LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prestigiacomo Jak Ty nawet nie wiesz gdzie gramy :p
Lejemy ich i przedłużamy passę zwycięstw.
0
@lucca87 Tylko, że Olmo już lepszy nie będzie, a Fermin cały czas się rozwija.
0
@RozowaPantera Może zacznie naciskać to wtedy jest opcja.
3
@Ryse real-Barca 1-6
2
@RanDiFCB Może w tym roku będzie na odwrót, na jesień grają dobrze, a na wiosnę się wypalą :)
0
Spodziewałem się wygranej Arsenalu w wymiarze 2:1, ale 4:0 :)
0
@Szmulek Zaczyna chłopak przyNeymarzać, wielkie ego
5
Co to za promadrycki komentator hahahaha
3
@blakkudium Ale paskudna haha
4
Jutro starcie dwóch największych przegranych w historii LM, dwa wielkie kluby Arsenal-Atletico.
Aż ciężko uwierzyć, że te kluby razem nawet jednego tytułu przez całą historię nie zdobyły.
1
@vangoor Araujoooooo kasuję akcję rywali, a nieeeee, jednak nieeeee...
0
@PatrykBarca Odruch na tym poziomie=brak inteligencji.
5
@misterio Wierzchołek tej strzałki to jakieś 10 000 000 000 000 km :p
0
Ale to trzeba mieć IQ ziemniaka, żeby robić takie faule jak wczoraj Nyom. Drużyna ma szansę na dobry wynik, a ten minutę po wejściu robi jakąś dziwną akcje w bezpiecznej strefie, taki Araujoski Vibe.
0
@bartekvisca Oni też pod formą, ale mimo wszystko wydaję mi się, że klasyk będzie kozacki.
1
No i super :D
Hehehe
0
@July_6_BcN Największy syf to reklamy alkoholu.
0
Spokojnie. Rok temu graliśmy jeszcze gorzej.
1
@fcbarcafan19 Coś wspaniałego.
1
@Baratheon Legendą można się stać nie tylko poprzez długi staż kolego. Lewy w krótkim czasie wszedł do top10 najlepszych strzelców w historii tak wielkiego klubu, a co najważniejsze, przyłożył się w wielkim stopniu do ważnych pucharów, a więc spokojnie można go nazywać legendą Barcy, a z czasem pewnie jeszcze bardziej tak to będzie postrzegane.
0
@Luciano99 Ja bym sprzedał bez sentymentów.
0
@Luciano99 Masz rację. Sprzedałbym Lamine za 300 baniek, on nie osiągnie maksimum swojego potencjału, baa myślę, że on nie utrzyma obecnej formy przez najbliższe kilka lat. W takim grajdole to jest po prostu mission impossible. Jeśli za 10 lat on będzie na topie to znaczy, że jest nie tylko fenomenem sportowym, ale i psychologicznym.
1
@Pin0chet Człowiek jest skonstruowany na 150 lat, szkopuł w tym, że sobię szkodzi. 30 latek to jak niemowlak w kontekście tego co powinien człek spędzić w tej formie istnienia. Stosujesz jakieś używki?
Ja mam 34 lata i czuję się na 10, wręcz perfekcyjne samopoczucie psychofizyczne, a głównym tego powodem jest odstawienie kilka lat temu świństw typu alkohol.
1
@Pin0chet 2 godziny snu na całym etapie życia to za mało. Nieważne czy masz 1 rok, 10 lat, 30 czy 100.
2
@Czyhrynski Fajnie jakby do Milanu poszedł i jeszcze dołożył Serie A.
0
@Popitek12 Ja np. Na siłce najlepiej czuję się w starych zajazdach. Kupiłem sobię cały outfit, buty, koszulki, spodenki, spodnie...
A zazwyczaj i tak biorę jakieś zwykłe stare ciuszki :D
0
@Stinger_ To prawda i nawet w psychologii istnieje nazewnictwo owego zjawiska a mianowicie toksyczna pozytywność.
3
@Stinger_ Myślisz, że osoby które mają problem wiecznie do innych i są wiecznie niezadowolone by przyjechały ;)
Taki zjazd z automatu przyciągnąłby osoby pozytywnie nastawione z dobrymi intencjami.
2
@fart Taka ciekawostka z tych oczywistych. Tak jak człowiek, pies, niedźwiedź :p
2
@gumaz Tak, stolica byłaby najlepszym rozwiązaniem :D
Mimo tego, że mam 500 km.