LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Co tak łagodnie. Takich to bym traktował ucinaniem łapy, a jak się nie nauczy to wtedy wiadomo.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie rozumiem fenomenu tego serialu.
0
@Ojciec5tkidzieci Wielkim nie, ale fanem już tak.
1
@tomek8756 W tym sezonie taki będzie w maju.
4
@esem91 Z jednej strony tak, ale z drugiej to obrona była taka sama, jak ser szwajcarski, tylko zawsze z przodu wpadało więcej.
2
@Frimpong Szkoda, że gola tak nie strzelił :D
0
@Derean Jak nie wiadomo o co chodzi...
Tego typu transfery to pewnie jakieś machlojki finansowe i kasa do kieszeni, tak samo jak z Roque, Douglas i kilku innych.
1
@RoberDzik Flick ma fetysz na tego konia trojańskiego, innego wytłumaczenia nie widać. Typ mową ciała daję do zrozumienia, że jest boiskowym przygłupem, ale dobra to może mylić i każdy zasługuje szansę, pozory mylą...
Niestety, nie w jego przypadku, poczynania boiskowe w większości szans które dostaję, pokazują to wyraźnie. 2 LM zawalone i to już powinno wystarczyć, czekamy na 3.
1
@Kibol_83 I pewnie ma 3 razy mniej minut.
0
@Derean Bardzo fajnie dynamicznie i motorycznie dziś.
1
@norbi77 To prawda, właśnie podczas meczu na powtórkach mnie to mega zdziwiło, z czego on zaciesza :D
0
@Pedri16Future De Jong to już powinien dawno stąd odejść, przeciętniak z płacząca wieczną minką.
0
@Ptasior Hahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahhahahahhahahahahahhahahahhahahahah!!!!!!
FRENKIE by wszędzie grał :D
1
@Filipem Ja myślę, że i tak powalczymy o wszystko w tym sezonie, na wiosnę będziemy w szczycie formy, a takie mecze jak dzisiaj, no trudno taki sport ;D
2
Araujo to placek, wiadomo to już od dawna, tylko czekać, aż zawali play offy LM...
0
@AduŚ07 Coooo?!
Za to poleciała bezpośrednia, czy druga żółta?
Nawet żółta to skandal!
1
Synchroniczność wszechświata przemówiła do mnie w postaci godziny 11:11.
1
@Culer9002 Ładni smutni ludzie jak to śpiewa pewien raper. Wrzucić takiego na tydzień do kostki brukowej, niech zobaczy i doświadczy swojego uprzywilejowania to przestanie być taki nieszczęśliwy.
1
Ale słabiutko dziś Villareal.
1
@kubix05 Jest sentyment.
3
Aktualnie można powiedzieć, że jesteśmy top2 na świecie, a niebawem będziemy lepsi od petrodolarów, jesteśmy Barcą i znowu wbijamy na sam szczyt. VeB!
1
@mr Barca Mi się wydaję, że wezmą to.
0
@michaleu No dzisiaj remisik by siadł.
1
@FcPortoFan1999 Jest w gazie skubany, ma wielką szansę na jeden z trudniejszych rekordów :D
1
@tbas To jest święta prawda, ale bardzo ciężko jest tak żyć, nie dlatego, że nie chcemy, ale dlatego, że jesteśmy programowani od urodzenia i potrzeba po prostu mega inteligencji oraz daru oświecenia, aby to zrozumieć i żyć właśnie dla takich wartości.
0
Jak narazie to Kane leci po rekord Lewusa, ciekawe ile ustrzeli.
3
@partymaker Kolejny nie do wyjęcia.
0
@TR3YWAY Dobra :D
Wziąłem dosłownie to ,,gruby melanż,,
2
@MesQueUnClub_87 Z ubitego piachu to i tak luksus, u nas na osiedlu było takie czarne jak węgiel i pełno jakiś skał wyglądających niczym meteoryty :D
0
@Foton Patola. Odkąd przestałem bawić się z używkami to zacząłem dostrzegać normalizację owego zjawiska i mam nadzieję, że kiedyś ludzie zrezygnują z tego badziewia, Wszystko co najlepsze organizm wytwarza sam.