0

@bartekvisca Oczywiście, że jesteśmy faworytem co pokazują także kursy.
Barca Flicka kocha grać na takie zespoły. VeB!

1

@kryhaa Nie wiem, czy wyśmiewasz ten typ rozrywki, czy naprawdę Ci się podoba, ale na pewno jest o niebo lepszy od tego zamulania dzisiejszej młodzieży w smartfonach.

0

@clyde Nie zabraniam, tylko mówię, że lipa :p
A po drugie, gdybym był w związku, to nie wyobrażam sobię chodzić solo na balety, czy tam z ziomkami.

0

@MessiForeverTheBest W sumie nie jest to takie pewne, że nie ma, biorąc pod uwagę nowe odkrycie w dziedzinie fizyki kwantowej, splątania, krótko mówiąc tego, iż wszystko jest ze sobą połączone i że poprzez naszą świadomość i myśli kreujemy rzeczywistość co potwierdził eksperyment z podwójną szczeliną.

2

@Nazio_87 O jejku, 26 lat, a wydaję mi się jakby ze 100 :D
Dragon Ball jest i zawsze będzie powiązany z najpiękniejszym okresem w moim życiu. Cudowne czasy.

0

@clyde Mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o kluby i wiem po co tam się chodzi, każdy facet który jest singlem idzie tam na szybki podryw, najlepiej zakończony w łóżku, dlatego jest różnica między otarciem się w tramwaju, który zazwyczaj jest przypadkowy i bez podtekstu, a typowym tarłem na podjarce w tanecznych wigibasach.

2

Hahahaha
Ale kilka osób ma ból dupy o te butelki, tyle komentarzy od jednostek w danym temacie to nawet największe polityczne wrzawy nie wywołały :D

3

@clyde To prawda, ale nawet jeśli będzie w 100% lojalna i godna zaufania to i tak lipa, że podczas ścisku na parkiecie jakiś koleś może się o nią ocierać.

0

@Cules69 Wszystko jest chemią.

0

@Fabik87 Dziś bierzemy 3 pkt. VeB!

2

@ProMILs Ciężko sobię wyobrazić, że można połączyć klasyczny wypad do sklepu ze zwrotem butelek?

1

@heniusss Niektórzy to we wszystkim widzą przeogromny problem i utrudnienie, skoro nawet w takich blachostkach to współczuję podejścia do bardziej skomplikowanych spraw, a tym bardziej, że ten temat jest pozytywny.

1

@Stinger_ Mam na myśli globalne miejsce na planecie i tutaj jest sporo plusów składowania butelek w jednym miejscu.

0

@arczis92 To, że nie może, bo tak powiedział i podpisał jakiś szczur polityczny, to nie znaczy, iż tak nie da się zrobić :)

2

@Roobo Strata miejsca na składowanie??
Czyli teraz owe butelki rozpadają się na atomy i nigdzie nie zalegają?

0

@Klaudiaa8 Znasz się na tym, czy tak ogólnie?
Chodzi mi czy się znasz na mandatach zagranicznych.

0

Mandat w Niemczech trzeba zapłacić, czy jeśli nie będę tam już wjeżdżać przez dwa lata to nie ma sensu?

0

@Dankho94isback No Marciniak się nie popisał, ale stracić tyle goli z murarzami to XD

0

@takisobiektos Ale kocur :D

2

@partymaker Jak tu nie być podejrzliwym i nieufnym wobec tej niekompetentnej bandy...
Przecież takie babole walili, że w sekundę przed telewizorem lepiej można ocenić sytuację :D

2

@blakkudium Najlepiej byłoby ich pyknąć w najmocniejszym składzie, ale tak też będę usatysfakcjonowany :)

1

@CLS63AMG Też mi się marzy już od pierwszego sezonu w City.

0

@CLS63AMG 10% szans jest. Jeśli Robert odejdzie, zwolni się gigantyczna pensja, powrót na Camp Nou, oraz sam zawodnik wyraziłby chęć transferu to wszystko możliwe.

0

@Fantastyczny Chłopiec No wiesz, jakby nie było mamy jakiś ułamek % na wygranie dużego turnieju :D

3

@insp1re W jednym sezonie się nie udało Inieście tego osiągnąć. LM wygrał w sezonie 2008/09, w sezonie 09/10 po którym był Mundial w RPA, doszliśmy do półfinału.

5

@Eklerek Ciekawy widok, serio rzadko widać takie powroty.

0

@Matheu12 Jeśli studia to tylko jakieś top kierunki na najlepszych uczelniach, a nie jakaś administracja czy inne zarządzanie, dlatego większość żałuję.

0

@Nightraider Ja nie czułem żadnej traumy, raczej wkurzenie i wielką chęć odwrócenia negatywnej passy, co udało się zrobić. VeB!

0

@626 Hahaha też to pomyślałem.

0

Fajnie, szybko i na temat sprawdzone. Linia przedstawiona kibicom...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?