1



Sama prawda. Oczywiście trzeba to brać metaforycznie i intuicyjnie, po prostu czuć, że taka jest rzeczywistość.

0

@Kgorecki2500 Bardzo miło wspominam.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Można. Rok temu p$g grało jeszcze większą kupę, a później każdy widział.

0

@arasz1819 Stworzył świetnie grająca drużynę, wyciągnął ich z przeciętności, to samo zrobił z Borussia.

2

@PatrykBarca Wychodzi na to, że skorzystał jeszcze na pracy Niemca i włożył coś do gabloty.

0

@Kalipso Wczoraj ktoś wrzucał filmik jak bawi się w modela i spsikują go jakąś bitą śmietaną, czy czymś tak wyglądającym, to chyba powód.
Woli się bawić w jakieś przebieranki niż skupić się tylko na piłce.

0

@Pawwwweeeell :D
Ojj, 60 baniek to byłoby w kategoriach cudu, nawet od zapchanego kasą Unitek.

0

@Fog_W_1899 W pomocy wystarczy to co mamy, chłopaki cały czas się rozwijają, ale co z tego jak w obronie koń trojański.
Pozbyć się Araujo, De Jonga i można budować, bo ww. Dwójka to zgniły fundament klubu.

0

@Fetta Coo?
Jedyne słuszne wyjście z tym sabotażystą to sprzedać, oddać za darmo, lub nawet dopłacić.

0

Weźcie tego człowieka z Barcy.

1

@Stinger_ To prawda, on dalej skacze :D
Ma szansę jeszcze dorzucić wiele cennych trofeów i wspiąć się do top3.

1

Lewy w gazie także wygramy. VeB!

0

@Czyhrynski Wszechświat już 13.7 mld lat, a dopiero co się to nasze uniwersum zaczęło :D

0

@Stinger_ Genialny wynik, ale i tak myśląc o najlepszych w historii, takie top 5, nie ma tam miejsca dla Austriaka.

0

@Terroriser Życie gumy jest niezdrowe?

1

@Faro A jaka to sytuacja?
Pewnie jak zwykle pismaki większość z kapelusza wyczarowali.
Jak narazie to są przed nami w tabeli LaLiga i LM, aczkolwiek jestem pewny, że nasza firma będzie rosnąć i znowu wygramy ligę, natomiast w LM to loteria.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kanver_ Alvarez pasuję o niebo bardziej, Barca potrzebuję napastnika z świetną techniką i zmysłem do kombinacyjnej gry. Nie mówię, że Norweg by się nie sprawdził, po prostu Argentyńczyk jest stworzony pod nasz styl.

1

@kanver_ Nie pasuję :D
To kto tutaj pasuję, tylko nie mów, że Haaland :)

0

@Dankho94isback Mam na myśli technologię, która naprawdę zrewolucjonizuje aspekt wypaczania wyników. Narazie to powstał system pomocniczy dla arbitra do którego powstały idiotyczne przepisy i z którego nie korzysta się prawidłowo.

0

@Beztroskii Wzbudziłeś moją ciekawość. Być może jest to właśnie spowodowanie odległością i perspektywą z jakiej się ogląda. Na wszystkich meczach które miałem przyjemność oglądać, mówię o tym najwyższym poziomie to siedziałem daleko i wysoko, następnym razem biorę jakieś bliższe miejsca i porównam doświadczenia :D

0

@krefi10 Niesamowite to jest, praktycznie 100% kontrowersji rozstrzyganych na korzyść realu, ciekawe, czy kiedyś to się zmieni, być może za sprawą technologii. Oby, oby...

1

Też macie wrażenie, że podczas oglądania meczu na stadionie jakoś tak wolno to wszystko się dzieję. W telewizji rozgrywka wygląda dynamiczniej.

0

@Fog_W_1899 MŚ weźmie Polska!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs Bez przesady. Dobry skład.

1

@Czyhrynski Człowiek jest zbudowany spokojnie na 150 lat, także.

0

@Prorokk A więc mamy prolog :D

0

A kogo on teraz obchodzi. Wracamy do domu i to jest najważniejsze. VeB!

3

@Trojanek23 Alkohol to trucizna i można go stawiać na równi z takimi substancjami jak amfetamina, kokaina, mefedron itd.
Ludzi którzy stosują ww. substancję się leczy, a nie daję możliwość decydowania o losach państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?