LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Czyli pachnie takim 4:3 :D
0
@Faro Stawiasz dom? :D
0
@kuz Teraz to banda płaczków, a nie walczaków z charakterem.
0
@kuz Tutaj trzeba patrzeć nie na dobre okresy, wystarczyło spojrzeć na motorykę i dynamikę obu panów, jasno było widać kto gdzie ma sufit.
Sprawdziłem sobię właśnie wyczyny Rekina w City przed transferem do nas w całym sezonie 2021/22, 7 meczów i 3 gole, w tym samym czasie Alvarez wymiatał w River Plate, poszedł do City jako mistrz Świata i jeszcze strzelił prawie 20 goli w 40 meczach, a skąd taka cena za Hiszpana po takim sezonie klubowym to wie tylko Pep i Lapcio :)
1
@CLS63AMG Nie ma co się pocieszać, to jest wtopa i tyle :D
0
@tbas O Japonii wiem tylko z filmów, odnośnie okropieństw jakie wyczyniali, a więc wątpliwość mogę mieć. Natomiast o Niemcach wiem z opowieści członków rodziny, a także byłem w obozach które są ich dziełem, a więc 100% pewne źródło. Morał taki, że o Japończykach z całą pewnością mówić tak nie mogę, a o szkopach już tak.
0
@Krzyniu Każda jedenastka z De Jongiem jest wybrakowana.
12
@gumaz Psychologia tłumu. Ludzie zamiast pomyśleć to działają instynktownie.
1
@cules100pro Ciężko wyłapać czasem, nie znając kolegi :)
2
@Comentateiro Akurat bycie Niemcem powinno być w naszej cywilizacji największą ujmą, to co robił ten naród na zawsze powinno budzić obrzydzenie.
0
@PIWOSZ89 No hehehe ale by było hehe
1
Jutrzenki blask duszkiem pić.
0
@Piotrek1993 Kromka pełnoziarnistego pieczywa z plasterkiem żółtego dobrego sera jest niczym nektar i ambrozja w jednym w porównaniu do tego czegoś zwanego drwalem, jadłem raz, kilka lat temu, to powinno kosztować 3 zł maksymalnie, nie dałbym tego swojemu psu po tym doświadczeniu.
0
W sporcie na najwyższym poziomie nie ma sentymentów. Podziękować, oddać za darmo nawet i wtedy niech negocjuję czas na regenerację z nowym pracodawcą w klubie o mniejszej randze.
0
Podziękować i zapomnieć karykaturę piłkarza jakim tutaj jest. Fajnie jakby jeszcze De Jong i Ter Stegen odszedł z wtedy znowu na stałe wrócimy na szczyt.
0
@Faro Za darmo to i tak bajka.
0
Jest tylko jeden szpenio co weźmie tę chryję na warsztat i uwierz, radia to on słucha w pogodę.
3
@Bzyczekk 50 baniek, gdyby w Barcy miał taki okres to poszedłby za góra 10.
4
@Arden Obrona MŚ to już byłaby przesada :D
0
@mekston Wygrywania ciąg dalszy :)
0
@Faro Daj chłopakowi spokój, nie kosztował miliarda tylko jakieś 50-60 mln :D
0
@capoN Czyli dobrze kojarzę, w meczach o stawkę raziem mają kilkanaście minut zagrane :p
0
@Greenalley Oni w ogóle kiedyś razem grali. Chodzi mi o jakąś serie, a nie 15 minut wspólne? :D
0
Hahahahahhaha. Nie no trzymajcie mnie :D
3
@kubix05 Ale by siadła teraz playlista winampa z 2000-10.
5
@Sysia11 A ten masterclass z Elche to rozumiem, że tak się nazywa poprawny występ, żadnych asyst, goli, podawanie do najbliższego? :p
5
@Laminedependencia Ojejciu, dajmy mu czas, może w 2089 wygramy LM z takimi zawodnikami.
0
@Faro Olać głos, treść jak najbardziej ciekawa.
0
@JimMorrisonFCB Tv nie posiadam.
0
@heniusss A jakie są rzetelne źródła informacji? :D