0

@MYTO Jak najbardziej :D

0

Ale by się teraz masaż relaksacyjny przydał, taki 2 h.

3

@July_6_BcN Lubię to słowo z ust kobiety, a mianowicie ,,przerżnie,,

2

@Encore A co ma zrobić. Wybiera mniejsze zło.

0

To, że Flick jest jednowymiarowy to wiadomo, ale może także uda mu się ewoluować, nauczyć czegoś nowego i zaszczepi to w Barcy. VeB!
Lecimy po wszystko.

1

@Bolton Tutaj raczej chodzi o to, czy Messiemu się chcę. Przecież na MŚ 2022 wyglądał jak nastolatek.
Kwestia zmotywowania zawodnika, który jest syty jak nikt inny.
Jedynie chyba czysta zabawa :D

1

@Bolton Już końcówka w Barcy pokazała, że nawet taki kozak jak Messi musi zapieprzać na dużej intensywności przez cały mecz, inaczej cała układanka się sypie, zresztą w psg było to samo.

5

@1LY0 Biały jak najbardziej na plus, ale nie w połączeniu z ciemnym(czarnym)
Z drzewem wyglądała świetnie.

1

@Sinirsey Gwałt bez mydła.

0

@JordiAlbion Ogarnij sobię Brave.

3

Szansa na 250 k ciągle jest :D
W drugiej trzymajcie kciuki za PSV.

0

Szansę na 250 k coraz większe.

6

Ładnie kursuje wpadł 4.10 za remis Napoli.
Jeszcze 10 zdarzeń i mam 250 k

0

To jest dzisiejsza promocja. Kurs ponad 2 na real.

0

@Filipem A co ma tutaj szacunek do tego jak funkcjonuję sport. Szacunek to pojęcie względne, dla jednego trzymanie za zasługi, dla drugiego trzymanie poziomu sportowego i nie popadanie w przeciętność :)

0

@Filipem Jak zacznie się kopać po czole to zmienisz zdanie :p

0

@Starrk Może po prostu chcę zdjąć z siebię presję przed prawdopodobnie ostatnimi MŚ. Moim zdaniem gdyby wygrał to byłoby to coś wielkiego i kolejne dekady burzliwej dyskusji Messi vs Cristiano :D

3

@PatrychoO Jak będzie trzeba to ten Ferran da nam LM, a w bramce Szczęsny wyciągnie co trzeba.

1

@bezalkoholowy Totki nie wejdą :p

16

@Deviler Głos rozsądku.
real Anczelota, pomijając już te wały i spalone wyciągane z kapelusza na zawołanie w play offach to też na jesień zazwyczaj piach totalny, a na wiosnę dużo lepiej im szło. W tym sezonie robimy taki myk i zgarniamy LM.

4

@mvnBasten Bez przesady. W roku 2009 to panowie szli łeb w łeb skillowo i pod względem gabloty. Później Cris jakby zatracił świetny drybling i stał się zwykłym dobijaczem.

6

Pierwszy miliarder?
Przecież Jordan już z 20 lat temu nim został :)

0

Uwielbiam oglądać piłkę nożną i grać także, ale często nachodzi mnie poczucie absurdu odnośnie niebotycznego poziomu uprzywilejowania gości kopiących gumowy balon, w świecie zmagającym się z milionem wielkich problemów do rozwiązania, gdzie nierzadko wielkie umysłu zmagają się z nędzą, a tu banda wymoczków zgarnia górę zasobów za ww. czynność.
Wiem wiem, prawo rynku, popyt podaż bla bla bla, głupie to w ciul hahaha

4

@lysy1015 A tym bardziej, że akurat tam mamy nominalnego zmiennika.

0

@gohan77 Zazwyczaj przy takich okazjach właśnie tak się dzieję, że bramkarz gra przeciwko nam partidazo :D

0

@Arden No crackiem to nie będzie, ale w jakimś średniaku Crisu na bank mu załatwi występy.

0

@fotohobby Jak to mówią, istnieją różne punkty widzenia tych samych kwestii, niekoniecznie któraś musi być błędna :)

0

@fotohobby Wtedy na bank zdały by sobię sprawę, że trzeba wziąć się za siebię, więc to byłoby dobre.
Tak samo jak nie powinno być w tv reklam alkoholu, które są wyzwalaczami dla alkoholika i działają jako usprawiedliwienie, poprzez pokazywanie tego jako normalność kulturowo społeczną.

1

@tomek8756 Wiem, ale chcę zobaczyć co sądzi o tamtej akcji :)

0

@Messibestplayerintheworld A mimo to i tak niedosyt, jeśli chodzi o puchary, szczególnie LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?