0

@malypuzon Wygramy ten mecz.

8

@FcPortoFan1999 Ach, Levante i wynik 5:4...

0

W końcu mecz o normalniej porze.

0

@kulek22 Ale niespodzianka, nie wiedziałem :D

1

Czyli Barca jedyną niepokonaną drużyna w LaLiga. Veb!
Jutro wyskakujemy na szczyt tabeli i już go nie oddajemy do końca sezonu.

10

@sebkoz6 U nas to byłby najlepszy kocur.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Ale to jest ikona, Nadal w tych spodenkach 3/4.
A odnośnie ogrania dopingowicza to nic wielkiego, Rafa dostał od wszechświata najbardziej jakościowy doping z możliwych, czyli największy talent do grania na tej nawierzchni.

2

No nie wierzę...
Myślałem, że jakaś mięśniówka, czy dyskomfort, a tutaj kontuzja która wielokrotnie uniemożliwiała powrót do szczytowej formy.

0

@ali3gator Czyli twoim zdaniem to głupie?

0

@ali3gator A o co chodzi?

6

Hahahahaha
No śmiechłem!

Takie coś pokazuję absurd jeden z wielu tego plebiscytu.

0

@kubix05 Człowiek się pokusił na Werder 19:1 :D

1

@Andi18 A tym bardziej, że lato w tym roku nie rozpieściło :D
Też nie lubię jesieni, zimę lubię, ale taką prawdziwą, gdy leży śnieg, temperatury -10 i niebieskie niebo.

0

@JanuszKorwinMikke Był przeciętny pod koniec przygody z Barcą i najlepiej pokazały to mecze w Europie w których nie dojeżdżał.

4

@spiderman1899 To nie wina kobiet, że wykorzystują totalny minimalizm do osiągania celów, raczej wina skretyniałych idiotów spermiarzy z niskim poczuciem wartości, którzy dla najgorszej wywłoki potrafią wypruć sobię żyły.

0

@Bilon87 Oj to byłoby coś pięknego poza skalą :D

1

Oby w meczu z p$g Wojtula zagrał na 110% swoich możliwość, te ostatnie partidazo w karierze :D
A roboty może mieć co nie miara przy naszej wysoko ustawionej obronie i ich potencjale w ofensywie. VeB!
Lecimy z zabojadami.

4

@Kozinho. Dawno nie widziałem drużyny broniącej na takiej intensywności przez praktycznie cały mecz i to bez hamstwa.
Świetną robotę przy golu na 2:1 zrobił Robert, ale to nie podcięło skrzydeł Oviedo i trzymali koncentrację na wysokim poziomie.

3

@macio_944 Ludzie mają mega talenty.

0

@Chudini123 Tak, na pewno, już końcówka w Europie to był trochę piach, a teraz to może w Ekstraklasie by pokopał.

0

@slayer W prime najlepszy, później strasznie irytujący.

2

@norbi77 Kabaret La bamby trwa w najlepsze. Zamiast oglądać mecz to niektórzy rzygają co minutę komentarzem.

0

@FioletoweOczy Obronimy mistrza. Jak narazie real wygląda dobrze bo oni praktycznie nie mieli przerwy, mega intensywne lato, kiedy my wejdziemy na obroty to oni będą oddychać rękawami. Ten mecz także wygramy. VeB!

0

@FCB_dimiC XD haha

1

@BarcaKings965212 Gramy dobrze, brakuję skuteczności.

2

@bart_azz To prawda. Na szczęście jutro mam wolne i się wyśpię, co ostatnimi czasy było utrudnione właśnie przez te mecze o takiej porze :D

0

@FCBparasiempre Dlatego wypowiedziałem się w czasie teraźniejszym. Bican zyskał sławę nie tak dawno temu w kontekście rekordów strzeleckich Leo Messiego, kiedy to Argentyńczyk zbliżał się do jego rekordu(chyba chodziło o bramki ligowe)
Każdy ma świecie o nim usłyszał i stał się legendą.

2

@FCBparasiempre Bican to przecież bardzo popularna ikona tego sportu.
Ja nie słyszałem o Fernando Peyroteo.

0

@Cyzix Czyli zdania jak zwykle podzielone, kolega twierdzi, że skoro są opóźnienia to będzie bubel, a Ty twierdzisz, że skoro są to znaczy, że będzie solidnie i podzielam twoje zadanie w tym temacie. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?