7

@Laminedependencia Bardzo fajnie. To drugie zdjęcie ma Vibe lat 90-tych.

0

@vangoor Poprzedni sezon pokazał, że jest warty nawet 30.

0

@Kazragore No widzisz, Ty to interpretujesz jako komunikacja, czy raczej jej próby, a być może oni robią to dla hecy, wykazując się wielkim poczuciem humoru :D

0

@Lisek Jednak trzeba spojrzeć kluczowy aspekt, czyli statystyki, tam Lewy zjada Urugwajczyka.

0

@FcPortoFan1999 No kluby odpoczną, szkoda tylko, że piłkarze muszą grać :P

1

Powiem szczerze, że Lewus mi zaimponował konkretnie tym hattrickiem.
Czy można go już nazywać najlepszym w historii lisem pola karnego, moim zdaniem tak.
Oczywiście taki Ronaldo Fenomeno patrząc na całokształt jest lepszy, natomiast w strefie typowej dla 9 nikogo lepszego świat nie widział.

0

@tbas Fajnie fajnie.

0

@Kazragore Może oni po prostu cały czas tutaj są.

0

@DragonxNF Urban shop, jakoś tak.

0

@juarez Na pewno zrobię rozeznanie :)

0

@Kazragore Hahahaha
Noo, widziałem kiedyś dokument o tym :D
Z lotu ptaka te jego kręgi komicznie wyglądały.

0

@Kazragore Właśnie leci odcinek o kręgach w zbożu. Jak dla mnie to mega ciekawe :D

0

Lubicie oglądać starożytnych kosmitów?

0

@adukla Powtarzam to i będę powtarzać. Sprzedać, on tutaj nie pasuję z tą wiecznie płaczliwą minką, no i jakby nie było to on jest jednym z ostatnich z genem przegrywu. Zbyt mocno kojarzony z mega blamażami i nie sadzę, że tą łatkę da radę będąc tutaj zerwać.

1

@Katalończyk 99 Ty tak serio z tą dopaminą?
Dla zwykłego szaraka może i tak, taki Messi żyje w innym świecie.

0

@Laminedependencia W jakim top 10?
Już dawno tam jest. Coś pokićkałem :D
Gdzieś dzisiaj widziałem, że brakuję mu niewiele do top5, chyba 22 gole i tak jakoś uznałem, że w związku z tym jest już w top10.

1

@July_6_BcN Wolnych mężczyzn nie brakuję, po prostu jest deficyt tych wartościowych, tak samo jak i kobiet.

0

@David_Martin Hahaha
Wiesz, że jedna ta najbardziej wyrywna właśnie taka była :D

1

Gdy byłem w Barcelonie to późno w nocy chodziłem pod Camp Nou i mniej więcej w tym miejscu gdzie jest to ostatnie zdjęcie Leo, 3 prostytutki mnie zachęcały na skorzystanie z usług, były tylko one i ani jednej żywej duszy więcej, bardzo mnie to zdziwiło, gdyż była sobota i myślałem, że tamte rejony tętnią życiem :)

0

@clyde De Jong to taki flop że szok, ani jednego partidazo przez te wszystkie lata.

1

@Kismeth Ale lecisz :)
Ten hamulcowy to najlepszy i najbardziej utytułowany rozgrywający w historii. Wystarczy spojrzeć na jego gablotę, w wygraniu każdego z najważniejszych pucharów był kluczowy.
Messi z Xavim 4 LM, Messi bez Xaviego 0 LM :p

0

@_catalan Wzruszające.

4

@Kismeth Nie no, trochę Cię poniosło.
Z tego co napisałeś to Messi gdyby chciał to w wieku 45 lat byłby lepszy w pomocy niż najlepszy Xavi. Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować, nie byłby.
Myślę, że Messi nawet w swoim prime grając tylko w pomocy nie byłby lepszy od Xaviego w szczycie formy, najważniejszym aspektem są tam stalowe płuca i kontrola rytmu gry przez cały mecz, z Leo w środku można mieć spektakularne momenty, ale i katastrofalne fragmenty z wielkimi dziurami w polu.

19

Messi się zaczyna rozkręcać, MŚ na horyzoncie i pewnie to daję mu kopa na ten ostatni wielki taniec :D

0

@mekston Tak. Skillowo z Messim nigdy, z Ronaldo w sumie też, bo to co on wyprawiał w ManU to była joga bonito.

1

@Filipem Dlatego trzeba zmienić schematy myślowe i przestać brać pod uwagę tradycyjne przemieszczanie w przestrzeni, ale to już zagwostka dla fizyków kwantowych.

4

@fart Żaden paradoks, po prostu odległości są tak wielkie, a nasza technologia wciąż bardzo prymitywna, żeby cokolwiek zobaczyć dokładnie z odległości lat świetlnych, lub komunikować się z innym życiem
To tak jakbyś był na orbicie i zastanawiał się dlaczego nie widzisz ludzi za pomocą własnych oczu :)

1

@Encore Jeszcze tylko utrzyma poziom przez 10 kolejnych lat i będzie można z Cristiano i Messim postawić w jednym szeregu.

2

@Popitek12 Od zera yhy
Tam też zawsze byli świetni zawodnicy i mocna Liga.

0

@TR3YWAY Widzę panowie w temacie hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?