LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://nestleive.com/products/naroznik-tapicerowany-skora-ekologiczna-2408580-cm-bezowy-nowoczesny?sku=18072172613274079101422145&utm_source=google&utm_medium=shopline-feed&gad_source=1&gad_campaignid=23145018695&gbraid=0AAAABAuT5wUOifiiShOrXlD_5n5J1qDIJ&utm_content=habitatvo
Zobaczycie na stronkę. To jakiś wałek?
4
@Arden Trzeba być naprawdę mocno ułomnym żeby płacić za takie szopki.
2
@vivalaice21 Jeśli tak to sorki :D
Czyli bzdurę powiedział Henry.
0
@Leooo Yhy, tak wszyscy mówią, że nigdy czegoś takiego nie przeczytałem bo to zwykła bzdura i nieprawda, pewnie Henry też tak nie powiedział, tylko jakiś fejk niewiadomo skąd jakich miliard :)
6
Wielki napastnik z wielką skazą w postaci małej ilości bramek w LM, najważniejsze, że zdobył puchar z Barcą :)
0
@D10SLEO Kiedyś prawię się zrzygałem po tym czymś :D
0
Powrót króla na tvn7. Trzeba luknąć :)
1
@July_6_BcN Ja mam tak samo, tam głęboko głęboko jest sfera którą tylko ja znam. Trzeba nosić taki pancerz w tym świecie bo by człowiek życia nie miał tylko ciągłą jazdę emocjonalną.
Być może jesteśmy stworzeni do życia w takiej idealnej krainie, gdzie tamta głębia ma rację bytu :D
0
@July_6_BcN Wiesz jak to jest, z pozoru Ci najmniej czuli i empatyczni, wydający się niczym głaz, są tymi o największej wrażliwości, to taki system obronny :)
3
@fart To z tymi cętkami to kolejna oczywista oczywistość :p
Tak jakby napisać, że każdy człowiek ma unikalny rozstaw włosów na całym ciele i nie ma drugiego identycznego, a idąc dalej to nie ma we wszechświecie dwóch identycznych jednostek pomiarowych. Nawet 2 identycznych z pozoru atomów tego samego pierwiastka, różnią się chociażby pozycją w przestrzeni co już tworzy różnice w informacji.
0
@ProMILs Kurczę, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że bardzo dobrze czytam emocje rodziny, czy obcych ludzi, ale np. emocje ludzi spoza rodziny mi się udzielają i potrafię odczuwać to samo, tak już z emocjami rodziny, mimo iż wiem jakie one są to nie czuję tego samego, tylko załóżmy ojciec czuję smutek a u mnie jego smutek wywołuje irytację, coś w ten deseń.
0
@July_6_BcN Wydaję mi się, że ściemniasz :p
0
Zauważyliście u siebię dużą różnice w poziomie empatii względem rodziny, a obcych osób?
tak jakby działało to na zasadzie, im większa wieź tym bardziej ułomna empatia.
1
@Lionel_Messi10 Nudne to już.
0
@bartekvisca Naprawdę, super wczoraj się oglądało ten mecz.
0
@Lanosss No nie wiem czy największą, ciężka batalia w tym aspekcie się toczy :D
Dembuś, Coutinho, Griezz, dorzuciłbym jeszcze De Jonga.
0
@Zoker Niektórzy to chyba nie mają nic ciekawszego w życiu do roboty, niż podniecenie się, że Ronaldo zagrał słaby mecz.
3
@RoberDzik Haalandowi także brakuję magii :p
0
@Fabik87 Cały świat to stan umysłu.
1
Słodkich snów wszystkim :)
0
@kanver_ Obydwa osiągnięcia są z najwyższej sportowej półki.
0
@kanver_ A dla mnie ciężki wybór.
12
XD, Vini się zachowuje jak kretyn i krytyka bardzo na miejscu.
0
@Arczi57 Tutaj nie o brak kasy chodzi, a o jej głupie wydawanie. Kryzys finansowy, 9 na wczoraj potrzebna to kupili dziesiątego pomocnika i to w dodatku szklanego, czy innego Roque z ligi brazylijskiej.
3
@AlexDark00 Tego spalonego Ramosa w finale 2016 widziałem nawet śpiąc.
1
@RosjaninBut Grali słabo w drugiej części sezonu, pierwsza to był miód do oglądania, Suarez z Neymarem wręcz latali nad murawą, pomoc i defensywa również świetnie wyglądały, zlaliśmy real 4:0 na Bernabeu, dopiero później powietrze z nas zeszło.
1
@maroon Na pewno. Dzisiaj na tych 20 standardowych w większości lecą patologiczne treści typu paradokumenty ha tfuu!
1
@NeroTFP1 Dla mnie największym zaskoczeniem był brak Oskara za Wyspę Tajemnic. Kapitalny film, świetna rola Leonardo.
Spojler.
Za pierwszym razem gdy go obejrzałem byłem zdania, że robią z niego wariata, ale nim nie jest, dopiero za drugim razem, gdy przyjąłem wersję, iż jest pacjentem wszystko zaczęło ładnie pasować :)
1
@NeroTFP1 Najlepszy aktor w historii.
1
@kubix05 To co akurat leciało na tym jednym kanale, bądź dwóch kanałach :D