LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Mówisz tak dlatego, że robi to chińska firma?
0
@Rastafarnianin Coś Ty, tam w domu każdy ma aparaturę do pędzenia bimbru :D
1
@4drian0 Podpinam się pod pytanie :D
Oba kluby nie szczędzą sobię uszczypliwości przy każdej okazji, kibicie wiecznie się żrą, ale nazwałbym to konieczną, trudną miłością raczej :)
Wielka rywalizacja, chyba największa w historii wszystkich sportów, a w parze z tym wielkie emocje, inaczej być nie może i Barca z realem doskonale wiedzą o tym, że są poniekąd jak jeden organizm, jakkolwiek to brzmi.
1
@Smrodek Dzięki, a więc Cris dobiję bo ma obsesję na tym punkcie, a Messi bez szans na 1000.
1
@Lionel_Messi10 A Cris ile ma bramek?
0
@mekston Życzę mu wygrania tego kuponu, ale tylko pod warunkiem, że Atleti strzeli w ogólnym rozrachunku jednego gola więcej :D
0
@AmigoBlancos Jasne :D
1
@Gary Przypomniałeś mi film Upadek :)
Tak, zdecydowanie, też czasem mnie nachodzi haha
System wyzysku i absurdu, inaczej się nie da, niż od czasu do czasu ponieść się wodzy fantazji.
9
@AmigoBlancos To już przegrałeś, bo mapet w derbach 2 nie huknie :p
0
@Azi Jeszcze kilka lat i rusia będzie stała jedynie dziewczynami z seks kamerek i starcami z Syberii, jeśli w dalszym ciągu będą robić wszystko pod dyktando tych psychopatów z Moskwy.
0
@gumaz Nie no Liam to przeciętny jednowymiarowy aktor jednej miny, ale rozumiem, że można go lubić, ja tak mam ze Stallone.
1
@Danny Gaucho Obama to nie murzyn a reptilianin.
0
@bartekvisca Są tacy co piją 70 .
0
@Rewolucja123 Gamrot jak na UFC jest przeciętny i Oliveira w kryzysie go łatwo zrobi.
0
@Encore Drybling to akurat ma słaby, no chyba, że nazywamy tak wypuszczenie piłki i branie na biegi.
0
@Eto'o9 R10 Zjawa to gniot :D
To, że Tobię się nie podoba, nie znaczy, iż tak jest ;)
0
@gumaz Nie powiedziałbym, że aż taka szansa. Oliveira przegrał 3 z ostatnich 5 walk, nie jest już takim gorącym nazwiskiem, a Gamer potrzebowałby mocnej serii zwycięstw, aby marzyć jeszcze o walce o pas.
1
@LOPEZ16 Barca obroni mistrzostwo. real po KMŚ jest jeszcze rozpędzony, ale po nowym roku zaczną seryjnie się potykać.
0
@chrissssty69 Xavi, Wirtz, ale to są mega wyjątki i oni nie mieli nawrotu po swojej długiej przerwie.
0
W takim razie pozostaję nadzieja, że się wyleczy i będzie w przyszłości dobrym zmiennikiem. Jeśli wróci i jeszcze kiedyś będzie grał w pierwszej 11 to będzie cud, ale cuda się zdarzają :)
VeB!
1
@Stinger_ No tak, sarkastycznie w 100% napisałem w kontekście takiego zrządzenia losu hahaha
0
@Culer9002 No, a tak co niektórzy wytykali Barcy decyzję o ściągnięciu Dembele zamiast Mbappe :D
0
@Andi18 To prawda, fascynujące zjawisko o którym można myśleć godzinami i wyobrażać sobię różne dziwne paradoksy z nim związane.
1
@Andi18 Aczkolwiek spece od fizyki kwantowej zapewne się mylą i za 20 lat przytocza obecny punkt widzenia jako błąd poznawczy, podobnie jak dzisiaj traktuję się teorię względności :D
Tak mnie naszło na la bambe jeszcze przed snem hahaha
1
@Andi18 A proszę bardzo :D
0
@clyde Chyba też w tym momencie zacząłem lać ciepłym moczem na ten cringeowy show.
0
Ale sraczka o te miejsca, skoro nawet zwycięzca potrafi być niesprawiedliwe wybrany to co za różnica czy 5 czy 11.
1
@Andi18 Że czas leci to jest czysta iluzja naszej percepcji, ponieważ postrzegamy go liniowo, a tak naprawdę żyjemy w wiecznym teraz, gdzie przeszłość, przyszłość i teraźniejszość są w jednym punkcie.
0
@Konradowskyy Nie ma szans. Wygra bombele.
0
@Filipem Jeśli zagra tam słabo to niekoniecznie.