4

@Arden Trzeba być naprawdę mocno ułomnym żeby płacić za takie szopki.

2

@vivalaice21 Jeśli tak to sorki :D
Czyli bzdurę powiedział Henry.

0

@Leooo Yhy, tak wszyscy mówią, że nigdy czegoś takiego nie przeczytałem bo to zwykła bzdura i nieprawda, pewnie Henry też tak nie powiedział, tylko jakiś fejk niewiadomo skąd jakich miliard :)

6

Wielki napastnik z wielką skazą w postaci małej ilości bramek w LM, najważniejsze, że zdobył puchar z Barcą :)

0

@D10SLEO Kiedyś prawię się zrzygałem po tym czymś :D

0

Powrót króla na tvn7. Trzeba luknąć :)

1

@July_6_BcN Ja mam tak samo, tam głęboko głęboko jest sfera którą tylko ja znam. Trzeba nosić taki pancerz w tym świecie bo by człowiek życia nie miał tylko ciągłą jazdę emocjonalną.
Być może jesteśmy stworzeni do życia w takiej idealnej krainie, gdzie tamta głębia ma rację bytu :D

0

@July_6_BcN Wiesz jak to jest, z pozoru Ci najmniej czuli i empatyczni, wydający się niczym głaz, są tymi o największej wrażliwości, to taki system obronny :)

3

@fart To z tymi cętkami to kolejna oczywista oczywistość :p
Tak jakby napisać, że każdy człowiek ma unikalny rozstaw włosów na całym ciele i nie ma drugiego identycznego, a idąc dalej to nie ma we wszechświecie dwóch identycznych jednostek pomiarowych. Nawet 2 identycznych z pozoru atomów tego samego pierwiastka, różnią się chociażby pozycją w przestrzeni co już tworzy różnice w informacji.

0

@ProMILs Kurczę, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że bardzo dobrze czytam emocje rodziny, czy obcych ludzi, ale np. emocje ludzi spoza rodziny mi się udzielają i potrafię odczuwać to samo, tak już z emocjami rodziny, mimo iż wiem jakie one są to nie czuję tego samego, tylko załóżmy ojciec czuję smutek a u mnie jego smutek wywołuje irytację, coś w ten deseń.

0

@July_6_BcN Wydaję mi się, że ściemniasz :p

0

Zauważyliście u siebię dużą różnice w poziomie empatii względem rodziny, a obcych osób?
tak jakby działało to na zasadzie, im większa wieź tym bardziej ułomna empatia.

1

@Lionel_Messi10 Nudne to już.

0

@bartekvisca Naprawdę, super wczoraj się oglądało ten mecz.

0

@Lanosss No nie wiem czy największą, ciężka batalia w tym aspekcie się toczy :D
Dembuś, Coutinho, Griezz, dorzuciłbym jeszcze De Jonga.

0

@Zoker Niektórzy to chyba nie mają nic ciekawszego w życiu do roboty, niż podniecenie się, że Ronaldo zagrał słaby mecz.

3

@RoberDzik Haalandowi także brakuję magii :p

0

@Fabik87 Cały świat to stan umysłu.

1

Słodkich snów wszystkim :)

0

@kanver_ Obydwa osiągnięcia są z najwyższej sportowej półki.

0

@kanver_ A dla mnie ciężki wybór.

12

XD, Vini się zachowuje jak kretyn i krytyka bardzo na miejscu.

0

@Arczi57 Tutaj nie o brak kasy chodzi, a o jej głupie wydawanie. Kryzys finansowy, 9 na wczoraj potrzebna to kupili dziesiątego pomocnika i to w dodatku szklanego, czy innego Roque z ligi brazylijskiej.

3

@AlexDark00 Tego spalonego Ramosa w finale 2016 widziałem nawet śpiąc.

1

@RosjaninBut Grali słabo w drugiej części sezonu, pierwsza to był miód do oglądania, Suarez z Neymarem wręcz latali nad murawą, pomoc i defensywa również świetnie wyglądały, zlaliśmy real 4:0 na Bernabeu, dopiero później powietrze z nas zeszło.

1

@maroon Na pewno. Dzisiaj na tych 20 standardowych w większości lecą patologiczne treści typu paradokumenty ha tfuu!

1

@NeroTFP1 Dla mnie największym zaskoczeniem był brak Oskara za Wyspę Tajemnic. Kapitalny film, świetna rola Leonardo.

Spojler.


Za pierwszym razem gdy go obejrzałem byłem zdania, że robią z niego wariata, ale nim nie jest, dopiero za drugim razem, gdy przyjąłem wersję, iż jest pacjentem wszystko zaczęło ładnie pasować :)

1

@NeroTFP1 Najlepszy aktor w historii.

1

@kubix05 To co akurat leciało na tym jednym kanale, bądź dwóch kanałach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?