LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 A po co komplikować, prostota jest najlepsza.
0
@michal26 Żyjemy w holograficznym wszechświecie który jest odbiciem naszego wnętrza.
0
@partymaker Idealne porównanie, opierające się na szybkim dostarczaniu neuroprzekaźników.
0
@mvnBasten Jeśli chodzi o czystą przyjemność z oglądania zawodnika to dla mnie Neymar przebił Messiego, tak sam jak R10. Messi był mega skuteczny w tym co robił, ale jego wachlarz cudownych zagrań jest ubogi w porównaniu do Neya.
0
@partymaker A czy wziąłbys do pracy człowieka który zaczyna brać narkotyki i świetnie funkcjonuje na początku ich zażywania?
Tutaj sytuacja jest podobna i życie jakie prowadzi to powolna degrengolada.
Obie sytuację mają łatwy do przewidzenia finał.
1
@vangoor Święta prawda. Z jednej skrajności w drugą, jak nie naparzanie dziecka w czasach PRL-u za byle co, to teraz dzieci z łatwością mogą dyrygować dorosłymi.
Kop w dupę powinien pójść i niech gówniara uskutecznia swoje zboczenia ze starymi w domu.
2
@Gaz A co najważniejsze prowadził się idealne, a nie jakieś balangi i co chwila inna Instagramowa ,,gwiazdeczka,,
0
@partymaker Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, ale tego typu sytuacje zazwyczaj mają jedno ujęcie.
Obyśmy za 5 lat nie wspominali, jak to mogliśmy pobić kolejny raz rekord transferowy, kiedy to Hiszpan poleci w gruby melanż i będzie piłkarskim średniakiem.
0
@Starrk Masz rację, 250 jednak za mało, skoro za Neya trochę lat temu wzięliśmy prawię tyle.
0
@Michas_13 A Ta złota piłka do dzisiaj kicz i wydmuszka, żaden wyznacznik piłkarskiego szczytu. Neymar w prime czarował bardziej niż Messi i Cristiano, dawał największą radość skilem, czysta joga Bonito, a to ważniejsze niż jakieś plebiscyty dziennikarskie. W wieku 18 lat prowadził się o niebo lepiej od Lamine, co zwiastuję szybki zjazd do bazy naszego talentu, obym się mylił i Hiszpan okaże się i w tej kwestii fenomenem.
8
Większość tych wypocin to pewnie wysrywy dziennikarskie, ale jedno na pewno jest prawdą, Yamalek ma ego wyebane w kosmos i w dłuższej perspektywie może mieć to tylko negatywne skutki dla drużyny.
Toksyczne środowisko w Barcy to druga kwestia i pokazuję to najlepiej Przykład Pepa który po 4 sezonach był wypompowany, gdzie w City siedzi już 10 lat i końca nie widać.
Myślę, że warto byłoby się poważnie zastanowić nad sprzedażą Lamine. Oczywiście tylko w przypadku, gdzie ta kasa byłaby w przemyślany sposób zainwestowana i pozwoliłaby nam w końcu wyjść z finansowego marazmu, takie 250 baniek pewnie można byłoby dostać.
4
@Michas_13 Jak Naymar yhy. Neymar czarował tutaj przez 4 lata i dał LM, oby Yamalek tak skończył.
0
@Laminedependencia Wszechświat mi to szepcze.
0
@Popitek12 Tak. W sumie to nawet nie muszę wierzyć, ja wiem.
3
Ale bym zatańczył breka na suficie.
0
@Dankho94isback To ja jak kot to robię :D
4
@Toretto Madridista toć to!
0
@Lionel_Messi10 To tak jakby dorosły grał z dziećmi, żaden wyczyn.
1
@APTAPT No właśnie, bidet to świetne rozwiązanie po którym owe miejsce jest naprawdę czyste, a nie jakieś resztki zasuszonego kału pozostawione.
0
@Transu96 Tak czy inaczej gówno i tak tam trafia, a od papieru można odejść. Mnóstwo plusów, a z minusów jedynie konserwatywne podejście Polaków do patologicznych(tradycyjnych) rozwiązań i niemożność odejścia od nich, beton umysłowy tzw.
4
Tak sobię pomyślałem i niezłą mamy patrole z tym wycieraniem tyłka papierem, nie dość, że tony syfu trafiają do kanalizy to jeszcze metoda która pozostawia wiele do życzenia. Klasyczna podmyjka i wytarcie rowa przeznaczonym do tego ręcznikiem jest o niebo lepszym rozwiązaniem. VeB!
0
@Barcanajlepszyteam Jak nie Polska czy Hiszpania to chciałbym, aby właśnie Portugalia wygrała MŚ, mają świetną kadrę i Cris jeszcze może to mieć w gablocie :D
Ależ to byłaby historia.
1
@PatrykBarca To prawda, kategoria obsadzona mega kocurami.
1
@Rastafarnianin Trzeba mieć nadzieję, że się rozwinie.
5
@Filipem Ja to pamiętam czasy kiedy wolałem kupić płytę w CD action z 20 demówkami :D
4
@FCBparasiempre A gdzie tych 7 przedryblowanych i bramkarz?
1
@Sysia11 Proponuję walkę w kisielu :D
0
@Criss18Barca Kontynuuj ten piękny stan, to bezcenne i za darmo :D
Ja ponad 2 lata zero używek i kosmos samopoczucie.
0
@kanver_ Właśnie chcę się wybrać.
2
@ViscaelBarca2007 Nie zwiększy prestiżu. Barca, real i Atletico wystarczą, a pozostałe ekipy to bez znaczenia, czy będzie to Porto, Benfica czy Bilbao, Valencia, Sevilla.