0

@gohan77 Zazwyczaj przy takich okazjach właśnie tak się dzieję, że bramkarz gra przeciwko nam partidazo :D

0

@Arden No crackiem to nie będzie, ale w jakimś średniaku Crisu na bank mu załatwi występy.

0

@fotohobby Jak to mówią, istnieją różne punkty widzenia tych samych kwestii, niekoniecznie któraś musi być błędna :)

0

@fotohobby Wtedy na bank zdały by sobię sprawę, że trzeba wziąć się za siebię, więc to byłoby dobre.
Tak samo jak nie powinno być w tv reklam alkoholu, które są wyzwalaczami dla alkoholika i działają jako usprawiedliwienie, poprzez pokazywanie tego jako normalność kulturowo społeczną.

1

@tomek8756 Wiem, ale chcę zobaczyć co sądzi o tamtej akcji :)

0

@Messibestplayerintheworld A mimo to i tak niedosyt, jeśli chodzi o puchary, szczególnie LM.

0

@judebellingham5 A gol w klasyku na 2:1 prawidłowy?

0

@malicinho Tak jasne, już nie wyrabiał z intensywnością w ostatnich latach w Europie, a to kluczowy aspekt dzisiejszego postrzegania jakości.
Na pewno dawałby świetne podania, ale to za mało. Trzeba zapier...

0

@fotohobby Wzięła bidon i założyła sportowy strój w drodze na sesję zdjęciową :)
Otyła osoba widząc takie zdjęcie raczej poczuję się komfortowo, ponieważ płynie stamtąd zrozumienie i normalizacja zjawiska, a więc strefa komfortu, która każe myśleć, że po prostu taki się urodziłem.

0

@fotohobby A ta ćwicząca osoba gdzie?
Na zdjęciu widzę kobietę stojąca z jakimś bidonem, chyba, że stanie szufladkujesz jako ćwiczenie.

0

@Encore Ojoj ale brzydka ta dziewucha.

1

@mekston Top1, ex aequo z Jackiem i Rose z Titanica.

2

@Dankho94isback No właśnie, króciutko i w samo sedno.

3

@MOLESTA Właśnie pokazałeś jaki ty jesteś tępy, że wierzysz w takie kocopoły :D
15 razy dziennie walnij tym pustym czajnikiem w ścianę może te 2 szare komórki się ruszą.

13

@draxidox Oczywiście. Kiedyś gruby dostał pocisk i miał bodziec, aby zadbać o swoje zdrowie, dzisiaj klepie się go po plecach, wszystko ok...

23

@draxidox Nie mam złudzeń, to wszystko ma na celu osłabienie społeczeństwa, propagowanie negatywów typu właśnie otyłość, alkoholizm. Przeciętny obywatel ma być łatwym do kontroli, niepełnosprawnym idiotą, który nie potrafi myśleć.

1

@Eklerek Ważne, że sikorka cała :D
A auta i kasa rzecz nabyta.

0

@kamiVeB Za samego Alvareza bym go wymienił.

0

@TR3YWAY Ja zrobiłem dziś drugi, nogi wjechały na maksa.

2

@July_6_BcN Zadowolę się gumą kulką, jestem tani w utrzymaniu i cieszę się z małych rzeczy, za 50 to świat zwojujemy.

1

@July_6_BcN Stawiasz?

1

@mordini123 Stoch dostaję kosmicznego olśnienia, 2x złoto i cześć.

0

@4drian0 Szczęścia szczęścia i jeszcze raz pieniędzy dla zakochańcow.

0

@Fc112 To prawda, syzyfowa praca z tym byłaby. Nie trzeba przecież rozkładać na czynniki pierwsze każdej minuty meczów, wystarczy spojrzeć na spotkania kluczowe. Weźmy pod uwagę mecze na szczycie ligi, play offy LM czy pucharu króla i tak na szybko z tego co mi przyszło na myśl to ich spalone w półfinałach i finałach LM, oszustwa w lidze, kiedy to nam nie uznawano decydujących goli jak z Atleti w 2013/14, czy z Betisem, albo pół metro a stopa Lewego :D
Największy skandal z naszym udziałem był jak wiadomo z Chelsea w 2009, ale tam sędzia katastrofalnie mylił się w obie strony.

1

@Zoker Coś nowego...

0

@Criss18Barca Nie no, myślę, że na pewno coś się znajdzie i z tych które są już zarejestrowane, któraś ma jakąś ładną koleżankę, którą może uda się namówić na dołączenie do tego zacnego grona i już.

0

Ahahahahhahahahhahahahahhaa!

0

@paweldunajecfcb Jeden z większych.

0

@greedo W dodatku drugi gol wątpliwy.

5

Sprzedać za wielką sumę póki jest najdrożej wyceniany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?