0

Wygramy wygramy wygramy!
Bo my musimy wygrać!

1

@Klaudiaa8 Bardzo dobrze koleżanko!

0

@SmoothCriminal Akurat szacunek rywalowi się należy, inaczej to zaorać wszelaki sport na tej planecie, druga kwestia to, że trzeba mówić o tych skandalach na korzyść Madrytu.
Historycznie tyle pucharów włożyli do gabloty po walkach, że większość wielkich firm tyle nie ma w ogóle. Lecimy z nimi dzisiaj po raz kolejny. VeB!

2

Gigantyczna różnica w przebiegniętych km, 9 km na mecz Barca więcej biega, mam nadzieję, że dziś to wybieganie zaważy i wygramy kolejny klasyk. VeB!

2

Ale ładnie gra Brentford.

0

@Popitek12 Może już można.

1

@bezalkoholowy Można się dłużej delektować oczekiwaniem do meczu :)

2

@TowarEK A co spodziewasz się odpowiedzi typu rekord bramek dla Barcy, czy rekord pucharów hahahaha
Nie rozśmieszaj mnie, w jego wieku te rekordy które ma jako najmłodszy wystarczą.

1

@spiderman1899 Dla mnie skończył w momencie odejścia z Barcy.

2

@Smietankowy Takich, że Messi w jego wieku nie miał podjazdu, wystarczy.

3

@TowarEK EURO, 2x mistrz Hiszpanii, 2xSPH, puchar króla, mnóstwo rekordów, rzeczywiście nic.

0

@Criss18Barca No właśnie, gdzie ta zima...

0

Na miejscu Yamala przygotowałbym koszulkę na klasyk z podobizną Di Stefano i odniesieniem do kradzieży jakiej Madryt dokonał, aby go zdobyć, a do tego zdjęcia z finałów LM 1998, 2016 jak to wygrywali po golach ze spalonego, które ślepy by zauważył i cyk po golu prezentacja.
To tak na szybko co mi przyszło, a można byłoby tak pół dnia wymieniać.

0

@pt9 Napisałeś jakby mieszkali w jaskini, a to tylko brak udogodnienia, które można zniwelować właśnie kapcioszkami, a po drugie, zabrzmiało to płaczliwie, że od razu pojawia się wizualizacja twojej osoby, jako takiego miękkiego chłopaka co to o wszystko płaczę. Jak można tak żyć, o jejkuś, nie dałbym rady :(((((((

5

Przecież kradli, kradną i będą kraść. Nawet Di Stefano można tak zakwalifikować.

1

@clyde Ja kocham skrajności. W tym roku byłem na wakacjach w Egipcie, w dzień 40, w nocy 30 i czułem się jak ryba w wodzie. Natomiast świetnie czuję się też w duże mrozy, takie -20 jest cudowne i tutaj pojawia się właśnie kłopot odnośnie naszej 8 miesięcznej jesieni w Polsce, którą mamy coraz częściej.

1

@Kgorecki2500 Hahahaha mam nadzieję, że to ironia :D

0

@Kgorecki2500 Nie jest zimno.

4

@MesQueUnClub_87 Weź mi pan wytłumacz jakim tokiem myślenia, percepcji i ogólnie na jakim poziomie świadomości są osobniki wolące jesień od lata, październik od czerwca :D

0

@Sysia11 To Palmer tak wymiatał i tylko 15 g/a

1

Jak nie pochwalam jego sposobu na życie ostatnimi czasy, tak tutaj duży plus za mówienie prawdy.

0

@Maker0 No odklejony kolega z tym wpisem ładnie :D

0

@Katalończyk 99 To ten sam?

1

@norbi77 Wczoraj madryciok i dziś także na komentatorce haha

1

@Soetie Druga sprawa to jak zmieniła się maniera Lamine, zaczyna szczeniak machać rękami, strzelać głupie miny. Tam ego rośnie w tempie wykładniczym i mam nadzieję, że i w tym aspekcie pokaże klasę i się zatrzyma.

0

@Soetie Messi w prime, czyli 2008-2016 pressował znakomicie, później kiedy zaczął człapać widzieliśmy doskonale jak nam Europa odjechała, zaczęły się wielkie blamaże.

0

@Zieliniak Od 20 lat temu w stronę dawniejszych czasów.

6

@Soetie XD, Rapha chociaż robi dobry pressing gdy jest pod formą, a Lamine stoi jak kołek.

1

@blakkudium No dzisiaj to deficyt ogólnie dobrych dryblerów, kiedyś to była podstawa i na każdej pozycji praktycznie zawodnik potrafił, a teraz...

0

@panczo Bzdura. Obrona wyglądała tak samo słabo jak teraz, traciliśmy multum bramek, tylko z przodu działy się cuda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?