0

@prestigiacomo Jak Ty nawet nie wiesz gdzie gramy :p
Lejemy ich i przedłużamy passę zwycięstw.

0

@lucca87 Tylko, że Olmo już lepszy nie będzie, a Fermin cały czas się rozwija.

0

@RozowaPantera Może zacznie naciskać to wtedy jest opcja.

3

@Ryse real-Barca 1-6

2

@RanDiFCB Może w tym roku będzie na odwrót, na jesień grają dobrze, a na wiosnę się wypalą :)

0

Spodziewałem się wygranej Arsenalu w wymiarze 2:1, ale 4:0 :)

0

@Szmulek Zaczyna chłopak przyNeymarzać, wielkie ego

5

Co to za promadrycki komentator hahahaha

3

@blakkudium Ale paskudna haha

4

Jutro starcie dwóch największych przegranych w historii LM, dwa wielkie kluby Arsenal-Atletico.
Aż ciężko uwierzyć, że te kluby razem nawet jednego tytułu przez całą historię nie zdobyły.

1

@vangoor Araujoooooo kasuję akcję rywali, a nieeeee, jednak nieeeee...

0

@PatrykBarca Odruch na tym poziomie=brak inteligencji.

5

@misterio Wierzchołek tej strzałki to jakieś 10 000 000 000 000 km :p

0

Ale to trzeba mieć IQ ziemniaka, żeby robić takie faule jak wczoraj Nyom. Drużyna ma szansę na dobry wynik, a ten minutę po wejściu robi jakąś dziwną akcje w bezpiecznej strefie, taki Araujoski Vibe.

0

@bartekvisca Oni też pod formą, ale mimo wszystko wydaję mi się, że klasyk będzie kozacki.

1

No i super :D
Hehehe

0

@July_6_BcN Największy syf to reklamy alkoholu.

0

Spokojnie. Rok temu graliśmy jeszcze gorzej.

1

@fcbarcafan19 Coś wspaniałego.

1

@Baratheon Legendą można się stać nie tylko poprzez długi staż kolego. Lewy w krótkim czasie wszedł do top10 najlepszych strzelców w historii tak wielkiego klubu, a co najważniejsze, przyłożył się w wielkim stopniu do ważnych pucharów, a więc spokojnie można go nazywać legendą Barcy, a z czasem pewnie jeszcze bardziej tak to będzie postrzegane.

0

@Luciano99 Ja bym sprzedał bez sentymentów.

0

@Luciano99 Masz rację. Sprzedałbym Lamine za 300 baniek, on nie osiągnie maksimum swojego potencjału, baa myślę, że on nie utrzyma obecnej formy przez najbliższe kilka lat. W takim grajdole to jest po prostu mission impossible. Jeśli za 10 lat on będzie na topie to znaczy, że jest nie tylko fenomenem sportowym, ale i psychologicznym.

1

@Pin0chet Człowiek jest skonstruowany na 150 lat, szkopuł w tym, że sobię szkodzi. 30 latek to jak niemowlak w kontekście tego co powinien człek spędzić w tej formie istnienia. Stosujesz jakieś używki?
Ja mam 34 lata i czuję się na 10, wręcz perfekcyjne samopoczucie psychofizyczne, a głównym tego powodem jest odstawienie kilka lat temu świństw typu alkohol.

1

@Pin0chet 2 godziny snu na całym etapie życia to za mało. Nieważne czy masz 1 rok, 10 lat, 30 czy 100.

2

@Czyhrynski Fajnie jakby do Milanu poszedł i jeszcze dołożył Serie A.

0

@Popitek12 Ja np. Na siłce najlepiej czuję się w starych zajazdach. Kupiłem sobię cały outfit, buty, koszulki, spodenki, spodnie...
A zazwyczaj i tak biorę jakieś zwykłe stare ciuszki :D

0

@Stinger_ To prawda i nawet w psychologii istnieje nazewnictwo owego zjawiska a mianowicie toksyczna pozytywność.

3

@Stinger_ Myślisz, że osoby które mają problem wiecznie do innych i są wiecznie niezadowolone by przyjechały ;)
Taki zjazd z automatu przyciągnąłby osoby pozytywnie nastawione z dobrymi intencjami.

2

@fart Taka ciekawostka z tych oczywistych. Tak jak człowiek, pies, niedźwiedź :p

2

@gumaz Tak, stolica byłaby najlepszym rozwiązaniem :D
Mimo tego, że mam 500 km.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?