0

@4drian0 Mówisz tak dlatego, że robi to chińska firma?

0

@Rastafarnianin Coś Ty, tam w domu każdy ma aparaturę do pędzenia bimbru :D

1

@4drian0 Podpinam się pod pytanie :D
Oba kluby nie szczędzą sobię uszczypliwości przy każdej okazji, kibicie wiecznie się żrą, ale nazwałbym to konieczną, trudną miłością raczej :)
Wielka rywalizacja, chyba największa w historii wszystkich sportów, a w parze z tym wielkie emocje, inaczej być nie może i Barca z realem doskonale wiedzą o tym, że są poniekąd jak jeden organizm, jakkolwiek to brzmi.

1

@Smrodek Dzięki, a więc Cris dobiję bo ma obsesję na tym punkcie, a Messi bez szans na 1000.

1

@Lionel_Messi10 A Cris ile ma bramek?

0

@mekston Życzę mu wygrania tego kuponu, ale tylko pod warunkiem, że Atleti strzeli w ogólnym rozrachunku jednego gola więcej :D

0

@AmigoBlancos Jasne :D

1

@Gary Przypomniałeś mi film Upadek :)
Tak, zdecydowanie, też czasem mnie nachodzi haha
System wyzysku i absurdu, inaczej się nie da, niż od czasu do czasu ponieść się wodzy fantazji.

9

@AmigoBlancos To już przegrałeś, bo mapet w derbach 2 nie huknie :p

0

@Azi Jeszcze kilka lat i rusia będzie stała jedynie dziewczynami z seks kamerek i starcami z Syberii, jeśli w dalszym ciągu będą robić wszystko pod dyktando tych psychopatów z Moskwy.

0

@gumaz Nie no Liam to przeciętny jednowymiarowy aktor jednej miny, ale rozumiem, że można go lubić, ja tak mam ze Stallone.

1

@Danny Gaucho Obama to nie murzyn a reptilianin.

0

@bartekvisca Są tacy co piją 70 .

0

@Rewolucja123 Gamrot jak na UFC jest przeciętny i Oliveira w kryzysie go łatwo zrobi.

0

@Encore Drybling to akurat ma słaby, no chyba, że nazywamy tak wypuszczenie piłki i branie na biegi.

0

@Eto'o9 R10 Zjawa to gniot :D
To, że Tobię się nie podoba, nie znaczy, iż tak jest ;)

0

@gumaz Nie powiedziałbym, że aż taka szansa. Oliveira przegrał 3 z ostatnich 5 walk, nie jest już takim gorącym nazwiskiem, a Gamer potrzebowałby mocnej serii zwycięstw, aby marzyć jeszcze o walce o pas.

1

@LOPEZ16 Barca obroni mistrzostwo. real po KMŚ jest jeszcze rozpędzony, ale po nowym roku zaczną seryjnie się potykać.

0

@chrissssty69 Xavi, Wirtz, ale to są mega wyjątki i oni nie mieli nawrotu po swojej długiej przerwie.

0

W takim razie pozostaję nadzieja, że się wyleczy i będzie w przyszłości dobrym zmiennikiem. Jeśli wróci i jeszcze kiedyś będzie grał w pierwszej 11 to będzie cud, ale cuda się zdarzają :)
VeB!

1

@Stinger_ No tak, sarkastycznie w 100% napisałem w kontekście takiego zrządzenia losu hahaha

0

@Culer9002 No, a tak co niektórzy wytykali Barcy decyzję o ściągnięciu Dembele zamiast Mbappe :D

0

@Andi18 To prawda, fascynujące zjawisko o którym można myśleć godzinami i wyobrażać sobię różne dziwne paradoksy z nim związane.

1

@Andi18 Aczkolwiek spece od fizyki kwantowej zapewne się mylą i za 20 lat przytocza obecny punkt widzenia jako błąd poznawczy, podobnie jak dzisiaj traktuję się teorię względności :D
Tak mnie naszło na la bambe jeszcze przed snem hahaha

1

@Andi18 A proszę bardzo :D

0

@clyde Chyba też w tym momencie zacząłem lać ciepłym moczem na ten cringeowy show.

0

Ale sraczka o te miejsca, skoro nawet zwycięzca potrafi być niesprawiedliwe wybrany to co za różnica czy 5 czy 11.

1

@Andi18 Że czas leci to jest czysta iluzja naszej percepcji, ponieważ postrzegamy go liniowo, a tak naprawdę żyjemy w wiecznym teraz, gdzie przeszłość, przyszłość i teraźniejszość są w jednym punkcie.

0

@Konradowskyy Nie ma szans. Wygra bombele.

0

@Filipem Jeśli zagra tam słabo to niekoniecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?