Na tym poziomie szczegóły można uznać za przepaść. Pedri robi wszystko to co Iniesta, ale jeszcze za wolno.

5

@Kinginiesta Nie jest jeszcze na ich poziomie z prime na pewno :D
Xavi i Iniesta wyglądali jak profesorowie przy ekipach że ścisłego szczytu, Pedri jest świetny, ale przeciwko tym najlepszym jeszcze nie jest tak kluczowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 To poleciałeś z tym United, równie dobrze można powiedzieć, w w Hiszpanii może Girona zostać mistrzem jeszcze.

2

@fotohobby Jest świetny, ale na trybunach był ktoś o wiele lepszy w swoim prime, mam nadzieję, że Pedri się do niego zbliży.

0

@Comentateiro Bardziej na zachód chyba :p

0

@Pedri16Future Co Ty gadasz, całkowicie niesprawiedliwe.

1

@LukaszFan Biorąc pod uwagę słabą formę Yamala to rzeczywiście dziwne :D

0

@MaziFCB Oessu...
Chyba trzeba odpalić gdzieś indziej.

0

@FLYP Zdobyliśmy Moskwę, a nasza husaria była najlepsza, był to okres gdzie naprawdę można było sprawić, aby Polska była imperium i fajnie o tym rozmawiać.

1

Właśnie obejrzałem sobię filmik odnośnie tego, że Polska jako jedyny kraj w historii zdobyła Moskwę. Był fundament około 400 lat temu, aby stać się największą potęgą na świecie, sprawy przybrały jednak bardzo negatywny dla nas obrót. Szczególnie nieszczęsny 20 wiek.

0

0

@Danny Gaucho Tak, podbijanie wartości piłkarza przez status klubu w którym gra jest idiotyzmem.

2

@Kgorecki2500 Mi wczoraj siadło 12/14, kurs >8000 i zabrakło w sumie 2 goli. Dzisiaj rewanż :D

0

@Danny Gaucho Tak to działa, ale jest to zwykły kretynizm.

3

@Frimpong Czyli typowy znak obecnych czasów, im coś jest bardziej nijakie tym lepiej się sprzedaję.

4

Piłka nożna jest super, ale oddawanie hołdu kopaczowi gumowego balona to przeginka :D

1

@Karol145 Co to system, który wychowuję sobię słabych niewolników robi z postrzeganiem. Masz 100% racji.

3

,,Nie będzie murzyn pluł nam w twarz,,
Karol Krawczyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?