LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygramy wygramy wygramy!
Bo my musimy wygrać!
1
@Klaudiaa8 Bardzo dobrze koleżanko!
0
@SmoothCriminal Akurat szacunek rywalowi się należy, inaczej to zaorać wszelaki sport na tej planecie, druga kwestia to, że trzeba mówić o tych skandalach na korzyść Madrytu.
Historycznie tyle pucharów włożyli do gabloty po walkach, że większość wielkich firm tyle nie ma w ogóle. Lecimy z nimi dzisiaj po raz kolejny. VeB!
2
Gigantyczna różnica w przebiegniętych km, 9 km na mecz Barca więcej biega, mam nadzieję, że dziś to wybieganie zaważy i wygramy kolejny klasyk. VeB!
2
Ale ładnie gra Brentford.
0
@Popitek12 Może już można.
1
@bezalkoholowy Można się dłużej delektować oczekiwaniem do meczu :)
2
@TowarEK A co spodziewasz się odpowiedzi typu rekord bramek dla Barcy, czy rekord pucharów hahahaha
Nie rozśmieszaj mnie, w jego wieku te rekordy które ma jako najmłodszy wystarczą.
1
@spiderman1899 Dla mnie skończył w momencie odejścia z Barcy.
2
@Smietankowy Takich, że Messi w jego wieku nie miał podjazdu, wystarczy.
3
@TowarEK EURO, 2x mistrz Hiszpanii, 2xSPH, puchar króla, mnóstwo rekordów, rzeczywiście nic.
0
@Criss18Barca No właśnie, gdzie ta zima...
0
Na miejscu Yamala przygotowałbym koszulkę na klasyk z podobizną Di Stefano i odniesieniem do kradzieży jakiej Madryt dokonał, aby go zdobyć, a do tego zdjęcia z finałów LM 1998, 2016 jak to wygrywali po golach ze spalonego, które ślepy by zauważył i cyk po golu prezentacja.
To tak na szybko co mi przyszło, a można byłoby tak pół dnia wymieniać.
0
@pt9 Napisałeś jakby mieszkali w jaskini, a to tylko brak udogodnienia, które można zniwelować właśnie kapcioszkami, a po drugie, zabrzmiało to płaczliwie, że od razu pojawia się wizualizacja twojej osoby, jako takiego miękkiego chłopaka co to o wszystko płaczę. Jak można tak żyć, o jejkuś, nie dałbym rady :(((((((
5
Przecież kradli, kradną i będą kraść. Nawet Di Stefano można tak zakwalifikować.
1
@clyde Ja kocham skrajności. W tym roku byłem na wakacjach w Egipcie, w dzień 40, w nocy 30 i czułem się jak ryba w wodzie. Natomiast świetnie czuję się też w duże mrozy, takie -20 jest cudowne i tutaj pojawia się właśnie kłopot odnośnie naszej 8 miesięcznej jesieni w Polsce, którą mamy coraz częściej.
1
@Kgorecki2500 Hahahaha mam nadzieję, że to ironia :D
0
@Kgorecki2500 Nie jest zimno.
4
@MesQueUnClub_87 Weź mi pan wytłumacz jakim tokiem myślenia, percepcji i ogólnie na jakim poziomie świadomości są osobniki wolące jesień od lata, październik od czerwca :D
0
@Sysia11 To Palmer tak wymiatał i tylko 15 g/a
1
Jak nie pochwalam jego sposobu na życie ostatnimi czasy, tak tutaj duży plus za mówienie prawdy.
0
@Maker0 No odklejony kolega z tym wpisem ładnie :D
0
@Katalończyk 99 To ten sam?
1
@norbi77 Wczoraj madryciok i dziś także na komentatorce haha
1
@Soetie Druga sprawa to jak zmieniła się maniera Lamine, zaczyna szczeniak machać rękami, strzelać głupie miny. Tam ego rośnie w tempie wykładniczym i mam nadzieję, że i w tym aspekcie pokaże klasę i się zatrzyma.
0
@Soetie Messi w prime, czyli 2008-2016 pressował znakomicie, później kiedy zaczął człapać widzieliśmy doskonale jak nam Europa odjechała, zaczęły się wielkie blamaże.
0
@Zieliniak Od 20 lat temu w stronę dawniejszych czasów.
6
@Soetie XD, Rapha chociaż robi dobry pressing gdy jest pod formą, a Lamine stoi jak kołek.
1
@blakkudium No dzisiaj to deficyt ogólnie dobrych dryblerów, kiedyś to była podstawa i na każdej pozycji praktycznie zawodnik potrafił, a teraz...
0
@panczo Bzdura. Obrona wyglądała tak samo słabo jak teraz, traciliśmy multum bramek, tylko z przodu działy się cuda.