0

@Faro Czyli pachnie takim 4:3 :D

0

@Faro Stawiasz dom? :D

0

@kuz Teraz to banda płaczków, a nie walczaków z charakterem.

0

@kuz Tutaj trzeba patrzeć nie na dobre okresy, wystarczyło spojrzeć na motorykę i dynamikę obu panów, jasno było widać kto gdzie ma sufit.
Sprawdziłem sobię właśnie wyczyny Rekina w City przed transferem do nas w całym sezonie 2021/22, 7 meczów i 3 gole, w tym samym czasie Alvarez wymiatał w River Plate, poszedł do City jako mistrz Świata i jeszcze strzelił prawie 20 goli w 40 meczach, a skąd taka cena za Hiszpana po takim sezonie klubowym to wie tylko Pep i Lapcio :)

1

@CLS63AMG Nie ma co się pocieszać, to jest wtopa i tyle :D

0

@tbas O Japonii wiem tylko z filmów, odnośnie okropieństw jakie wyczyniali, a więc wątpliwość mogę mieć. Natomiast o Niemcach wiem z opowieści członków rodziny, a także byłem w obozach które są ich dziełem, a więc 100% pewne źródło. Morał taki, że o Japończykach z całą pewnością mówić tak nie mogę, a o szkopach już tak.

0

@Krzyniu Każda jedenastka z De Jongiem jest wybrakowana.

12

@gumaz Psychologia tłumu. Ludzie zamiast pomyśleć to działają instynktownie.

1

@cules100pro Ciężko wyłapać czasem, nie znając kolegi :)

2

@Comentateiro Akurat bycie Niemcem powinno być w naszej cywilizacji największą ujmą, to co robił ten naród na zawsze powinno budzić obrzydzenie.

0

@PIWOSZ89 No hehehe ale by było hehe

1

Jutrzenki blask duszkiem pić.

0

@Piotrek1993 Kromka pełnoziarnistego pieczywa z plasterkiem żółtego dobrego sera jest niczym nektar i ambrozja w jednym w porównaniu do tego czegoś zwanego drwalem, jadłem raz, kilka lat temu, to powinno kosztować 3 zł maksymalnie, nie dałbym tego swojemu psu po tym doświadczeniu.

0

W sporcie na najwyższym poziomie nie ma sentymentów. Podziękować, oddać za darmo nawet i wtedy niech negocjuję czas na regenerację z nowym pracodawcą w klubie o mniejszej randze.

0

Podziękować i zapomnieć karykaturę piłkarza jakim tutaj jest. Fajnie jakby jeszcze De Jong i Ter Stegen odszedł z wtedy znowu na stałe wrócimy na szczyt.

0

@Faro Za darmo to i tak bajka.

0

Jest tylko jeden szpenio co weźmie tę chryję na warsztat i uwierz, radia to on słucha w pogodę.

3

@Bzyczekk 50 baniek, gdyby w Barcy miał taki okres to poszedłby za góra 10.

4

@Arden Obrona MŚ to już byłaby przesada :D

0

@mekston Wygrywania ciąg dalszy :)

0

@Faro Daj chłopakowi spokój, nie kosztował miliarda tylko jakieś 50-60 mln :D

0

@capoN Czyli dobrze kojarzę, w meczach o stawkę raziem mają kilkanaście minut zagrane :p

0

@Greenalley Oni w ogóle kiedyś razem grali. Chodzi mi o jakąś serie, a nie 15 minut wspólne? :D

0

Hahahahahhaha. Nie no trzymajcie mnie :D

3

@kubix05 Ale by siadła teraz playlista winampa z 2000-10.

5

@Sysia11 A ten masterclass z Elche to rozumiem, że tak się nazywa poprawny występ, żadnych asyst, goli, podawanie do najbliższego? :p

5

@Laminedependencia Ojejciu, dajmy mu czas, może w 2089 wygramy LM z takimi zawodnikami.

0

@Faro Olać głos, treść jak najbardziej ciekawa.

0

@JimMorrisonFCB Tv nie posiadam.

0

@heniusss A jakie są rzetelne źródła informacji? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?